Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

selamlar. DOT ilk açıldığından beri oyuncusuydum ve tekrar açıldığını görünce ilgimi çekti. fakat yönetici arkadaşların tavırları olsun, oyun içinde (sözde parasını geri almak koşulu ile) ev dağıtan insanlar olsun, forumlarda körü körüne serverı savunan fake kullanıcılar olsun, eski DOT'dan eser yoktu ki bu arkadaşların eski yöneticiler olduğunu hiç sanmıyorum. DOT ilk dönemdeki staffları yaşını başını almış, fazla konuşmayan olgun insanlar olduklarını oynamış olan herkes bilir ve şimdi forumlara girip bakarsanız aradaki farkı bariz şekilde görebilirsiniz. asıl konu şu ki siteye girdiğimiz zaman sağda bir fatura görüntüsü duruyor. yaklaşık 1300 TL'lik bir fatura bu ve serverın 1 yıllık hosting ücreti karşılandığı iddia ediliyor. diğer saydıklarımı da katınca bu bana çok ilginç geldi , gerçekliğini sorgulamak istedim ve ilgili hosting firmasına faturayı mail ile atıp gerçekliğini öğrenmek istediğimi söyledim;

fakat gelen cevap şu şekilde oldu;

"sizin elinize nasıl geçti bu ekran görüntüsü" sorusuna bu insanların bir oyun sunucusu açtığını ve hosting için bu faturanın ödemesini yaptıklarını iddia ettiklerini söyledim ve bu kullanıcı adını doğrulamalarını istedim. bunun üzerine de şöyle bir cevap aldım;

herhalde bu konu hakkında daha fazla yazmama gerek yok. fakat iş gittikçe ilginçleşti. "acaba yanlışlık mı var" diye düşündüm ve oyuna girip konuyu yetkililerle paylaştım ve aldığım cevap şu oldu;

böyle bir cevap geldi. fakat tezat şurda ki ödendiği iddia edilen fatura kredi kartıyla ödenmiş olarak görünüyor ve kredi kartı ile ödenen bir fatura da vergi kaçırılabileceğini iddia edecek kadar komikleştiler...

konuyu tabiki önce serverın kendi sitesinde açtık fakat tabiki ss'leri gördükleri an konular silindi ve forumlardan banlandık. biz C ailesi olarak başka serverlarda da bu tarz haksızlıklarla karşılaşmış ve yine burada sorunlarımızı dile getirmiştik fakat kimse inanmamıştı çünkü karşımızda büyük bir server ve otorite vardı. ancak zamanla insanların da başına geldikçe anladılar. işin özü şudur ki olan yine oyuncuya, emek verene olacak. bu yüzden bunları oyuncuların bilmesini istedik. şunu da yazayım; hiç bir serverda yönetici ya da oyuncu değilim. yalansız, dolansız, emeklerin boşa gitmediği ultimalı günler dilerim, karar sizin
Herhangi bir hesabınız banlanmadı, konu da siz bizim uğraşma toleransımızı aşana kadar yerinde duruyordu.

iyi günler dilerim.

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-05-14 23:17, 9 yıl önce)
töleransınız ss'leri görene kadar dayanabildi. forum kullanıcım banlandı. hitap tarzınız ve lafı koydum kaçtım ergen tavırlarınız sizi aklamaz
Expert
34.0001
....

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2014-05-14 21:47, 9 yıl önce)
Evayla dotuda birleştirirsiniz artık.
revo gelince dot bitecek zaten olm ya mevsimlik server döt
Novice
12.5
Kapanmayan Stones, ödenmemiş fatura.

Sizler iyi yaşayın güzel insanlar =)
dotla nebula birleşir artık dot isterse
Expert
34.0001
@uğur gök
içeriğinde hiç bir şahısa küfür veya hakaret bulunmayan mesajımı neye dayanarak editlediniz acaba?
Adam fatura bugu bulmuş resmen.
Kell ne yazdın cidden de editlendi, "gerizekalı" kelimesinden daha ağır birşey yazmış olmalısın zira adam yukarıda açık açık gerizekalı demiş ve o editlenmemiş. Gerçi günahlarına girmeyelim belki görmemişlerdir, bir report edeyim ben mesajı.
Silindi
Novice
5
Bu C ailesi denen ezme oluşum şu ana kadar en az 5 serverdan ağladıkları için banlanan noob bir oluşumdur bakmayın bu laflarına.Her servera gider ezilir ağlar ve sorun çıkarırlar
Vaatu : Bu C ailesi denen ezme oluşum şu ana kadar en az 5 serverdan ağladıkları için banlanan noob bir oluşumdur bakmayın bu laflarına.Her servera gider ezilir ağlar ve sorun çıkarırlar

valla boş keseden sallamak en kolayı. yazdıklarının hiç bir gerçekliği yok varsa kanıtın sun, ben sundum. eski postlarından da bu serverın pohpohçusu olduğun ortada zaten
Silindi
Members
0
Flagrant C :
Vaatu : Bu C ailesi denen ezme oluşum şu ana kadar en az 5 serverdan ağladıkları için banlanan noob bir oluşumdur bakmayın bu laflarına.Her servera gider ezilir ağlar ve sorun çıkarırlar

valla boş keseden sallamak en kolayı. yazdıklarının hiç bir gerçekliği yok varsa kanıtın sun, ben sundum. eski postlarından da bu serverın pohpohçusu olduğun ortada zaten

Nebulada ağlaman = https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sunucular/nebula-cyanide-sacmaligi-q49623#416664

Eski dottada ağlayıp serveri bırakmıştınız nereye gitseniz aynı olay tutunamıyorsunuz bence bırakın Uo yu
ne kadar uyuz bi yazı tarzın var okurken içim bayılıyo. Aynı şekilde ilk açıldığında dotun yetkilileri böyle değildi diyosun ama bunu bi tek sen diyosun neyin kafasındasın acaba serverdan şimdi siz gittiniz hep fake olarak bizler kaldık vah haline serverın

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.