Ardıl o kadar bahsettinki şu anda indirdim Patch yapıyorum. Muhtemelen yarın yanındayım :asik2
Banned
-3
ben indirdim ama playa tıklayamıyorum :D
Ardıl güzel oyun çıkarmışa benziyorsun fakat, Farmın çok kötü 35dklık oyunda Darius gibi bir AD karakterle 115. Bence last hit üzerinde biraz çalış daha iyi yerlere çıkarsın oyunda. Boş vakitlerinde Stream izlemeni tavsiye ederim build konusundada birazcık gelişmen gerek MR boşuna kasmışın.
Darius iki üç killden ve turreti aldıktan sonra sonra lanefarm yapmaz - diğer laneleri dolaşıp kill toplar. Karşı takımda Katarina ve Fizz gibi (ki tahminimce Fizz top gitti) öküz AP karakterler varken Maw of Malmortius Darius tam ölecekken shieldi aktif eder, Darius da R'sini basar double kill bile alır.

Black cleaverın mantığını anlamadım ama onun dışında build başarılı.

Zyra da free diye oynuyor muhtemelen, minion farm yok - kill yok.

Bu konu Algos tarafından düzenlendi(2012-08-16 18:56, 11 yıl önce)
ardil ben indirdim patchleri yaptım skype pm atar mısın bilgi almak isterim
Kapalı beta'ya seçildim şu anda Türkçe patchler yapılıyor hesabımı oluşturdum, birazdan oyuna gireceğim. Eğer oyunu Türkçe oynamak için betada olduğu gibi region değiştirmemiş gerekirse eğer Türkler oyundan dışlanmış gibi olacak. Umarım oynadığım serverda Türkçe destek olur betadan sonra.
2009dan beri oynarım bak beni seçmemişler :P

Eastte takılıyorum nick Kısrak eklerseniz atabiliriz ranked normal
Expert
34.0001
Beta server kapalı, başvuru tarihine göre herkes seçiliyor, belli bir sayıya ulaşıldıktan sonra kapatılacak. çekiliş veya seçim yok.
En kısa zamanda sunucumu değiştirmeyi düşünüyorum. Bu konuda oldukça şikayetçiyim acilen east sunucusundan west sunucusuna geçmem gerek ya da east'te oynayan düzgün birileriyle oyuna devam etmek istiyorum. Bu gidişle oyunu bırakıcam.
Bana Daha Çok Defence Of The Ancients [DOTA] 'nın Çakması Gibi Geldi
HmmKing'in uo oynadığını bilmiyordum :) bir u-s takımı kuracak iseniz o adamı almalısınız shyvna ile 5 kişi arasına girip üç kişiyi aldığını hatırlıyorum , janna ile jungle yapıp yanlış hatırlamıyor isem 16/0 bitirip takımı kurtardığını hatırlıyorum, bir çok kez onun sayesinde oyun kazandık :) şimdi ne yapıyor bilmiyorum ben weste geçtim ismim poepleyoumyknow
Tam başlanacak hafta, Ahri - Voli - Graves free. Ohmigod.

Edit: Türkçe beta başladı, yığılın.

Bu konu Algos tarafından düzenlendi(2012-08-29 18:13, 11 yıl önce)
Expert
34.0001
ahaha türk serverı şahane, oyun başladığı an küfürler başlıyor :)

türkçe beta nick: KeLL

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2012-08-29 21:18, 11 yıl önce)
Ben de arkadaşların ikna çabaları sonucu bi el girdim oyuna pvp.net kapandı asdfaews
Lol'un daimi oyuncularından biride benim.
Hiç bıkmadan geceleri 4-5 oyun üst üste atabiliyorum.
North americada oynayan varsa ekleyebilir nick: TscGundi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.