Deldirsemmi diye düşünüyorumxD
benimde delik ikinciyi düşünüyorum.

Ayrıca Fatih sultan Mehmet olayını bende duydum
Silindi
Expert
8.1
Fatih Sultan Mehmet veya Yavuz Sultan Selim takmışlarsa bile "tiki" olmak için değil (: Bir tutmayalım.
Silindi
Expert
8.1
Mack : Fatih Sultan Mehmet veya Yavuz Sultan Selim takmışlarsa bile "tiki" olmak için değil (: Bir tutmayalım.

+1
Tum Konulara Acıklık Verelim Simdi :D Benim Kulagımdada 2 Tane Delik Var.

1. Kupeyi Kızlar Takar , Erkek Adama Yakısmaz Diyorlar.. Simdi Ne Alakası Var Kupeyle Erkek Adamlıgın.. Ne Delikanlılar Gordum Kulagında Kupe Olan. Artık Geri Kafalılıkdan Kurtulmalıyız Diye Dusunuyorum Kuran-ı Kerim'de Yazıyormu Erkeklerin Kupe Takması Haramdır Gunahtır Diye Eger Bole Bisey Varsa Yazın Buraya Eyvallah..

2. Dovme Konusuna Gelincede Dovme Yaptırmak Gunahtır Ama Neden Yaptırırken Kendine Acı Verdiginden Dolayı. Abdest Tutmaz Falan Filan Diyorlar Yalan Sen Abdest Alırken Derinin Altını Yıkamıyorsun Derinin Ustunu Yıkayıp Temizliyorsun. ;-)
Silindi
Members
0
|DarKhaTe| : Tum Konulara Acıklık Verelim Simdi :D Benim Kulagımdada 2 Tane Delik Var.

1. Kupeyi Kızlar Takar , Erkek Adama Yakısmaz Diyorlar.. Simdi Ne Alakası Var Kupeyle Erkek Adamlıgın.. Ne Delikanlılar Gordum Kulagında Kupe Olan. Artık Geri Kafalılıkdan Kurtulmalıyız Diye Dusunuyorum Kuran-ı Kerim'de Yazıyormu Erkeklerin Kupe Takması Haramdır Gunahtır Diye Eger Bole Bisey Varsa Yazın Buraya Eyvallah..

2. Dovme Konusuna Gelincede Dovme Yaptırmak Gunahtır Ama Neden Yaptırırken Kendine Acı Verdiginden Dolayı. Abdest Tutmaz Falan Filan Diyorlar Yalan Sen Abdest Alırken Derinin Altını Yıkamıyorsun Derinin Ustunu Yıkayıp Temizliyorsun. ;-)

1- Kuranda Boyle Bırsey Yazıyordu Sanırım Hatta Bır Ara Haberlere Cıkmıstı. ( Emin Dilim )
2- Dovme Yapmak Gunahtır Kendıne Acı Verıyorsun Dogru. Hemde Abdest Aldıgında O Dovme Yaptıgın Yer Temızlenmıyormus. Bu Kesınlıkle Kur Anda Yazıyor
Arkadaşlar bırakın kulağı kaşı gözü , arkanız delik olmasın yeter ;)
Cehennemliktik zaten simdi %100 emin oldum cehennemlik oldugumu :) Dovme sagolsun :) Butun ABD milleti cehennemlik o zaman hehe iyi geciniriz orada biz :D
Burak Deldir Deldir :D Senide Delikler Kategorisine Alalım :D
erkeklikle,türklükle ve müslümanlıkla ters bir iş, yinede takan takar, buna lafımız yok.
ultima.forever : erkeklikle,türklükle ve müslümanlıkla ters bir iş, yinede takan takar, buna lafımız yok.

Çok Boş Konuşuyorsun.. Bak Bilgisayar Mühendisi Olucaksın inş..

Ama herşeyi Türklüge Vuruyorsun.. Benim Çenem Delik , Kaşım Delik , Kulağım Delik.. AMA TÜRKÜM.. Bu Vatan İçin Canımı Veririm.. Bu Şeyler Sözle Olmaz..!

Ayrıca Bir İnsan Ben Müslümanım , Allah'tan Başka ilah tanımam Diyorsa Kendine o kişi Müslümandır..
ha Nasıl Müslümandır Günahkar Müslümandır.. Bunu Sen Belirleyemezsin Yada Sen Söleyemezsin..

Geri Kafalılıktan Kurtulun Artık..
Branxian :
ultima.forever : erkeklikle,türklükle ve müslümanlıkla ters bir iş, yinede takan takar, buna lafımız yok.

Çok Boş Konuşuyorsun.. Bak Bilgisayar Mühendisi Olucaksın inş..

Ama herşeyi Türklüge Vuruyorsun.. Benim Çenem Delik , Kaşım Delik , Kulağım Delik.. AMA TÜRKÜM.. Bu Vatan İçin Canımı Veririm.. Bu Şeyler Sözle Olmaz..!

Ayrıca Bir İnsan Ben Müslümanım , Allah'tan Başka ilah tanımam Diyorsa Kendine o kişi Müslümandır..
ha Nasıl Müslümandır Günahkar Müslümandır.. Bunu Sen Belirleyemezsin Yada Sen Söleyemezsin..

Geri Kafalılıktan Kurtulun Artık..

+ 9128989 :yes
Ama iste cevremizde cok geri kafali insan var, ozellikle buyuklerimiz ondan dolayi hersey bozuluyor ... Tabii ki onlar bizden buyuk, bizden daha deneyimliler bu hayatta ve tabii bizden iyi bilecekler ama kafalari o gerilikte kaldigi icin yeni seyler onlara ters geliyor ...
abi güzel Hoş Tmm Tecrübeliler ama Herşeyi Hemen Müslümanlıga , Türklüge Aykırı diyorlar..

Şimdi Küpe Takan Müslümanlıktan mı cıkıyor ?
Çıkıyorsada Ozaman Türkiyede Baya bir Müslüman olmayan insan var sizlere göre..

Neyse Uzatırsak Daha cok Şeyler Cıkar Altından
Malapagos : Arkadaşlar bırakın kulağı kaşı gözü , arkanız delik olmasın yeter ;)

Aslında Adam Son Noktayı Koymus ama.. :D:D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.