geldim ben neredesin ? Safe alan'dayım zombinin üzerinde Şehitler ölmez Vatan bölünmez yazıyo oradaym buluşalım ortada :D
tekrar başarılar bir dahaki kale savaşını heyecanla bekliyoruz
Canım sıkıldıkça nero pvp nin sitesine girip Lord Genco'nun yazdıklarını okuyup okuyup eğleniyorum, ara sıra arkadaşlara da atıyorum beraber eğleniyoruz. Sunucuda oynasak bu kadar zevk almayız yemin ediyorum.
genco'ya göre kendinizi büyük görmeyin bence çekememezliğin gereği yok bunu nero pvpye laf söyleyen herkes için söylüyorum...

Bu konu zak tarafından düzenlendi(2012-09-12 23:30, 11 yıl önce)
Nelph : Ya sende bi sus artık yalayıp durma adamı Genco dediğin kişi kimk ki onla kendimizi kıyaslıyalım. Geçen seneye kadar yağ çeken kişi şimdi karşımıza çıkıp delikanlılıkmı taslıcak. Fazla yağlamada sus artık. ;-)
17lik mustafa konuştu.Sakin olun

Nero pvp yi tek geçerim.
Nelph : Ya sende bi sus artık yalayıp durma adamı Genco dediğin kişi kimk ki onla kendimizi kıyaslıyalım. Geçen seneye kadar yağ çeken kişi şimdi karşımıza çıkıp delikanlılıkmı taslıcak. Fazla yağlamada sus artık. ;-)

1 sene uzun süre, bi senede öğrenilebilecek her şeyi öğrenmiş gibi, şimdi siz genconun peşinde koşuyorsunuz korkudan başlığında laf sokuyorsunuz falan...
Nelph : Bravo özenti edebiyat yapmaya başlamışın artık :asik2

çok uzattın ama sende
Ben de lafı edene bakarım gram Türkçeden anlıyor mu diye. Bir yerlerden görmüşsün bi laf onu da doğru yaz bari adammı nedir yahu nerde aldın sen Türkçe dersini? İlkokulda öğretiyorlar mı-mu nun ayrı yazılacağı, soru işaretinin nerde kullanılacağı.
Genco playerlarına talimat vermiş en başka bu zak gidiyor u-s'de tavsiye edin diye ki tavsiye değil de playerıda tafsiye ediyor, sunucunuza türkçe hocanız olarak gelip ders verebilirim! adamın ham maddesisin zak ! genco da kare kökü . :D başka başka ! ha birde emomen de şeyi olsun adamın h2o'su :D
yine bir isim çılgınlığı daha nero pvp :D yok sonic,burn aware,cd burner,ultimate cd /dvd burner vs vs bu oyunun hangi çağlara özenilerek uyarlandığına dikkat edin kardeşim mümkünse bi arada linux pvp plesk pvp vardı ciddiye alınmak istiyorsanız ciddi işler yapın kullanılan isimlerin bi anlamı olsun
Bu devirde sunucuyla bu kadar ilgili ve çalışkan birini bulmak zor. Bu açıdan Nero PvP nin oyuncuları oldukça şanslılar bence... çok daha iyi günler görürüz umarım...
Ya o değilde forumda hiç mesajı olmayan insanlar Nero Pvp hayranı kıskandım açıkcası. :((
Yoğun istek üzerine Online Saat sistemimizi aktif etmiş bulunmaktayız.

Online Saat Sistemi Kısacası anlatmak gerekirse sizler Sunucuda online durdukca ödüller kazanıcaksınız ve her ödül aldığınızda online saatiniz sistemden otomatik olarak nekadar aldıysanız okadar düşücektir..

Örnek 50 saat se 50 saatiniz otomatik olarak Sıfırlancaktır..Aşağdaki resimde gördüğünüz gibi çeşitli ödüller kazanabilirsiniz Online surenizi takip etmeniz icin oyun içersinde .onlinesurem yazarakda ogrenebilir yada online saat sistemine tıklayarak üst tarafda saatinizi öğrenebilirsiniz.İlerleyen zamanda daha iyi itemler eklencektir..

Sistem 2 türlü calışmaktadır safede bulunan kutuya cift tıklayarakta menüyü acabilirsiniz yada ( .onlinesaat yazarakda menüyü acabilirsiniz…

Online sürenizi öğrenmek için ise (.onlinesurem yazmanız yeterlidir…

Not : Online saatiniz aktif etmek icin oyundan cıkıp girmeniz yeterli olucaktır..

Not : İtemi aldığınızda sistem canta icinde bankaya atmaktadır…

Nelph Boş yorumlar yazma Adamın kayıt tarihine bak Boş muhabbetler edip Konuyu kirletme
Fıtı Fıtı Fıtı ...
Bence Neropvp Güzel Server Başarılı Suan 50-60 Player olmasına Rağmen Actıoan cok hızlı Gmler En azından ilgileniyor edit yok en güzel yönü bu kimseye taviz verilmiyor herkes hakkı ile oynuyor kısacası herkese tavsiye ederim arkadaslar : Kalpten Sabikali neropvp ye sizleride beklerim dostlarım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.