Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Hiçbir oyundaki özgürlüğü Ultima Online üzerinde olduğu kadar yaşayamıyorum. Kişisel tercih meselesi. 47GB Tera Online , 38GB Aion Online indirip en fazla 2 dakika durabiliyorsam. 600mb olan bir oyun üzerinde aylarını verebiliyorsan bence oyunda hala bir keramet var :)
iksantiyerVeyaSantiyer :
yedibela :
iksantiyerVeyaSantiyer : ultimayla lolü kıyaslamak lole mi hakaret ultimaya mı, iyi düşün.

komiksin ! daha iyilik göreceli bi kavram kime göre neye göre dersin ama burda gerçekçi olmak lazım.
lolle uonun ne alakası var onu bi açıklasan

kardeşim bi alakası yok zatn ilk başta yazdığım yorumu siz yanlış anlamışsınız ben lolle uo yu ne kıyasladım nede aralrında bi bağlantı kurdum lütfen doğru okuyunuz.
Expert
34.0001
öyle demeyin türkiye den sphere dev çıktı, tek işlevi community'deki adminleri ve diğer dev'leri yalamak ama olsun. durmak yok yola devam.
Kell : öyle demeyin türkiye den sphere dev çıktı, tek işlevi community'deki adminleri ve diğer dev'leri yalamak ama olsun. durmak yok yola devam.

Bide Cem girmişti, sanırsam Arda :bagirma
Türkiyede uo bittimi he bitti ne olcak kıyametmi kopacak vol 35 hayır sanane bilader bitti bitirdik efeler zartlar zurtlar bitirdi .
Zaten birilerine laf sokmadan durmazsınız o birileride gelir senın arkadaşının sunucusuna saldırır bu kadar acık net.
Biz bunları bundan 2-3 sene öncede konuşmamışmıydık dostlar? Bu arada herkese merhabalar :D.
Marlock : Biz bunları bundan 2-3 sene öncede konuşmamışmıydık dostlar? Bu arada herkese merhabalar :D.

Bi bitmediler [ Sanada merhaba ]
Marlock : Biz bunları bundan 2-3 sene öncede konuşmamışmıydık dostlar? Bu arada herkese merhabalar :D.
Vayy adamım naber ya :D
Efe TATAR :
Vayy adamım naber ya :D

Dönmek güzel dost öm gelirsin :D
HaloFalcon : Hiçbir oyundaki özgürlüğü Ultima Online üzerinde olduğu kadar yaşayamıyorum. Kişisel tercih meselesi. 47GB Tera Online , 38GB Aion Online indirip en fazla 2 dakika durabiliyorsam. 600mb olan bir oyun üzerinde aylarını verebiliyorsan bence oyunda hala bir keramet var :)

adam damardan girmiş :)
Kell : öyle demeyin türkiye den sphere dev çıktı, tek işlevi community'deki adminleri ve diğer dev'leri yalamak ama olsun. durmak yok yola devam.

Kimmiş len o dev ? Cem vardı başka ?
iksantiyerVeyaSantiyer : https://forum.spherecommunity.net/User-Shaklaban

cem dev değil.

Ne kıskanç çıktı bu kell ya :S

Duy sesimi süper dev shaklaban ! Seni kıskananlara inat dotu açmalısın.Dot açılırsa uo devri bitmemiş olur.
shaklaban kim yahu tanımıyorum koptuk camiadan kardeş napalım :/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.