Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Konu başlığı altında; O bunu ezer, bu kim ki, benim ki daha iyi yorumlar yapacağınıza, bilmeyenlerimiz için ve oynamayanlar için sizlerde oyunları tanıtsanız daha iyi olmaz mı ?
Expert
34.0001
Grafik demeyin de diğer her türlü karşılaştırın. Ayrıca süper mario haliyle 2 yıldır yılın en iyi online oyunu ödülünü nasıl alıyor, onuda bi açıklayıver ismail.
@KeLL +1

HoN ile aynı yarışmalara katılıp 2 yıldır HoN'u arkasında bırakıyor, size göre berbat olan grafikleriyle..
Oyun o ödülü grafikleri ile kazanıyorsa eğer , UO yüzyılın oyunu olmalı.Bende HoN ile alakalı bi konu açtım sorusu olan varsa ordan ulaşabilir zaten bana Ardıl cığım.

Grafiklerin yanı sıra oyuncu kalitesi ile çok fark yaratıyor dedim.Sizin gibiler de LoL oynuyo işte ortam belli :p

@Ardıl
Msn den yazdığımı tekrarlıyorum işsizmisin olm harbi baya uğraşmışsın :D

Şaka bir yana gerek DotA oyuncuları gerekse LoL oyuncuları ile kıyaslamak yanlış olur.Konu ile alakası olmadığı için neden farklı olur diye uzun uzun yazmıyorum buraya.Merak eden varsa pm atabilir.
İşsizim ben :(
Belli.
Panpa sw açaq?
Hiç işim olmaz :)
oyuncu seviyesi gayet kaliteli.1600 elo üstü olursan oyundan zevk alırsın.Çünkü hepsi oyunu bilen elemanlar gelipte buraya boşa sallamak niye bilmem.he yada Stream izle kendini tatmin et.
Expert
34.0001

Sezon 2 başlamadan önce bir istatistik açıklandı sitede, incelemenizi tavsiye ederim. Gerek duyulursa tercüme edebilirim.
İstatistikler mükemmel denilecek kadar iyi gerçekten.
Oyunu hiç oynamadım ancak istatistikleri çok dikkat çekici.
Expert
34.0001
2 senelik oyun çıktığından beri dünyanın en iyi online oyunu seçildi üst üste iki kere. Her şey ortada hala mario diyenler var :)
Super Mario da çıktığından beri en çok oynanan oyun ama hala Mario Arda :D
İsmimin nerden geldiğini lol oyuncuları anlamıştır :) yaklaşık oyunu 1,5 senedir oynuyorum düşünün benim başladım da ilk kogmow veya swain yeni çıkıyordu oyun içinde run dizimin vs her konuda yardımcı olabilirim başlamak isteyen arkadaşlara ayrıca en sevdiğim karakter KeLL gibi fiddlestick :)

EU:Nordic&EAST
İsim Hmmking

Elimde bir bu resimler kalmış

Bu arkadaşlarla canımız sıkılmıştı hepimiz support girmiştik ve sonuç ..

Jungle da gang gitmiştik ve sonuç dakkikaya dikkat ettin
t
Expert
34.0001
Sen biraz fazla mı oynamışsın :) 1k+ win 1k+ defeat :P
Benimde dikkatimi çekti, bende bir tek kendimi işsiz sanırdım benden daha işsiz arkadaşlar varmış :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.