en iyisi kokoreç :D
JuniorBabtista : Benim anlamadığım. Neden Burger King ve Mc Donald's ikilisini söylüyorsunuz. Sağlık bakımından hepsi yetersiz. Ama 1-2 ayda bir yiyecekseniz Kentucky Fried Chicken( KFC )'yi şiddetle öneririm. Hot Wings menüye hayır demem.

Kesinlikle Katılıyorum.

Hele o Kovada gelen Hot Wingsler varya allaah :D
Esnaf lokantası :p
Her ikiside irenç burjuva mekanları işim olmaz.
10 Yaşına kadar mcdonalds 10 yaşından sonra burgerking çünkü iyice mcdonalds bozulmaya başladı.
burger king favori, triple king
whopper menü yada crisp chicken mı öle bişeydi :yes
Abi dışardan artık bişi yemem :D

Bugün saat 13:30 Bursa Zafer Plazada Hamburger Yedim.
Saat 14:20 Pirinçhanda Nargile + Et dürüm :D

ölüyordum Eve zor geldim :D Karnım fena agrımıştı..
Hayatımda adam akıllı ikisinede gitmedim yılda 1 kez felan , tercihim lahmacundur sıkılmadan 10 tane lahmacun yiyebilirim ( ayranlan ) iskender ise param olursa,yani hamburger patatese para vermek mantıklı gelmiyor açıkcası.
Silindi
Members
1
@Earl

Sen antalya'daki urfa sofra'sında 7 lahmacun ye ben sana ne istersen onu vereyim :)
@ Early

+1 Ama Gnctrkcelliysen Sorun Olmuyor Paso Manitaya Aldırırsın xD

Bence En qüseli Urfan Abi'nin Yeri Döner Ekmek 1.250 xD

Bu Arada İkisi Arsında Bir Kıyaslama oLursa Mc Donald :)
[Luciana] : @Earl

Sen antalya'daki urfa sofra'sında 7 lahmacun ye ben sana ne istersen onu vereyim :)

Luciana abartı gibi gelecek ama o şeyi yemek istiyorsam hiç durmam bkz. 15 köfte...

10 lahmacun yerim ama yanında sınırsız ayran olcak öle:yes

Bn yerim sna :) Aci hastasiyimdir :)
HEPSİİİİİİİİİİİİİİİİ :d bayılırım hepsine :D:D dominos,burger king, mc falan hepsini severim sampi falan D:FSdf

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.