Ben buna benzer birşey biliyorum da Fatih Sultan Mehmet miydi orasını bilmiyorum. (Duydum diyelim)
Küpe erkek adamı bozar :yes:yes:yes:yes
Silindi
Neophyte
0
@Lucretius Tarih Hocası Soylemıstı. Bende Dogruluk Payı Ne Bılmıyorum Ama Bır Tarıhcıden Duydum Onuda Belırtım
Bir olayıda yanlış bilmeyin gözüm yaşarıcak Kölelikten çıktığı için değil Başındakinlere bağlılığını belirttikleri için takarlarmış sonraları firavunlar da tanrı ya bağımlılığını bildirmek için kulağını deldirmiş... Olay Doğru ama Anlattığım gibi
Silindi
Expert
1.7
Iyıde Abıcım Senın Dedıgın Gıbı Olabılırde Osmanlıyla Firavunların Ne Alakası Var. Bızım Kendı Padısahımız Kupe Takmıs Ben Onu Soyledım
deldirdim bi ara pdrle papaz olunca Bırakıtm kendi halinde hala açık ama içinde bişi birikio Küpe takabilmek için epey bi anırıosun :D
Death_Rider : deldirdim bi ara pdrle papaz olunca Bırakıtm kendi halinde hala açık ama içinde bişi birikio Küpe takabilmek için epey bi anırıosun :D
Sende mi Brütüs? Calphurnia mı demeliydim ki? :):):)

Bu konu fistandantilus tarafından düzenlendi(2007-11-05 00:52, 16 yıl önce)
Huhaha :kikirik.
Küpe erkek adamı bozar kardeşim :p
Çenem , Kaşım , Kulagım Delik :D
Abi deldirince noluo ben onu anlamıorum.Üstünde metal şeyler fln.Havalanına girerken aletten geçecen üzerinizdeki metal esyaları cıkarın dicek hepsini cıkarcan basın gözün demir dolu ötüp duracak alet :kikirik huhaha.
Gerçi herkezin kendi bileceği şey ama ben sizin yerinizde olsam mıknatıslı küpe takardım.;-)
Mıknatıs bir yerden sonra acıtıyor =)
@boosterx

Kısaca "ego tatmini" diyoruz buna.=)
Branxian : Mıknatıs bir yerden sonra acıtıyor =)

Deldirince acıtmıomu?Delik tıkanınca acıtmıomu? :kikirik :huh.

@Stormy
Garip :huh.

Bu konu boosterx tarafından düzenlendi(2007-11-05 01:14, 16 yıl önce)
ByTymaron : Iyıde Abıcım Senın Dedıgın Gıbı Olabılırde Osmanlıyla Firavunların Ne Alakası Var. Bızım Kendı Padısahımız Kupe Takmıs Ben Onu Soyledım

padişahımızın Biri ordayken görüp soruyo neden böyle diye açıklıyolar ondan sonra Tanrıya bağımlılığını için bizim padişahımız da deldiriyo

bugünki Deldirme işiyle alakası yok yani Tanrı ya bağımlılığı yüzünden deldirmiş Kapiş:alkis
Hakaret yasaktır evladım. Genelleme yapılacak yer değil burası.

Bu konu d4rkz tarafından düzenlendi(2007-11-05 22:15, 16 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.