fistandantilus : @Stormy Sizin orda meydandan yukarı çıkınca sanırm Yapı Kredi idi. Dört yolda köşede bir tane banka olacaktı. Onu karşısındada 2. katta bir kafe. Orda yediğim kazığı ben hiç bir yerde yemedim. Adamlar sallama çaya 2.5ytl almışlardı. Birde aynı kazığı bile bile 2. kez yedim. O daha da oturdu. Benim için orayı giidp dağıtabilir misin? :ates:ates:ates

Kapandı maalesef.:)
Durabileceğini zannetmiyordum ya zaten. Bende kız için geliyordum Balıkesir'den Bandırma'ya. Oraya gitmiştik 2 kere. Kızlada yeni çıkıyorduk. Oraya gitmeyelimde diyememiştim. :D
burgeeerr
:D
Bursa iskender.
İzmir / Çankaya Game Marketin Biraz İlersinde :D 1.5 YTL ye Acılı Adana Dürüm veya Acaip Derecede Bol Tavuk Dürüm :D Tercihim Orası
05 : Bursa iskender.
Adam biliyor ya. :):):)
İstanbul / Merter Mc Donald's. Gerçi gidipte hamburger falan yemeyiz ancak gece 12 den sonra falan Sıcak Çikolata almaya ve oturmaya gideriz.
normalde burger king ama son 3 aydır ketçaplarında acayip bi tat var o yüzden mcdonalds
ßurger King'in Sarımsaklı MAyonezi çok guseL :)
Master
59.2997
Metehana katılıyorum Burger King deki soslar süper ama Mc Donalds diyorum =)
Burger King ;)
Novice
0.6
Mc Donald's

Dip Not: Hamburgerle doymaya çalışan zihniyete hep üzülmüşümdür.
Silindi
Novice
0.6
Neden ? Hamburger yenmiyor mu ?

Ders Mantık
Her yemek doyurur.
Hamburgerde bir yemektir.
O halde hamburger doyurur.

Aha ben böyle kanıtlarım işte 8)

Bu konu Michaell tarafından düzenlendi(2007-11-18 02:48, 16 yıl önce)
Michaell : Neden ? Hamburger yenmiyor mu ?

Ders Mantık
Her yemek doyurur.
Hamburgerde bir yemektir.
O halde hamburger doyurur.

Aha ben böyle kanıtlarım işte 8)
Bu mantıkla ancak Sercan olunabilir.
Dipnot: Tavsiye etmem.
Benim anlamadığım. Neden Burger King ve Mc Donald's ikilisini söylüyorsunuz. Sağlık bakımından hepsi yetersiz. Ama 1-2 ayda bir yiyecekseniz Kentucky Fried Chicken( KFC )'yi şiddetle öneririm. Hot Wings menüye hayır demem.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.