Silindi
Akillis :
[Luciana] : @Earl

Sen antalya'daki urfa sofra'sında 7 lahmacun ye ben sana ne istersen onu vereyim :)

Bn yerim sna :) Aci hastasiyimdir :)

Acı değil, hatırladığım kadarıyla oranın lahmacunları kocaman kocamandı :D
Silindi
Büyükte olabilir ama Urfa dediğine göre kesin acıdır :D
Silindi
Ehe Bılemedınız Abımın Nargile Kafesi Hem Beles Fastfood Yıyorum Hem Beles Muzık dınlıyorum Hemde Beles Nargile Icıyorum Kıskanın Varmı Bundan Guzeli
Adana Kebapını Ye Abi Ohh Bis gibi adandaya gel ye bi kere Sonra ne burger ne mc Sie Dersin hepsine:W
Lahmacunuda yerim burgeride =)
Trible Whooper, peynirli
Burger King Tabi Chicken Royal'midir o var :D
Silindi
Members
0
valla brolar en iyis bence mek danılds
aynı bokun laciverti
c-hiçbiri...
d-pideli köfte

e- d ve c şıkları,

cvp:e
Valla Ben Bandırmalıyım bizim burda ne mc var ne burger king Bizde King Pizza var 2 orta boy pizza 18 ytl ondan vaz geçmem ama para az oldumu Dürümcü Orhan Baba yolu gözükür hiç para yoksa evde domates ekmek gider
ramazan ayı'nda sahilde oturduğum için mc ve burqer'da önümüzde olduğu için bana bir hamburqer kokusu qeliyor ama öyle böyle değil neyse orucumuzu acmaya yarım saat birşey kalmış benim mutlaka hamburqer yemem lazım :) orucumuzu actım o ara 1 tabak corba yedim ve direk sahile burqer'a cupladım arkadasımla beraber. bir qirdik içeri ben 2 hamburqer istedim ( biri et biri tavuk) arkadasım ise bitane tavuk istedi ve inanırmısınız yarım saat olmalarını bekledik paket yaptırdım ve cıktım. eve qittim actım ve bir ısırık aldım inanın iğrencti hayatımda yediğim en iğrenc hamburqer'di ve bayatdı o qün bu qündür mc'de yerim ve cok memnunum :D
]2 sindede param ABD ye gidiyor.onun için 2side değil bisim mahelledeki dürümcü[/quote:
Katılıyorum
Dürümcü Ve kokoreccilerimiz En guzeli
burger king
yazık...
Bir gün yabancıların forumlarında
İskender mi Pideli Köfte mi topici açmanız dileğiyle...
Novice
-14.8
Valla Gelin Bir Gün İzmire Size Çiğ Köfte Yapam :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.