Sene olmuş 2012 o ona rererö bu buna rererö ...

Vallaha 2012 oldu insanlar hala hosting kiralıyor web site yapıyor sunucu açıyor . Hizmet devam diyor . script packlerden ziyade hala 2D uo sunucu açanlar garip geliyor.

KR açan olaydı iyidi neyse
başarılar
@Michaell

Teşekkürler arkadaşım.

@Uo_Meadhros

Teşekkürler arkadaşım.

@Fream

Kesinlikle sana katılıyorum. Geçenlerde evdeki makinamda kaydettiğim resimlere baktım 2000 yılında Nebuladaki Zorbey nickli ilk balıkçı charımın ss buldum, duygulandım desem yalan olmaz :) Yıl 2012 oldu biz hala 2Dlerle zaman harcıyoruz.

Fakat şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki Ps3de ki birçok görsel anlamda güzel oyunlara bu oyunu yine de değişemiyorum. Ara sıra netten MW3, Medal of honor oynuyorum ama kesinlikle Ultimanın boşluğunu dolduramıyor.
Fream : Sene olmuş 2012 o ona rererö bu buna rererö ...

Vallaha 2012 oldu insanlar hala hosting kiralıyor web site yapıyor sunucu açıyor . Hizmet devam diyor . script packlerden ziyade hala 2D uo sunucu açanlar garip geliyor.

bi 2dye laf atmadığınız kalmıştı, tebrik ederim.
Fream : Sene olmuş 2012 o ona rererö bu buna rererö ...

Ultima Online oynadığından şüphe ettim; 2D candır:yes
Valla serverin remotu ben dahil 7-8 kiside daha var sdklsf istersen restart atayım makinaya sdksdf hayır ben burayı ilk başta jhelom uo gibi troll sunucusu sandım siz baya baya suuncu açmışsınız :D
Unknown Scripter olarak aramıza katılmıştır.
Ahaaa Adam Bkz: Zippo Çıktı ...

Ve bu arada gayet güzel bir açıklama yazısı olmuş hepsini satır satır okudum tebrik ederim
Adept
4.3
Eğer sizin kanaatinizde ben bunları çaldıysam benim hiç bir emeğim yoksa eyvallah der kapatırım sunucuyu problem olmaz.

Estagfurullah, biz bir sey demedik zaten, sadece kim nedir bilelim dedik. ;)
Konunun temizlenmesi icin en kisa zamanda ilgilenirim, vakit darligi var suan.
Neran :
Eğer sizin kanaatinizde ben bunları çaldıysam benim hiç bir emeğim yoksa eyvallah der kapatırım sunucuyu problem olmaz.

Estagfurullah, biz bir sey demedik zaten, sadece kim nedir bilelim dedik. ;)

David reyizin söylediklerinden fazla söyleyecek bişeyim yok benim de. Reyize saygılar, Semih'e sevgiler :p
ACIZ ACCCC :utangac1

Edit : Teşekkürler moderatör bey :no

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2012-07-10 17:06, 11 yıl önce)
Bu sıcakta gereksiz mesajları okuyup birde onları silmekle uğraşmak bana büyük bir işkence olsa da gereksiz postlar silinmiştir konuya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

NOT: Syntax'ın son mesajını silmeye kıyamadım çünkü herkesin İsmailin aç bir insan olduğunu görmesini istedim :)

Olorin yetkilileri lütfen sizlerde bundan sonra bir gelişme, yenilik ya da her neyse Olorin ile ilgili a'dan z'ye bütün konuları burada duyurun başka konu açılmasını istemiyorum. Başarılar dilerim.
@Tymaron

Teşekkürler arkadaşım bundan sonra daha dikkatli davranırız. Sizlerden ricam polemik yaratma çabasında olanlara karşı bundan sonra ki süreçte yaptırımları uygularsanız sevinirim.

İyi çalışmalar dilerim,
Saygılar.
Biz zaten gereken uygulamaları yapıyoruz daha ne istiyorsunuz anlamadım, her eleştiri yapanı uzaklaştıralım mı bu mudur çözüm?
Her eleştiriyi yapanı cezalandırın demedim ki, bu güne kadar kim için ve neden gerekenin yapılmasını istediğim açık bir dille belirtmiştim. Yani yersiz bir istek olup olmadığınıda sanırım sildiğin mesajlarda anlamış olman lazım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.