Silindi
Bende genellikle Beydağın'dan yerim ama herkez yemiştir oralardan hangisini tercih ettiniz geng'ler :) söyleyin dürümcüyü sallayalım şimdi
Expert
34.0001
cidden yemiyorum 2-3 yıldı 2sindende.
Sagliksiz, tabii kide ayda yilda 1 yiyebilirsiniz ... Ama hicbir saglik uzmani onermiyor fast food surekli ... Yenicekse eger 2-3 ayda 1 yenmesini oneriyorlar.
Mc Donalds gerçi Burger King'i bilmiyorum ben Mc Donalds'a giderdim (en son 6-7 sene önce yedim ama olsun :)) Bu topic i görünce aklıma bir zamanlar bir din öğretmenimiz vardı ne zaman cehennemle ilgili birşeyler anlatdıysa veya günahlarla ilgili sürekli ateş sizi çağırıyor.! derdi :) Ey gidi günler.
Michaell : Ankara/Kızılay/Hosta piknik/Et döner :D
Ankara'daki dönerciler bir kere ekmeği basmıyorlar. Geçen 2.75 Ytl verdim bir tane tavuk dönere. Hiçte beğenmedim. Ben o fiyata 2 tane hemde daha güzel yerdim be. Sizle gittiğimizde benim zaten mide bozuktu tad mat alamamıştım. :(
Ankarada zamaninda Olgunlarda yerdik of of :) 1 YTL :D bizim tanidik olmustu artik adam cok ii et yapardi bize, 10 sene falan etini yedik o adamin :D:D:D olsek simdiye olurduk :D
İkisinide önermem. En iyisi ''Anne'' Burgerdir. Ama illaki ikisinden birini seç diyorsanız burger king derim çünkü mcdonalds hijyen bakımından biraz geri.
Bizim buralarda Mc Donalt's filan yok.Fakir şehir bizimki.xD

Dürümcü Orhan Baba forever!:yes
Bandırma'da meydanda İnegöl Köfteci var yetmiyor mu?
Silindi
Journeyman
1.3
Antalya'dada gizem fast food var birader :D Süper döner yapıyo süper izmir sandwich yapıyo ala ala :D Ben Hangisini tercih ediyonuz diye sordum
@fistandantilus

Tuzlu biraz orası.:)

Her zaman dürümcü tercihimdir.Tam dürüm 2.5 YTL.

Neyse..
@Stormy Sizin orda meydandan yukarı çıkınca sanırm Yapı Kredi idi. Dört yolda köşede bir tane banka olacaktı. Onu karşısındada 2. katta bir kafe. Orda yediğim kazığı ben hiç bir yerde yemedim. Adamlar sallama çaya 2.5ytl almışlardı. Birde aynı kazığı bile bile 2. kez yedim. O daha da oturdu. Benim için orayı giidp dağıtabilir misin? :ates:ates:ates
fistandantilus : @Stormy Sizin orda meydandan yukarı çıkınca sanırm Yapı Kredi idi. Dört yolda köşede bir tane banka olacaktı. Onu karşısındada 2. katta bir kafe. Orda yediğim kazığı ben hiç bir yerde yemedim. Adamlar sallama çaya 2.5ytl almışlardı. Birde aynı kazığı bile bile 2. kez yedim. O daha da oturdu. Benim için orayı giidp dağıtabilir misin? :ates:ates:ates

Konuyu Dagıttık Ama Bende İstanbulda Boğazda Lacivert Restaourant ta yediğim kazığı hiç unutmıcam :)

4 kişiydik Yemekte Yemin Ederim 4 er tane Çupra,Ortaya bir adet Kılıç Balığı (Karidesli flndı)

Bide 2 - 3 tane meze.

Kola,Suffle fln aldık o kadar.

Hesap 250 fln beklerken.
Herif Bi Getirdi Hesabı 485 Ytl.

Atlıcaktım Denize Direk :D
Silindi
Apprentice
2.5
fistandantilus :
Michaell : Ankara/Kızılay/Hosta piknik/Et döner :D
Ankara'daki dönerciler bir kere ekmeği basmıyorlar. Geçen 2.75 Ytl verdim bir tane tavuk dönere. Hiçte beğenmedim. Ben o fiyata 2 tane hemde daha güzel yerdim be. Sizle gittiğimizde benim zaten mide bozuktu tad mat alamamıştım. :(
Evet basmıyolar.Hosta'nın dönerini Türkiyede hiç bir yerde yiyemezsin.Söylediğim yerdeki dönerciler meşhurdur.

Ankara simidi 1 döneri 2 :D

Onun haricinde sıhıye köprüsünün yanında süper iskender yapıyolar baya bi pahalı :D ama güzel.

Topicinde içine ettik :D

Yaklasık olarak 3 aydır Ne mc ye nede Bk ye gitmiyorum.İkisinide severim yok fast foodmuş yok amerikanmış bunlara takılmamak lazım.iyi aklıma getirdiniz p.tesi bi mcdonaldsa gidem :D
Git Mişel Gnctrkcll de var Yi yiyebildiğin kdr :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.