Her ultima online playeri bu sonu tadacaktır :)
Yahu bunlar oyuncu değilki , bunlar ultima online ziyanı :)
Silindi
Banned
1
Bunlar böyle ya nebulaya rakip olacam diye ortaya çıkıp sonunda utanmamak için daha fiyasko bir akıl hastasıyla iş birliği yaptılar :D Akıl hastası cvsine ekler bunu şimdi sphere developerıyım + noxieri satın aldım diye :D Ne rezil adamlarsınız ya kapatın dotta oynayın daha çok faydanız olurdu.
Novice
12.5
Bir anda çıkan fake üyelere bayılıyorum :)
buraktan TENESE ownerinden özendik : )
Mortal : Bir anda çıkan fake üyelere bayılıyorum :)

bende senin gibi yalakalara bayılıyorum :) söylenenlerden biri yanlış diyebilecek yüreğin varmı? sizde olayı iyi biliyonuz. yarın açacakları serverde kadroda olacağınız için saf numarası yapıyorsunuz :) devam edin belki uo serveri ile büyük adam olur krallığınızı ilan edersiniz. noxier kalkınca kral tahtı boşaldı belki başkası otururda onu izleriz.

ha bide noxi dün online olup başlığa bakmayı bilionda neden iki kelime cevap veremiyon? paşam noldu kelimelermi tükendi? yoksa yeni serverin scriptlerimi seni oyalıyor?
oley, sevinsin tenese liler: )
birazda şikayet alalım :)
Superadminstratours : Serverın stabilitesi yok.Bu kadar bilgili insanların bir arada olduğu sunucudan insan süper birşey bekler.Kusura bakmayın arkadaşlar .Cidden şu zamana kadar gördüğüm en hatalı server.Yazdıklarımdan hoşnutsuz olabilirsiniz normaldir.Forumlarınızda açılan konulara, olan eksikliklere kadar o kadar çok açık varki.Fishing sisteminden ,npc yi kesmekten crim olmaktan,pvm düzensizlikten bu denli basit şeyleri halletmeden sizin gibi bilgili kişilerin böyle bir sunucuyu nasıl açtı çok merak ediyorum.

Gelecek vaad ediyorsa isimlerdendir ama şu haliyle sunucu vasat.Bana zaten haklı olarak katılmayacaksınız, savunmaya geçeceksiniz.Şu kadro şu kadar insan sırf gece açalımmı açalım lan hadi ehe demek yerine 3 ay arge yapıp sunucuyu açsaydınız playerıda kapardınız.Bu haliyle mithası açmayacaktınız .Ciddi oynarken işkence çekiyor player.Siz bu vahim sorunların bilincinde değilsiniz ama emin olun player kuş misali uçar gider.

Superadminstratours : Sunucu şu an beta döneminde değil kasılan itemler acc ler silinmeyecek üstadım.Zaten bende ezmek yada karalamak adına yazmadım.Beta süreci hafta önce bitti .Şu an server normal düzeyinde işliyor.Ben bu platformdaki arkadaşlarımın daha süper işler çıkaracağına inanıyordum.Server kötü değil ama vasat stabilite yok.Noxier vs gördükçe bu kadar bilgili insanın böyle bir server açması kabul edilecek birşey değil.Düzelmeyecek sorun yok zaten hepsi düzeltilir.Ama 80 playerla yürümek varken, işte açtım biz zaten bu işi yapan insanlarız size öyle bir server hazırladıkki oynayın be bilader demesi ayrı olay.

Aklımı kurcalayan tek soru şu bu kadar bilgili insanlar bu kadar tecrubeyle serverı neden açtınız?Neden test etmediniz ?Bunada cevap gece skypden açalımmı açalım hadi açalım sanırım.Beta açtık 10 player girdi deneyebildiğimizi denedik.Deneyemediğimizlede serverı açtık = Yakından tanıdığımız kaliteli insanlar neden açtınız?

Şunları yazarken sunucuda oynamaya gerek yok sadece forumları takip etmek yeterli üstadlarım neden acele ettiniz 13 senedir acele kime neyi kazandırdı?

bak adam te zamanında görmüş söylemiş. takan kim? krala akıl mı verilirmiş? hayır tabi :)

forumdan inciler. hemde güncel inciler.

https://mithas.gen.tr/forum/index.php?topic=762.0

forumuda silmeden girin kendinizde bakın.

quedorf sakin ol güzelim. şirket ceosu değilsin. sadece kıytırık bir serverde gm olduğunu unutma. :)

yeni serverlerinde oynayacak adama şimdiden iyi şanslar. artık o adamların hesabınıda 15 günlük pvp serverine satarsınız. ha harbiden noldu o şifreler hesaplar? md5 değilse herkesin elinde geziyor şifreler dimi. güvenlik zirvedeymiş hakkaten :)

bi alkışta burada şakşaklayan süper scripterlere adminlere. ilk sayfada türkiyenin incileri serveri ne güzel övmüş ama. gerçi sizin ne başarınız olduda adamları desteklediniz sizi türkiyenin klas adamları saydılar oda muamma.
augustus24 : birazda şikayet alalım :)
Superadminstratours : Serverın stabilitesi yok.Bu kadar bilgili insanların bir arada olduğu sunucudan insan süper birşey bekler.Kusura bakmayın arkadaşlar .Cidden şu zamana kadar gördüğüm en hatalı server.Yazdıklarımdan hoşnutsuz olabilirsiniz normaldir.Forumlarınızda açılan konulara, olan eksikliklere kadar o kadar çok açık varki.Fishing sisteminden ,npc yi kesmekten crim olmaktan,pvm düzensizlikten bu denli basit şeyleri halletmeden sizin gibi bilgili kişilerin böyle bir sunucuyu nasıl açtı çok merak ediyorum.

Gelecek vaad ediyorsa isimlerdendir ama şu haliyle sunucu vasat.Bana zaten haklı olarak katılmayacaksınız, savunmaya geçeceksiniz.Şu kadro şu kadar insan sırf gece açalımmı açalım lan hadi ehe demek yerine 3 ay arge yapıp sunucuyu açsaydınız playerıda kapardınız.Bu haliyle mithası açmayacaktınız .Ciddi oynarken işkence çekiyor player.Siz bu vahim sorunların bilincinde değilsiniz ama emin olun player kuş misali uçar gider.

Superadminstratours : Sunucu şu an beta döneminde değil kasılan itemler acc ler silinmeyecek üstadım.Zaten bende ezmek yada karalamak adına yazmadım.Beta süreci hafta önce bitti .Şu an server normal düzeyinde işliyor.Ben bu platformdaki arkadaşlarımın daha süper işler çıkaracağına inanıyordum.Server kötü değil ama vasat stabilite yok.Noxier vs gördükçe bu kadar bilgili insanın böyle bir server açması kabul edilecek birşey değil.Düzelmeyecek sorun yok zaten hepsi düzeltilir.Ama 80 playerla yürümek varken, işte açtım biz zaten bu işi yapan insanlarız size öyle bir server hazırladıkki oynayın be bilader demesi ayrı olay.

Aklımı kurcalayan tek soru şu bu kadar bilgili insanlar bu kadar tecrubeyle serverı neden açtınız?Neden test etmediniz ?Bunada cevap gece skypden açalımmı açalım hadi açalım sanırım.Beta açtık 10 player girdi deneyebildiğimizi denedik.Deneyemediğimizlede serverı açtık = Yakından tanıdığımız kaliteli insanlar neden açtınız?

Şunları yazarken sunucuda oynamaya gerek yok sadece forumları takip etmek yeterli üstadlarım neden acele ettiniz 13 senedir acele kime neyi kazandırdı?

bak adam te zamanında görmüş söylemiş. takan kim? krala akıl mı verilirmiş? hayır tabi :)

forumdan inciler. hemde güncel inciler.

https://mithas.gen.tr/forum/index.php?topic=762.0

forumuda silmeden girin kendinizde bakın.

quedorf sakin ol güzelim. şirket ceosu değilsin. sadece kıytırık bir serverde gm olduğunu unutma. :)

yeni serverlerinde oynayacak adama şimdiden iyi şanslar. artık o adamların hesabınıda 15 günlük pvp serverine satarsınız. ha harbiden noldu o şifreler hesaplar? md5 değilse herkesin elinde geziyor şifreler dimi. güvenlik zirvedeymiş hakkaten :)

bi alkışta burada şakşaklayan süper scripterlere adminlere. ilk sayfada türkiyenin incileri serveri ne güzel övmüş ama. gerçi sizin ne başarınız olduda adamları desteklediniz sizi türkiyenin klas adamları saydılar oda muamma.

fatality.
Bazen insanların ,yaptıklarının yanlış olduklarını kabul ettiremezsiniz.Çünkü doğruyu göremeyecek kadar kendilerini dış dünyaya kapatırlar.Serverın olmayacağını ilk günlerden anlamam benim bir başarım değil tabiki.Sadece olağan şeyleri doğru olarak gözlemlemek yetiyormuş.Ama bu demek değilki server tutmadı ve kapatıldı diye burada insanlara yüklenmek yanlış . Sunucuda oynayan insanlar bir nebze ziyana uğramasın diye skill vs aktarımı gerçekleştirilmiş yinede sevindirici .

Bu platform ne sunucular gördük hatırlayanlar vardır. X sunucusundan Z sunucusuna acc itemleri aktarır oynardınız.Sonra Z sunucusu kapanır P ye geçerdi orayada aynı acc entegre edilirdi.Neler geldi geçti .
Sen olayı anlamadın dimi, skill item aktardıkları adamlar zaten playeri ziyanın kralına MARUZ bırakacak insanlar :) 70$ kitlemek için sağdan soldan adam topluyorlar, dedim ya elmötüde alsınlar 40 50 adma olur beelki oda daha sağlam para kazanır ÖZEL ODTÜLÜ bebe.
İlk günden böyle olacağı belliydi açıkçası. Özgür'e de biraz anlatmaya çalışmıştım durumun iyi olmadığını. Hatta oyundan da staff arkadaşlarla baya bi konuştum ama pek tavsiye/öneri kabul etmiyorlardı. Özgür kendini tamamen oyuna ayırabilecek bir insan değil. Çok fazla zamanı da yok. Kendisine ne söyleniyorsa onu yaptı onu düzeltti diye tahmin ediyorum. Zira benim önerdiğim her şeye yaparım şeklinde yanıt vermişti. Ama kadrodaki diğer arkadaşların aşmaları gereken şeyler vardı aşamadılar.

Biz her şeyi not ediyoruz biz her şeyi detaylıca düşünüyoruz deyip serverda ufak detay anlamında 1 milyon eksik olursa oyuncu haliyle şikayet eder. Bir sunucunun sistemlerinin süper olmasından ziyade standart uo sistemlerinin düzgün çalışması daha makbuldür. Oyunda tamer karakter açtım açıldığı gün ve belki 6 7 sene sonra player oynayacaktım. Eksiklikleri görünce vazgeçtim. Yazık oldu :/
sülaleler satın alan o süper ego sahibi adam neden satın almak yerine sattı tek bu artistiğin cevabını varsa onuru yazsın :).
Novice
12.5
augustus24 :
bende senin gibi yalakalara bayılıyorum :) söylenenlerden biri yanlış diyebilecek yüreğin varmı? sizde olayı iyi biliyonuz. yarın açacakları serverde kadroda olacağınız için saf numarası yapıyorsunuz :) devam edin belki uo serveri ile büyük adam olur krallığınızı ilan edersiniz. noxier kalkınca kral tahtı boşaldı belki başkası otururda onu izleriz.

ha bide noxi dün online olup başlığa bakmayı bilionda neden iki kelime cevap veremiyon? paşam noldu kelimelermi tükendi? yoksa yeni serverin scriptlerimi seni oyalıyor?

Niye yalakalık yapayım ne çıkarım olacak ki ?

Yapılanın doğru olmadığını bende düşünüyorum ancak ben özgüre gider kendim söyleyebilecek kadar samimiyetim var.Benim yazdıklarımı yanlış anlıyorsunuz.Eğer karakterliysen ve ona göre yorum yapacaksan bilindiğin tanındığın bir nick ile kayıt ol yaz.

Ben kimsenin yorumuna kötü dememişim, yanlış dememişim.Ancak bir sunucu ile bağlantılı başka bir sunucuda kötü giden bir şeylere direk damlayıp yeni üye olan tiplere hastayım demişim. kötü mü demişim ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.