Abi zaten erkeğe zinet eşyası müslümanlıkta haram.
Master
59.2997
Küpemi :kork Takmayı düşünsem bile mıknatıslı tercih ederim diğer türlü sanmıyorum.
ufukkotan : Türk evladı kendine kadın süsü vermez türk evladı türk gibi davranır kulağına küpe takmaz.Takı işi kadın işidir takanlarlada muhattab olunmaz.Siz gençlerin yaşı daha küçük alın zevkinizi milyar verseler o salak seyi kulağıma takmam ben efendiğilim le dürüstlüğümle ilgi çekerim sizin gibi karı modunda gezerek değil.

Arkadaş fatih sultan mehmetle ilgili bir konuya değinmiş o konu gerçektir.Osmanlının ve tarihin ilk zamanlarında sadece köleler küpe takarlardı.

Süleyman şahında küpe taktığı söylenir sebebi ise allahın kölesi oldugu içindir ama kesin bir kanıt yoktur.
bir zamanlar bıyık bırakmak erkeklikle lanse ediliyordu , o düşünceden çok şükür kurtulduk. Yakında bu tür düşüncelerdende kurtulmak dileği ile.
Adept
4.3
Bana yakışmaz, o yüzden takmıyorum. ^^'
Lucretius : bir zamanlar bıyık bırakmak erkeklikle lanse ediliyordu , o düşünceden çok şükür kurtulduk. Yakında bu tür düşüncelerdende kurtulmak dileği ile.

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Kulagimizda delik, dovmemizde var yani ... Haramsa haram napalim, gecti artik
Akillis : Kulagimizda delik, dovmemizde var yani ... Haramsa haram napalim, gecti artik

Hiç :D Son Söz Akillis Söledi :D Bende Dövme Düşünüyorum Ama Salla Cenabet oluyormuşsun hep öle dedi biri bana :D
Ben abimden esinlendim de yaptirdim, birde ABDlilere ayak uyduralim diye :)
Aynen abim bir taktı bende 10 yaşımda bir hevesle deldirdim. Deldiriş o deldiriş. Ara sıra takıyorum.
Silindi
Members
0
Ahaha :D süperim ya :D bi konu attım ortaya millet birbirine girdi gene :D :D
Bende Seneye Abd ye Gidicem ama Annem diyo Burda yaptırma orda yaptır Ki Annem de Kur'an okuyan Bir insan ORadaki İnsanlara ayak uydurmak zorundasın diyor Haklı bi bakıma Dövmede yaptırıcam Harleyimide alıcam İnş
Ne alaka küpe takmayınca dışlıyolarmı orda.Kuzenim almanyada okuyo kimse dışlamıo onu :lol :kikirik
ORtama ayak uydurmakla Dışlanma arasında fark var ORada bi takım şeyleri yaptırdığın zaman dışlanmazsın Ama burda dışlanırsın genel olarak anlatabildimmi
ByTymaron : Fatıh Sultan Mehmet: Bır Gun Sormus Vezırıne Bu Adam Neden Kupe Takıyor Kadınmıkı Bu Dıye.
Vezir: Padişahım O Adam Eskıden Koleymıs Kolelıkten Geldıgını Unutmamak Icın Sol Kulagını Delmıs Kole Olan Ve Daha Sonra Kolelıkten Cıkan Erkekler Sol Kulagını Deler Padısahım.
Fatih Sultan Mehmet:Ozmn Bızde Kolelıkten Geldıgımızı Unutmamamız Icın Kulagımızı Deldırelım.
Vezir:Bunun Icın XXXXXX Kişi Delıyor Istersenız Cagırım.
Fatih Sultan Mehmet:Hemen Gelsın Bızde Kendımızın Ne Oldugunu Bılelım. Ilerde Dogru Yoldan Sapmıyalım.

O Fatih deyil Yavuz Sultan Selim'dir ayrıca mevzuda ole değil

Yavuz Sultan Selim sorar bu adam neden küpe takıyor diye
vezir der:Burada koleler küpe takar
Yavuz Sultan Selim:Bizde Allah'ın kolesiyiz oyle ise bizde takalım der ve takar
:yesBen takmam abi amacım uyuzluk yaratmak değilde yaş olmuş 27 iş güç evlilik herşeyin zamanı var takan arkadaşlarda bir süre sonra bırakacak şimdi zevkini çıkarın hayat hergün cigara içip içki içip kız tavlamak değil askerden sonra apışır kalırsınız

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.