Evet kimlerin kulağı delik bnm kukak delik çift taraflı olmasını düşünüyom =)
Benimde Kulak Delik - Okul Olmasa Cenemede Pirsink Takıcam ...
Okulumda var sol kulağımda 2 deliğimde var sağ kaşımda piercing imde var :D
Adept
4.3
Her kızın kulağı deliktir. :p
Her Kızın değil...
Olsun Delerler Birgün :D
Seviyeyi Düşürmeyin Tamam =D Seviyemi kalmış boşver devamm

Ne güzel Kafiyeli oldu ya:D
Neran Sen Boşver Kulak Delmeğide Sana Bir Kaç Sorum Olucaktı..bi Pm Atıcam Sana Dostum..!
Mıknatıslı küpe tercihimdir her zaman..
Silindi
Expert
2
Ahahaa :D yılların aptal polemiğini açayımda görün siz :D

KÜPE TAKAN ERKEK, ERKEK DEĞİLDİR.Küpe takan Yuvarlartır :D nihahahha :D hadi çıkın şimdi işin içinden :D

:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha
küpeyi kızlar takar , aynen katılıyorum :D
Herkesin kendi seçimi derim ama şahsi fikrimi sorarsanız küpeyi kızların bir aksesuarı olarak görürüm.
Benimde Sol Kulakta 2 Tane Delik Var.

Hem İlk Küpe Kullanan Padişah Kimdi o ya :D
Silindi
Apprentice
2.5
Fatıh Sultan Mehmet: Bır Gun Sormus Vezırıne Bu Adam Neden Kupe Takıyor Kadınmıkı Bu Dıye.
Vezir: Padişahım O Adam Eskıden Koleymıs Kolelıkten Geldıgını Unutmamak Icın Sol Kulagını Delmıs Kole Olan Ve Daha Sonra Kolelıkten Cıkan Erkekler Sol Kulagını Deler Padısahım.
Fatih Sultan Mehmet:Ozmn Bızde Kolelıkten Geldıgımızı Unutmamamız Icın Kulagımızı Deldırelım.
Vezir:Bunun Icın XXXXXX Kişi Delıyor Istersenız Cagırım.
Fatih Sultan Mehmet:Hemen Gelsın Bızde Kendımızın Ne Oldugunu Bılelım. Ilerde Dogru Yoldan Sapmıyalım.

ByTymaron : Fatıh Sultan Mehmet: Bır Gun Sormus Vezırıne Bu Adam Neden Kupe Takıyor Kadınmıkı Bu Dıye.
Vezir: Padişahım O Adam Eskıden Koleymıs Kolelıkten Geldıgını Unutmamak Icın Sol Kulagını Delmıs Kole Olan Ve Daha Sonra Kolelıkten Cıkan Erkekler Sol Kulagını Deler Padısahım.
Fatih Sultan Mehmet:Ozmn Bızde Kolelıkten Geldıgımızı Unutmamamız Icın Kulagımızı Deldırelım.
Vezir:Bunun Icın XXXXXX Kişi Delıyor Istersenız Cagırım.
Fatih Sultan Mehmet:Hemen Gelsın Bızde Kendımızın Ne Oldugunu Bılelım. Ilerde Dogru Yoldan Sapmıyalım.

hahaha ilk defa duydum bunu sanmıyorum böyle birşey olcağını ama büyükde konuşmamak lazım

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.