Expert
34.0001
güner yolladım ben, sende ekle kratosalvarez
Morcag benide ekleyin :/
Novice
11.9
Ekledim gelde bi oyun atalım =)
Abi benim hesap yeni olduğu için ben biraz bu Türk suncusunda kasayım. Ayrıca ingilizcem master seviye değil yani Türkçe oynamam lazım bir süre skiller ve itemler için. Tamam pro dotacıyız ama herolara ve itemlere yabancıyız alışmak lazım :D Türk serverinda nick Michaell isteyen eklesin.
Bu arada az önce Pvp.Net ile mailleşirken güzel ve sevindirici bir haber geldi.

Avrupa Sunucusu’na Geri Transfer İçin:
Eğer Türkiye Sunucusu’na otomatik transfer olduysan ve geri transfer olmak istiyorsan oyun içindeki Mağazaya uğraman ve Diğer sekmesinde yer alan “AB İskandinav & Doğu’ya Aktarma” veya “AB Batı’ya Aktarma” biletini ücretsiz kullanabilirsin. Hesabını geri aktarman durumunda hediye edilen 30 gün İP/XP takviyeler hesabında kalacaktır. Olaf şampiyonu ve Brolaf kostümü ise ücretsiz aktarım süresi bittikten sonra otomatik transfer olmuş ve Türkiye Sunucusu’nda kalan oyunculara hediye edilecektir.

Türkiye deki IP v EXP boost olduğu gibi devir ediyorlar. Sadece Olaf ve Brolaf kostümünü alamıyormuşuz. Ayrıca Rune'leri 20'den sonra alabilirsiniz. Zaten son seviye Tier 3 Rune setleri. Onlarda 20 de açılıyor. O yüzden 30 olana kadar beklemeye gerek yok. Sadece yapacağınız Rune Setlerini oynadığınız karaktere göre çok dikkatlice seçmeniz gerekiyor. Hele ki bazı rünler 2k 3k IP ile alınıyor. :)
Biz Rowall reyizle aktık :D Sizleri de bekleriz :D
Bende West sunucusuna aktarım yaptım. İsim: ViorithTR ekleyebilir isteyen.
Expert
34.0001
türkiye sunucusu için 2 adet Amethyst ashe ve riot graves skin kodu var elimde. isteyenler pm atabilir.
Bildiğim kadarıyla Perşembe akşamı Leage Of Legends turnuvası Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde başladı. 40.000 TL ödülü vardı gibi birşey okumuştum.
Beyler sporda kendimi fena sakatladım, GameX'e gelmek yalan oldu tabii.

Fazladan champ/skin kodu olan varsa sevinirim, yakınlardaysa bir şeyler ısmarlarım.
Expert
34.0001
Algos : Beyler sporda kendimi fena sakatladım, GameX'e gelmek yalan oldu tabii.

Fazladan champ/skin kodu olan varsa sevinirim, yakınlardaysa bir şeyler ısmarlarım.

türkiye sunucusu için dağıttılar ama sana vermem.
TR''den EUW'ye geçirmek mümkün.

ÇOK DA TIN.

Riot Graves aldım gari.
KeLL : türkiye sunucusu için 2 adet Amethyst ashe ve riot graves skin kodu var elimde. isteyenler pm atabilir.

Bende de var hava mı atıyorsun -.-'
Gıcık insan evladı haricinde,

Elinde kod olandan kod istemiyorum şu an, sadece elinde herhangi bir promo kartı olan arkadaş iletişime geçerse sevinirim. Fotoğrafını çekmek gerekiyor.
EU West sunucusunda clan kurduk. Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar varsa pm ile iletişime geçebilirler. TeamSpeak sunucumuzda mevcut.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.