ne sunucuymuş arkadaş, insanları birbirlerine düşürüyo :)
Novice
12.5
Can daha önceki mesajlarda belirttim zaten.Playeri yönlendirme kaygısı ile eleştiriyorum.Yoksa banane 50 tane server açmış bu mu beni gericek ?

Bu işin saçma uzamak (neyse artık) alakası yok.Sunucu ile açılan her başlıkta sunucunun her yönlerini eleştiririm.Burada bir yetkili başlığı kilitlemediğine göre.Gerçi bu kadar tartıştıktan sonra muhtemelen kilitlerler.

Geçen ay satılığa çıkardığı pack ile bu ay server açıyorsa her yerde eleştiririm.Karşımada gerekirse seni dahil herkesi alırım.
Konuyu uzatmamak adına söyleyebileceğim tek şey eleştiriler gene sunucunun başlığından yapılırsa yapılsın ama burdan yapılması artık manasız geliyor.

sende haklısın yunus
Öncelikle

1- Mademki sizler için başarı = istikrar en yakın örnek dot hepinize göre çok başarılı ya daha 1 aylık sunucu. Evveliyatına gelelim stones gibi geçmişi var noldu ? açtı olmadı res attı olmadı kapadı olmadı bot attı bende 100 bot var dedi olmadı sildi bi daha yaptı olmadı. Sonra dot yaptı oldu olmasaydı nolcaktı yine açacam diye yazmış adam.

madem burada takıldığım tek olay şu. Bazıları yaparken alkış bazıları yaparken kalkış oluyor.
Eleştiri yapacaksa bir adam önce daha önce aynı durumdaki birşeye yazdığına baksın ve öyle yapsın.

2- Mademki size bu kadar batıyor birşeyler evet eleştirin ancak olayı bilmedende tek taraflı sallamayın olur mu ?

Tekrar tekrar söylüyorum. KİMSENİN ÇÖPÜNE DAHİ İHTİYACIM YOKTUR. Benim kimin nerde ne emeği olduğunu biliyorum. Üzerine daha çok emeğim olmayan birşeyi ben alır veya kullanırsam rahat uyuyamam zaten.

Başlığa bakar mısın? Acizlikmiş..

Ben burada tek acizlik görüyorum.

Bazılarının dili yanmış kedi gibi ortalıkta boş boş sallamasıdır.
Adam olan adam boş laflarla sallamakla yok benim yok dağıtırım yok bilmemne demesi değildir.
Daha iyisi ile karşıma gelmesidir.
Benim anlamadığım olay , sunucudan bağımsız birisi "gündem" bölümüne karalama amacı güden bir başlık açıyor , sunucu sahibi olayla bir alakası olmadığı söylüyor , başlık içerisinde tonla alakasız olup gene aşağılamaya yönelik mesaj var ve benim mesajımla beraber bu başlık 49. mesajını alıyor.
Cyclone : Öncelikle

1- Mademki sizler için başarı = istikrar en yakın örnek dot hepinize göre çok başarılı ya daha 1 aylık sunucu. Evveliyatına gelelim stones gibi geçmişi var noldu ? açtı olmadı res attı olmadı kapadı olmadı bot attı bende 100 bot var dedi olmadı sildi bi daha yaptı olmadı. Sonra dot yaptı oldu olmasaydı nolcaktı yine açacam diye yazmış adam.

madem burada takıldığım tek olay şu. Bazıları yaparken alkış bazıları yaparken kalkış oluyor.
Eleştiri yapacaksa bir adam önce daha önce aynı durumdaki birşeye yazdığına baksın ve öyle yapsın.

2- Mademki size bu kadar batıyor birşeyler evet eleştirin ancak olayı bilmedende tek taraflı sallamayın olur mu ?

Tekrar tekrar söylüyorum. KİMSENİN ÇÖPÜNE DAHİ İHTİYACIM YOKTUR. Benim kimin nerde ne emeği olduğunu biliyorum. Üzerine daha çok emeğim olmayan birşeyi ben alır veya kullanırsam rahat uyuyamam zaten.

Başlığa bakar mısın? Acizlikmiş..

Ben burada tek acizlik görüyorum.

Bazılarının dili yanmış kedi gibi ortalıkta boş boş sallamasıdır.
Adam olan adam boş laflarla sallamakla yok benim yok dağıtırım yok bilmemne demesi değildir.
Daha iyisi ile karşıma gelmesidir.

sen kendini stones ve dot'la bir mi tutuyorsun :D acıdım
Yeter.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.