Uzun zamandır internet ortamından uzaktım bende şimdi gördüm böyle birşey olduğunu. Hatta şuan burada gördüm. Hatta başlığa girerken kesin saçmalıktır diye düşünüyordum.

Bizim bu şekil bir reklama ne ihtiyacımız var nede yapacak kadar karaktersisiz.

Ghlahn tanımıyorum. Ancak objektif bakarak genel konuştuğunu görüyorum.

ve geride kalan diğer boş konuşanlar ise..
Ghlahn mademki Quera yanlısı sizde x server yanlısı veya Cyclone karşıtısısınız. O yüzden başkasına laf atarken önce kendinize bakın sonra konuşun..

İŞTE HEPİNİZE RAĞMEN BİZ BURADAYIZ.. HER GEÇEN GÜN İSE DAHADA YUKARDA OLACAĞIZ..

BOŞ BOŞ KONULARLA UĞRAŞMAK YERİNE BİZ ÇALIŞIYORUZ. GELEN OYNAYAN GÖRÜR. BU KADAR BASİT.
DIŞARDAN İSE SİZ VE SİZİN GİBİLER BU ŞEKİLDE KONUŞUR ANCAK.. Devam edin.
kaçın sahibi geldi :D
@Cyclone basit gözüksede bu tip durumları bence takip etmelisiniz daha doğrusu şu olayın en azından üzerinde durabilirsiniz. Çünkü bunu yapan kişinin zararı diğer sunucuya değil tamamen sizin sunucunuza vermiş olduğu bir zarar. İnsan ister istemez etkilenebilir ve negatif olarak olaya yaklaşabilir. Alma mazlumun ağını çıkar aheste aheste, burada mazlum siz oluyorsunuz ağ alan kişi anonim.

@untoxier Sen kaç biz geliyoruz ^.^
Cyclone : Bizim bu şekil bir reklama ne ihtiyacımız var nede yapacak kadar karaktersisiz.

Cyclone : İŞTE HEPİNİZE RAĞMEN BİZ BURADAYIZ.. HER GEÇEN GÜN İSE DAHADA YUKARDA OLACAĞIZ..

BOŞ BOŞ KONULARLA UĞRAŞMAK YERİNE BİZ ÇALIŞIYORUZ. GELEN OYNAYAN GÖRÜR. BU KADAR BASİT.
Master
59.2997
nuker :
Cyclone : Bizim bu şekil bir reklama ne ihtiyacımız var nede yapacak kadar karaktersisiz.

Cyclone : İŞTE HEPİNİZE RAĞMEN BİZ BURADAYIZ.. HER GEÇEN GÜN İSE DAHADA YUKARDA OLACAĞIZ..

Xantier :

:D :D :D :D :D :D :D
Quera işi artık fazla uzadı. Cyclone'ye karşısınız diye herşeyi karalama politikaları yapmayı bırakın artık yeter. Semih(Cyclone)'in ben bugüne kadar böyle bir reklam yaptığını görmedim, yapılmasına dahi izin vermeyecek bir karaktere sahiptir, eğerki kadrosunda birisi böyle birşey yaptıysada gerekli işlemleri yapacağına eminim.

@Cyclone

Tekrardan başarılar kardeşim.
Narsia : Quera işi artık fazla uzadı. Cyclone'ye karşısınız diye herşeyi karalama politikaları yapmayı bırakın artık yeter. Semih(Cyclone)'in ben bugüne kadar böyle bir reklam yaptığını görmedim, yapılmasına dahi izin vermeyecek bir karaktere sahiptir, eğerki kadrosunda birisi böyle birşey yaptıysada gerekli işlemleri yapacağına eminim.

@Cyclone

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Novice
12.5
Narsia : Quera işi artık fazla uzadı. Cyclone'ye karşısınız diye herşeyi karalama politikaları yapmayı bırakın artık yeter. Semih(Cyclone)'in ben bugüne kadar böyle bir reklam yaptığını görmedim, yapılmasına dahi izin vermeyecek bir karaktere sahiptir, eğerki kadrosunda birisi böyle birşey yaptıysada gerekli işlemleri yapacağına eminim.

@Cyclone

Ben düşünüyordum Semih her seferinde nasıl server açmayı düşünüyor.Eğer etrafındaki kişilerde başarılar aç filan diyorsa Semih ciddi ciddi arkadaş kurbanıdır.

Bu arada başlıkla ilgili konuşmak gerekirse, kendini bilmez biri yazmıştır.Daha önceden de olmuyor muydu.Sunucu sahiplerini bu tür konularda suçlamak biraz ağır olur.
Quera konusunda bilmediğiniz geçen sene sunucu içi kavgalar oldu, zaten çoğunu Semih anlatmış. Bilmeden bazı şeylere salça olmayalım.

@Mortal

Ben gelipte Semih'e hiçbir zaman tetikleyip sunucu aç demedim, demem de. Beraber çalışmalarımız oldu, nasıl bir karaktere sahip olduğunu bırakında sizden iyi ben bileyim. Adamla benim en az 8 yıllık bir geçmişim mevcut. Semih'in hatası çok defa sunucu açıp kapaması oldu, yalnız siz ne kadar karalama politikaları yapsanızda hepsinde başarılı oldular. Quera hk. fazla konuşmak istemeyip başarılar deyip geçtim sadece.
@narsia
başarıyı tanımlar mısın?
@nuker kime ve neye göre başarı? Bazıları vardır sunucu açar 200+ oyuncusu olur 1 ay sonra kapatır buna başarı der, bazıları vardır sunucu açar 10 oyuncusu vardır yıllarca sunucuyu kapatmaz. Başarı = istikrar.
Querrayı neden açtı benim hala aklım almıyor.Bu özgüven ve hırs olayına bayılıyorum .Çokmu paranız var harcıyacak yer bulamıyorsunuz bu yaşta ilginç.Sonra olmayınca playermı suçlu? online 15 kişi var bilseler cyclone onlarda oynamıyacak belki ,Allah için aranızdan kaçınız bu sunucuda bulunuyorsunuz yada ne kadar verim bekliyorsunuz .

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.