Uoyu Uo-Mafyaları bittirdi beyler.
Millete itelenen kendine hayrı olmayan connectorlerin ve ufak dos saldırılarını bile engelleyemeyen dandik hostinglerin dandik firewallarının hiç suçu yok tabi :selektor
Michaell : Millete itelenen kendine hayrı olmayan connectorlerin ve ufak dos saldırılarını bile engelleyemeyen dandik hostinglerin dandik firewallarının hiç suçu yok tabi :selektor

İşte bu noktada gene shaklabanı alkışlıyorum. Çünkü adam kendi connectorunu yapıyor. Bugüne kadar bir kez dahi olsun client göçmesi bilmem ne yaşamadığım tek connectordü. Diğer extra özellikleri zaten şahane. Hatta piyasadaki connector satanlardan birisi extra özelliklerini kendi connectorune yapmaya çalışmış. Bir deniyim dedim sonuç hüsran :S

1 milyonun üzerinde item vardı sunucuda 3-4 sn save süresi vardı. Ah ah bulunmaz öyle sunucu. Uo devrinin bitmemesi için shaklaban devreye girmeli artık.
Sadece sphere scriptten anlıyor olmam da uonun bitmesinin nedenlerinden birisi :p Network, php , c# fln da bilseydm uo bitmezdi bitirtmezdim :D
Michaell : Sadece sphere scriptten anlıyor olmam da uonun bitmesinin nedenlerinden birisi :p Network, php , c# fln da bilseydm uo bitmezdi bitirtmezdim :D

Aslında Sercan c# veya php gibi diller Sphere script'e yakın diller, algoritmaları hemen hemen aynı çözmen fazla sürmez.
Efe TATAR : Uoyu Uo-Mafyaları bittirdi beyler.
imzan ve bir bok bildiğini sanan kekolar sağolsun

https://www.uodemise.com
Efe TATAR :
Michaell : Sadece sphere scriptten anlıyor olmam da uonun bitmesinin nedenlerinden birisi :p Network, php , c# fln da bilseydm uo bitmezdi bitirtmezdim :D

Aslında Sercan c# veya php gibi diller Sphere script'e yakın diller, algoritmaları hemen hemen aynı çözmen fazla sürmez.

Pek iligimi çekmiyor vaktim de yok zaten. Bu arada ben seni tanıyormuyum ? Nickin ?
Michaell :
Efe TATAR :

Pek iligimi çekmiyor vaktim de yok zaten. Bu arada ben seni tanıyormuyum ? Nickin ?
Küs olduğun Qnd.
Expert
34.0001
Fireforge :
Michaell : Millete itelenen kendine hayrı olmayan connectorlerin ve ufak dos saldırılarını bile engelleyemeyen dandik hostinglerin dandik firewallarının hiç suçu yok tabi :selektor

İşte bu noktada gene shaklabanı alkışlıyorum. Çünkü adam kendi connectorunu yapıyor. Bugüne kadar bir kez dahi olsun client göçmesi bilmem ne yaşamadığım tek connectordü. Diğer extra özellikleri zaten şahane. Hatta piyasadaki connector satanlardan birisi extra özelliklerini kendi connectorune yapmaya çalışmış. Bir deniyim dedim sonuç hüsran :S

1 milyonun üzerinde item vardı sunucuda 3-4 sn save süresi vardı. Ah ah bulunmaz öyle sunucu. Uo devrinin bitmemesi için shaklaban devreye girmeli artık.

playerımız kalmadı kapatıyoruz :bagirma:bagirma
Efe TATAR :
Michaell :
Efe TATAR :

Küs olduğun Qnd.

Küs mü hocam seni hatırlamıyorum ki küs olduğumu hatırlayayım :D Allah bilir napmışsındır kesin bişi yapmışsındır :p
Efe TATAR :

OOPin öldüğü cümle. algoritmalar aynı değil evrensel bir şeydir, syntaxi kastettin diyecem benzemiyolar da.
iksantiyerVeyaSantiyer :
Efe TATAR :

OOPin öldüğü cümle. algoritmalar aynı değil evrensel bir şeydir, syntaxi kastettin diyecem benzemiyolar da.

Mantık olarak aynı Deniz.
algoritma dediğin zaten mantıktır, pseudocode'u vardır dünyadaki her dile portlanır. ama sphere script ne syntax olarak ne aile olarak hiçbir dile benzemiyor bile
ulen şantiyer hiç değişmemişsin :D
Michaell : ulen şantiyer hiç değişmemişsin :D

:D Adam üniversite okuyor yaa.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.