Faerun : Sizlerin amacı belli arkadaşlar amacınız belli olmasa gerçekten şu platforuma taşımazdınız burda Türkiye Uo kervanı için çalışıyoruz siz lak lak edipde bu platforumda gereksiz tartışmalara girmeniz için değildirki nitekim bunu gerekeni Ultima Strike yetkili arkadaşları yapması gerek gereksiz kişilerden bu platformda gereksiz bi başlık ve msjlar o kadar sizin yazdıklarınız.

Sen daha kumda oynarken ben vardım sözlerini dikkatli seç bence ufaklık

Ana Grup: U-Ser

Üye olduğu: Main group:

U-Ser

U-S Puan: 0.2
Mesaj Sayisi: 3
Uyarı Sistemi:
Al işte kumda oynarken ben sana bişey yapmıyorsam kafan rahat değilse şu vakitte bişey içmediysen neden gereksiz bir konuyu bu platforuma taşıyosun sen kimsinki bana kumda bumda oynadın diyosun benim kim oldugumu bilmeden atıp tutuyosun yazıktır.Arkadaşlar şu platforumu kirletiyorlar bir yetkili kalkıp birşey yapmıyor bu konu bu msjlar bu platforumun yerimi sizin merakınızı gidermek isterim fakat benim zihniyetim sizler gibi değil şimdi herkeze kolay gelsin bu kötü anlaşılan ve msj yazmışsak özür dileriz herkezden tekrar herkeze kolay gelsin.
Faerun : Al işte kumda oynarken ben sana bişey yapmıyorsam kafan rahat değilse şu vakitte bişey içmediysen neden gereksiz bir konuyu bu platforuma taşıyosun sen kimsinki bana kumda bumda oynadın diyosun benim kim oldugumu bilmeden atıp tutuyosun yazıktır.Arkadaşlar şu platforumu kirletiyorlar bir yetkili kalkıp birşey yapmıyor bu konu bu msjlar bu platforumun yerimi sizin merakınızı gidermek isterim fakat benim zihniyetim sizler gibi değil şimdi herkeze kolay gelsin bu kötü anlaşılan ve msj yazmışsak özür dileriz herkezden tekrar herkeze kolay gelsin.

e tamam kimsin söyle madem?tanımıyorum seni :)
bu kadar kolay bu yani.
Kirletmek değilki ben gayet sıkıntım olan bir konuyu yazdım tartışılıcakken siz çıkıp bunları yazıyorsunuz konuyu gereksiz bulmuşsunda UltimaOnline 'ı sizler kirletiyorsunuz Türkiyede. Birçoğumuzun oyunu bırakma nedeni bu?
ee tartışma konusu

ha Kendi sunucunda yaşanan olaylara gereksiz diyorsan buda yaptığın işe saygını gösterir
Konu tartışmaya döndüğü için KİLİT.
@Qnd "Saygısızlık olarak algılama, kilidi açmamın nedenini biraz sonra anlarsın seninle alakalı değil"

@Fream
@Maia
@Fearun

Eski bir oyuncu olarak eklemek istediklerim var. Uzun zamandır oyun oynamıyorum fakat şuandaki duruma bakıcak olursam Fream arkadaşımız olayda haklı gibi duruyor. Haklı olmasada burdaki tavırlarınız bu arkadaşı haklı duruma düşürüyor. Siz bu arkadaşı bu platformda susturmaya çalışıyorsunuz Fearun forumlarından bahsediyorsunuz. Oyuncu attığı page'lere cevap alamayınca forumda yazdığı eleştiriler dikkate alınmayınca burda başlık açmış şikayetini dile getirmiş, www.sikayetvar.com burasıda bir şikayet sitesi, Örnek Garanti bankasının 444'lü hattı var Sitesinde iletişim adresleri var fakat sıkıntısına çare bulamadıkları için bu sitede şikayet ediyorlar başına böyle bir olay geldiğini ki diğer müşterilerde görsün diye, ki buraya yazılan şikayetler kısa zaman içerisinde firma tarafından çözüme ulaşıyor. Aynı şey burası içinde geçerli Şuanki bölüm Ultima Online - Gündem, arkadaş böyle bir olay yaşamış ve aktarmış sorunu anlamadığını staffların tavırlarının yersiz olduğunu iletmiş vs vs, sizler sunucu sahibi olarak uzlaşmak veya oyuncuya bunu iyi güzel ve anlaşılır bir dille anlatmak yerine, burası ağlama duvarımı, niye llama kaybolmadan sölemedin zorunamı gitti şeklinde bi tavır, rare mevcut gözlerin körse link atayım tavrı hiçte hoş değil, şunu unutmayınki siz o sunucuyu açarken verdiğiniz emek zaman para vs, oyuncu içinde geçerli oyuncuda eğer sizin sunucunuzda oynuyorsa ve bir sorun olduysa bunu bu şekilde kestirip atmanız çok yanlış diye düşünüyorum çünkü oyuncuda burda bir emek harcıyor, Zaman harcıyor en azından, zamanını sizin sunucunuzda geçiriyor, ben Ne Fream'i tanırım ne Fearun sunucusunu tanırım, kimsenin yanında değilim kimseyi savunmuyorum, gördüğüm okuduğum şeylerin yanlış olduğunu, böyle bir tavırla yaklaşılması yerine daha farklı ve olumlu bir şekilde oyuncuyu anlayabilcek şekilde davranılması taraftarıyım, kendinizi anlattığım olayların yerine koymayı deneyin, bunları anlatmamın sebebi zamanında benimde sunucum vardı "herkez gibi" bende aynı hataları düştüm ve bazı tecrübeler edindim, bu davranışın aynısını zamanında bende sergiledim. kimse mükemmel değildir, fakat bu davranışların karşılığını oyuncu sayısı azalarak aldım, Siz bir müşteri olsanız ve mağaza size bu şekilde davransa, siz o mağazadan birdaha alışveriş yaparmısınız veya başkalarına bu mağazayı tavsiye edermisiniz?? Buda aynı şey, siz oyuncuları anlayıp dinleyip dürüst cevaplar vererek geçiştirmeden ve düzgün bir uslupla anlatıcaksınızki, oyuncu sizi başkalarınada referans versin "oğlum bu sunucu süper gel oynuyalım lan" diye arkadaşlarınıda galyana getirsin, oyuncu bu şekilde kazanılır..

Sürçü lisan ettiysem kusura bakmayın uzun bir yazı oldu....
Anemon katılıyorum sana.

@Horus kardeşim çoğumuz eski oyuncularız . Eski kalite kalmadı arama bulamazsın . ne yetkili yetkililiğini bilir ne oyuncu oyunculuğunu . Eskiden yetkililer 35 40 yaşlarındaydı şimdi 16 17 max 20 . Sen bu insanlarla konuşmayı denersen sadece sinirlerin bozulur. O yüzden boşver kardeşim artık türkiye ultima online devri bitti.
Faerun : Sizlerin amacı belli arkadaşlar amacınız belli olmasa gerçekten şu platforuma taşımazdınız burda Türkiye Uo kervanı için çalışıyoruz siz lak lak edipde bu platforumda gereksiz tartışmalara girmeniz için değildirki nitekim bunu gerekeni Ultima Strike yetkili arkadaşları yapması gerek gereksiz kişilerden bu platformda gereksiz bi başlık ve msjlar o kadar sizin yazdıklarınız.

Sizin amacınız belli taşımazdınız bu platforuma falan derken ne demek istediğini anlamadım.Konuyu açan ve size yorum yapan tek üye var oda Fream.Neyin psikolojisine girdiniz
Neden eleştirilere bukadar sert cevaplar veriliyor anlamıyorum? Kişi bulunduğu durumdaki rahatsızlıgını dile getirmeye calısıyor, ama karşısında aldığı tepkiler neden bukadar sert ve kesin? Neden haklı olabilme imkanı yok eleştiren kişinin? Lütfen güzel bir sunucu olabilme yolunda ilerlemek için, öncelikle eleştirilerin olumlusunu, olumsuzunuda karşılamak gerekli. Olgun ve mantıklı düşünmek gerekli.
Anemon'a katılıyorum.
marycan : Anemon katılıyorum sana.

@Horus kardeşim çoğumuz eski oyuncularız . Eski kalite kalmadı arama bulamazsın . ne yetkili yetkililiğini bilir ne oyuncu oyunculuğunu . Eskiden yetkililer 35 40 yaşlarındaydı şimdi 16 17 max 20 . Sen bu insanlarla konuşmayı denersen sadece sinirlerin bozulur. O yüzden boşver kardeşim artık türkiye ultima online devri bitti.

Ben anlamıyorum bizde genç yaşta yetkili olduk senelerce yaptık. kimse üzerinde ne hakarete gittim ne ego tatminine.
Konuyu kızartmışsınız...

Eleştiri yapmakta ve şikayet etmekte özgür tabi herkes saygı ve sevgi çerçevesini aşmadığı sürece, fakat ortada bilmediğiniz bazı şeyler var o yüzden fazla uzatmanın gereği yok...

Konunun kilitlenmesini istiyorum. Sanırım U-s'de bizim açtiğimiz reklam konusu vardı eleştiri yapacaklar ordan yapsinlar
Diğer arkadaşlara cevap hakkı doğduğu için konu açık kalıcak. Seviyeyi bozmadan tartışmaya açığım.
marycan : Anemon katılıyorum sana.

Ben anlamıyorum bizde genç yaşta yetkili olduk senelerce yaptık. kimse üzerinde ne hakarete gittim ne ego tatminine.

ereden: Turkey Yer Altı
Meslek: Quest Writer Vokal
U-S Puan: 29.8

Çok yaşlısın aramızda baya bi yaş farkı var ustelık ben askerlıgımı yapmışım evlenıp yuva sahıbı olmuşum. Senı quest yazılarınla ve bastıgın edıtlerle bız zaten tanıyoruz izmir li Atlantis Uo Şmdi hoşçakal Can..

Bu konu Maia tarafından düzenlendi(2011-01-26 20:23, 13 yıl önce)
Ben burda faerun yetkililerinden sadece 1 cevap verip olayı burda bitirmelerini beklerdim yanlış anlamayın size karşı birşey demiyorum ve geçen magic arrow açıırkende yazmıştım ben artık ultima - strike olmak üzere diğer platformlardada isimleri zihinlere kazınmış üst düzey scripter webmaster vb vb vb kişilerin birlikte bir sunucu açmalarını ve uzun süre oyun oynamak istiyorum. o zamana kadar ultima online türkiye de yok.
@Fream
bu kişilerin sunucusuna başlamanız başlı başına bir hata olmuş zaten. delinquen adlı kişinin açtığı bu kaçıncı server. çakma willowla başlayıp erathia 1-2 Calona Faerun. hepsi aynı scriptlerle aynı connectorlerle açıldı. aynı sloganlarla başladılar "sadelik ve uzun ömürlü" olacaktı hesapta. forumlarındaki sorun başlıkları bile aynı. fakat çıkardıkları iş ortada. tekrar aynı şekilde sunucularını kapattılar. daha 1 ay önce açık olan sunucularını nedensiz kapatıp farklı isimde açtılar. "Calona -> Faerun" amaçları ne ben bunca zaman çözemedim. birde bunları anlatınca cevap olarak size pişmiş pişmiş sunucuyu karalamayın diyorlar. :) sunucunuzu ne karalıycam. isteyen oynar istemeyen zaten oynamaz. ha benim bu dediklerime inanmayanlar varsada onlara tek cevabım şudur. buyrun oynayın. nasıl olsa ben sonunu bildiğim için size en güzel cevabı bu kişiler vericektir nasıl olsa ;)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.