Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Novice
11.9
Khabil : Allah ıslah etsin LAİKİNİ bul inşallah komik çocuk.

Muhabbeti takip etme fırsatı bulamadım, ne anlamda kullandığını bilemeyeceğim, belki laf sokmaya çalıştın belki gerçekten anlamını bilmiyorsun bilemem ama, "layığını" buldur o. Laiklik çok başka birşey..
Rowall :

Muhabbeti takip etme fırsatı bulamadım, ne anlamda kullandığını bilemeyeceğim, belki laf sokmaya çalıştın belki gerçekten anlamını bilmiyorsun bilemem ama, "layığını" buldur o. Laiklik çok başka birşey..
Eğer muhabbeti takip etseydin oradaki ''LAİKİNİ'' kelimesinin neden büyük harfle yazıldığının farkına varırdın zaten.
Kızdırmayın Lokmanımı ! :utangac1
Expert
34.0001
AKP EKONOMİMİZİ DÜZELTTİ ;( ;_; İSRAİLE ATARLANDI ;__; WE CREY EVRYTYM PLZ DONT HURT HIM
//Uğur
Sanırım burada trollemesek insanları daha iyi olacak.

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2013-06-05 19:26, 10 yıl önce)
• It is reported that they are injuries in 12 cities (Mersin, Antakya, Çanakkale is going to send numbers soon).
• 4177 people in total applied for injuries.
• 2 persons are dead.
• 43 people have severe injuries.
• 2 persons in Ankara, 1 in Eskişehir, 3 in total are in life critical condition.
• 15 (Severe/Broken) Head Traumas are reported.
• 10 persons have lost their eye.
Daha terbiyeli olmalısın, bu şekilde düşüncelerini insanlara anlatamazsın.
Uyarı - 3

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2013-06-05 19:08, 10 yıl önce)
Rowall :

Takibini etmediğin muhabbete girmeye çalışman iki kişi konuşurken üçüncüsü gibi çirkin bir durumu hatırlatır. Kürtaj serbest olsun kimseye karışılmasın içkiyede karışılmasın ama Elhamdülillah müslümanız diyen birine anca bunu yazabildim.

october fastlerde 16 yaşındaki kız çocuklarının gözlerim dolarak yazıyorum ki iç çamaşırları gözüküyordu kafalarının iğrenç derecede güzel olmasından. bunu hak olarak gören zihniyete ve bu zihniyete acımıyana Allah iyilik güzellik versin.
Eylem yaparken düzgün yaparlarsa desteklerim ama cevredekilere zarar veriyolarsa kesinlikle karşıyımdır.

Ankara kızılay ve kolej'de verilen zararın haddi hesabı yok devlet malını gectim esnafın dükkanlarının camlarını indiriyolar üstüne üstelik bide dükkanı ateşe veriyorlar.

Parkların banklarını söküp yolun ortasında yakıyorlar.

Bunu yapanların benim gözümde vatan haininden bi farkı yoktur.
!Blues! : Eylem yaparken düzgün yaparlarsa desteklerim ama cevredekilere zarar veriyolarsa kesinlikle karşıyımdır.

Ankara kızılay ve kolej'de verilen zararın haddi hesabı yok devlet malını gectim esnafın dükkanlarının camlarını indiriyolar üstüne üstelik bide dükkanı ateşe veriyorlar.

Parkların banklarını söküp yolun ortasında yakıyorlar.

Bunu yapanların benim gözümde vatan haininden bi farkı yoktur.

Eylem gerekçeli bir eylem olsa hepimiz katılalım bizde eylemlere katıldık fakat bizim eylemlerimizde polis karşıt değil yandaşdı dostum.

Polise taş atan pkk nın maşasıda polise çivili top atan neyin yandaşı ?
Neophyte
26.6001
Düşünce özgürlüğü ve kuruluşların, dini düşünce ve dini kuruluşların etkisinden bağımsız olmalarını isterdik.
https://ataturktoday.com/
öncelikle herkese merhaba,

ben izmirde yaşıyorum ve eylemler başladığından beri hergün gidiyorum. cumartesi günü basmanede polis çatışıyorduk en son karşı kuvvetle polis yüklendi bize. çatışmanında en önündeydim herkes geriye kaçmaya başlayınca malum en arkada ben kaldım. arkamı döndüğümde peşimden 15 çevik koşturuyordu polislerden biri "gel kaçma" diye kin ve nefretle bağıra çağıra üstüme geliyordu, çevik arkasındada AKP gençlik kolları grupları geliyor. Basmaneden Montröye, Montröden Lozana kadar koşturduk kesmedi çevik ara sokaklara kadar geliyor. Üstüne üstün yanımda portakal bombaları atılıyor, haberlerde görüyorsunuz adamın sırtına geliyo

şimdi bu halk bunları hakediyor mu

teminki fotoğraf kesmedi mi, benide kesmedi bir tane daha geliyor

yineliyorum, siz kendinizi ne sanıyorsunuz?

İşin en kötü taraflarından biriside çeviğin yaşlı çocuk demeden saldırmasıdır. Videomuzda var kordondan geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=XThjR-7F0io&sns=fb

bu videoda polisten kaçan grup markete sığınıyor ve kapıya dayanıyor, polis inadına kapıyı kırmaya çalışıyor ve bomba atmaya çalışıyor

https://www.facebook.com/photo.php?v=180915745405219

budamı kesmedi, alsancakta polis 1 e 15 kişi giriyor ortada fol yok yumurta yok.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O0sMwAMciB0

bu yazdıklarım sadece polisle ve o gençlik zırvaları ile ilgili, bir dahaki yazımda rte hakkında neden eylem yapıyoruz yazarım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.