DisqusteD : Valla Gelin Bir Gün İzmire Size Çiğ Köfte Yapam :P

ben gelem nerdesin:)
gnctrkcll üyesiyseniz 13 liraya 2 BigMac yiyebilirsiniz çok daha doyurucu ve kârlı =)

Ama NŞA (normal şartlar altında xP) "ateş seni çağırıyooo" derim ben :p
Publisher : gnctrkcll üyesiyseniz 13 liraya 2 BigMac yiyebilirsiniz çok daha doyurucu ve kârlı =)

Ama NŞA (normal şartlar altında xP) "ateş seni çağırıyooo" derim ben :p
Katılıyorum ama Burger king i mc den ayıran bir özelliği var oda pattizleri.Pattizleri harika burger kingin.
BK :D
Sultanahhmet köftecisi... bazı menülerde sıcak fıstıklı irmik helvası veriyolar :D
BK + MC alayına :P
Vallahi aibcim kasmayın İskenderun'un dönerini hiçbir yerde imkansız bulamazsınız. :)
Hamburgerden nefret ederim gidin lahmacun yiyin boş işler bunlar |-)
Burger King.
Neden?
Denizli'de sadece Burger King var o yuzden :P.
Burger King
BURGER KING
BIG KING XXL
canımı cektırdınız ulen simdi sipariş vericem:)
king seçim chicken royale menu royale kola buzsuz olucak 8.75 :D Bununla doymayacak adamın anlını karışlarım..

Bu arada burger king için küçük bir tuyo (mcdonaldsda olurmu bilemicem) kolayı hep buzsuz isteyin. Çünkü yazın ortasında olsanız bile kolanız buz gibi geliyor ve o ısınana kadar çoktan bitirirsiniz. Kışın zaten buza gerek yok. Sebebi ise buz koydurursanız bardagın yarısı buz oluyor(işareti var bardakta hatta) Buz koydurmayınca da geri kalanı da kolayla dolduruyor. Yani neredeyse 2katı kola alıyorsunuz :D
Meşhur Dürümcü Urfalı BİLOO :D

kralnı tanımam :D
Kaankha : king seçim chicken royale menu royale kola buzsuz olucak 8.75 :D Bununla doymayacak adamın anlını karışlarım..

Bu arada burger king için küçük bir tuyo (mcdonaldsda olurmu bilemicem) kolayı hep buzsuz isteyin. Çünkü yazın ortasında olsanız bile kolanız buz gibi geliyor ve o ısınana kadar çoktan bitirirsiniz. Kışın zaten buza gerek yok. Sebebi ise buz koydurursanız bardagın yarısı buz oluyor(işareti var bardakta hatta) Buz koydurmayınca da geri kalanı da kolayla dolduruyor. Yani neredeyse 2katı kola alıyorsunuz :D

La benden mi öğrendin bunları :D dicem :D ama hiç BK ya gitmedik beraber

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.