Nebula item res tamamen düzmece bir oyundur.Nebula item res sayesinde oyuncu sayısını arttırıp markettende voleyi vurup şuan serveri kaderine terkettiler olay tamamen budur

NE LAG GEÇECEK NE SORUNLAR.1-2 HAFTA DAHA BÖYLE GİDECEK ONDAN SONRA NEBULA=GG.DELİ GİBİ PARAYI KIRDILAR ŞİMDİDE SERVERİ TERKETTİLER

OLAN SİZLERE OLDU MAKSAT DAHA FAZLA İNSANIN PARASI GİTMESİN.NEBULA MARKETTEN KESİNLİKLE ALIŞVERİŞ YAPMAYIN+OYNAMAYIN OLAN PARANIZA VE ZAMANINIZA OLUR

o değil de birileri ihbar etmiş cnm ya :S ea'nın kudretli avukatları can yakabilir her an
I hope somebody takes care of those lovely servers in a short time period.

Regards Bitches !
Brownie :

o değil de birileri ihbar etmiş cnm ya :S ea'nın kudretli avukatları can yakabilir her an
Şikayet eden siz misiniz yoksa bir yerden alıntı mı yaptınız? Alıntı yaptıysanız neresi paylaşır mısınız ?
Novice
11.9
Bu şikayeti farketmesi, incelemesi 1 sene sürse. Tebligat, mahkeme, ertelenme, sonuçlanma derken bi 5 sene daha oynayabilirsin, devam.
Rowall : Bu şikayeti farketmesi, incelemesi 1 sene sürse. Tebligat, mahkeme, ertelenme, sonuçlanma derken bi 5 sene daha oynayabilirsin, devam.
Eğer ki EA öyle birşey yapmak isterse 5 sene sürmez emin olabilirsin :)
Silindi
Members
1.4
sikayette evaluate yok hayirdir? :bagirma
Beyler onu bunu boşverin tepedeki reklama siz kulak verin, gerisini boş verin. Benden söylemesi. Çok yanlış yerlerde oynuyorsunuz.
ApachiStyle : Beyler onu bunu boşverin tepedeki reklama siz kulak verin, gerisini boş verin. Benden söylemesi. Çok yanlış yerlerde oynuyorsunuz.

He dooru diosun kardeş ownerden küfür yemek isteyen Nfs ye müracat ah yanlış oldu görüyomusun bak tnk miydi neydi neyse anladınız onu yukarda reklam va nasısa....
Expert
34.0001
şu mail çok komikmiş. kim attı onu? biraz da yüzüne güleyim
haywansewer :
ApachiStyle : Beyler onu bunu boşverin tepedeki reklama siz kulak verin, gerisini boş verin. Benden söylemesi. Çok yanlış yerlerde oynuyorsunuz.

He dooru diosun kardeş ownerden küfür yemek isteyen Nfs ye müracat ah yanlış oldu görüyomusun bak tnk miydi neydi neyse anladınız onu yukarda reklam va nasısa....

Bunu da yol vermişler belli, nasıl triplere girmiş. Yeni serverın da başarılar dilerim hayvansewer. Ne zaman açılıyordu ?
Brownie :

haykırarak güldüm ya vallahi çok yaşayın :D
Mail'i kim attıysa Türk sunucularına darbe yapmayı kafaya koymuş.

Bunu da yol vermişler belli, nasıl triplere girmiş. Yeni serverın da başarılar dilerim hayvansewer. Ne zaman açılıyordu ?

Triple alakası yok burası ultima oyuncularını bilgilendirme platformu bug abuse yapmadım küfür etmedim sadece eleştirdim yapılanları diye banlandım diğer oyuncuların da bilgisi olsun ki ego tatmini için açılmış serverlarda oynamasınlar yazıktır emeklerine vakitlerine. Serverınızdan atıldık diye oyuna mı küsmeliyiz tabiki başka serverlarda oyunumuza devam edeceğiz eskiden olduğu gibi. Owner Xeon a selamlarımı iletin pardon Avatara gerçi bu yazdığım şahıs da odur allah bilir. Bizim gibi temiz değilki ultima camiasında aynı nickle seneler geçirebilsin.
adam doğru dıyor. page atıyorsun 2 hafta cevap gelmiyor. server gıdıyor nıye gıttı ne zaman gelıcek bılgılendıren yok . geceden berı server a 100 kısı gıremıyor konu acılıyor ama bırı cıkıpda su yuzden oluyor cozumu bu demıyor . bu ınsanlar salakmı para verdikleri bır konuda böle çile çekiyorlar . ayıptır ınsan da az iş ahlakı işine saygısı olur . bukadar umursamaz olduklarının tek nedenı var marketten geçirceklerını geçirdiler daha kımse bısey almıyor alan aldı. bu saatten sonra sallamıyorlar mılletı. yazıklar olsun

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.