boosterx : Küpe takmayana geri kafalı fln muamelesi ediyorlarya cok gülüyorum.Bak herifler ne kdr ileri zekalı her tarafını metalle doldurmus hem sağlıklarına zarar hemde igrenc bir görüntü ortaya cıkıyor.

Ama herkezin kendi secimi bişey diyemeyiz :D

Kupe Takmayana Geri KAfalı Demiyoruz. Kupe Takanlara ; Top , Yuvarlak , Delikanlı Degil vb. Cumleler Sarf Edenlere Bi Ton Laf Yapan Tiplere Geri Kafalı Diyoruz. Kupe Takan Kisiler Nasıl Takmayana Gelin Takın Takmassanız Oyle Olur Boyle Olur Demiyorlarsa Kupe Takmayanlarda Kupe Takan Kisilere Bole Sozler Sarf Edemez ! ;-)
Ahanda 2 gün önce deldirdim eheu xD güzel oldu low xD
En üstteki adam tetenozdan öldü. Görmüştüm hakkındaki haberi okumuştum.
Bana yakışacağını bilsem deldirirdim kulağımı kaşımı fakat yakışmıyor bana küpe kolye benzeri şeyler.
[Ragnar] : Ahanda 2 gün önce deldirdim eheu xD güzel oldu low xD

Ulan burak bende deldirdiğimde bu topici up edcem diyodun :D:D helal :D:D
Ben küpemi çıkardım :D:D
Dövmesi olan varmı ¿
şimdiki erkekler kızlara özeniyor ( küpe takanlar için)
ByTymaron şu resmini koyduğun göğüsleri abuçlanan hatun dövme değil :D siyah yapmışlar arka tarafı gerçekten abıçlanıyor kadının göğsü :D
adamlar mıknatısın ordan geçmesinler :D
:lolUh be abiler okadar da delik olmaz yani
Kulağı delik olan erkek deil falan filan diyosunuz gelin benimde delik gelin bu akşam :D erkekmiymişiz anlayın.
Fatih Sultan Mehmet'in olayi öyle diyildi.
Farih Sultan Mehmet sormuş vezire ''bu kölelerdeki metal şeyler nedir?''
Vezir ''Sultanım bu diğer insanlarla köleleri ayirtan simgelerdir.'' gibi bi konuşma sonrasında Sultan;
''Bende mu milletin kölesiyim banada bir küpe takın.'' demiş.
Buradan erkeklerin küpe takması makul gibi bi sonuç diyil, aksine takmaması gerektiğini cıkartabiliriz.
Erkeklere has birşey diyildir. Küpe tamamiyle zevk + birazda özentiliktir.
Erkekler takmamalıdır. Bu benim şahsi ve kişisel görüşümdür.
Ama takan'ları asla yadırgamam, asla takma demem.
Tebrik ederim guzel Acıklama...
+Kangloo'ya sonuna kadar katılıyorm. Küpe kadınlara has bir takıdır. (Kendi düşüncelerim) Bu yüzden erkeklerin takmasını pek hoş karşılamam. Kafamda ilk oluşan düşünce özentiliktir.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.