Silindi

Buyuk Hali

Alın Sıze Kupe Dovme Hepsi Var Mubarek :)
Puhahahahahahaha *yarılır* :kikirik :kikirik. Abi cok şekil olmus piercingler küpeler fln :kikirik
Silindi
Apprentice
7
Yuh ilk 2 fotoya koptumda sonuncusu midem bulandı o nedir ya yaşıyomu o :D
Silindi
Apprentice
7
Valalh Resımde Yasadıgına Gore Hala Yasıyordur :) Bı Mıknatısın Yanından Gectıgını Dusunsenıze Adamın Puha Asıl Ozmn Makara Iste
Master
59.2997
ByTymaron :

Buyuk Hali

Alın Sıze Kupe Dovme Hepsi Var Mubarek :)

:8 :firildak One ya gece rüyama girecek mazallah bu adam su içerken suratından felan su fışkırıodur heralde :D
Ahuahahaha :kikirik.Güçlü çekim kuvveti olan mıknatısı getiricen herife dogru tutcan suratını hoşaf edecen :kikirik.Gerçi zaten hoşaf olmuş :kikirik

Yoksa ben piskopatmıyım :O_o
Silindi
Apprentice
7

Buyuk Hali

Dovme Olucaksa Boyle Olur Abı Ulan Nerden Buluyom Ben Bunları Yha :)
Yukarda ki elemanın karısı buda.:kikirik

laflarımı çarpıtmışsınız, ben diyorumki müslümanlığa ters , bana diyorsunki müslüman değilmiyim kardeşim ne alaka??? içki müslümanlığa ters ama içersen dindenmi çıkuyorsun? lütfen arkadaşlar, ben takar takar, takanada laf atmam ancak zıt arkadaşım zıt, bir kere amacı nedir? amacı yok, farklı görünmek istiyorsanız götünüzede delik açtırın bir farkı yok, bu gibi şeyler hep yabancı ülkelerde çıkan şeylerdir, biz onları taklit ettikçe onlara benziyoruz. şimdi kimse bana ben silahı alırım giderim korkmam demesin, o yabancı güldüğümüz alay ettiğimiz amerikalılarda gidiyor ingilizlerde gidiyor merak etmeyin. amacı farklı gözükmek olan hiç bir şey ne türklüğe ne de müslümanlığa uyuyor. ama eğer başka bir amacınız varsa bilemem. birileride bana eski kafalıktan felan dem vuramsın, kafamın eski kalmasını seviyorum şikayetçi değilim.
Silindi
Members
0
Zuhahahaha dur bende bulacam bır tane daha bekle
Küpe takmayana geri kafalı fln muamelesi ediyorlarya cok gülüyorum.Bak herifler ne kdr ileri zekalı her tarafını metalle doldurmus hem sağlıklarına zarar hemde igrenc bir görüntü ortaya cıkıyor.

Ama herkezin kendi secimi bişey diyemeyiz :D

Bu konu boosterx tarafından düzenlendi(2007-11-06 01:09, 16 yıl önce)
Silindi
Apprentice
7

Buyuk

Buldum Sonunda Hehe
Al buyur işte ben o sırttaki kızarıkları görünce piskopata baglanıorum.O kurdeleyi o haliyle çekesim geliyor.:seytani
Silindi
Apprentice
7
Cekıcne Belkı Icınden Bırsey Cıkar :) Anladın Sen Gecen Aksamı Hatırla Zuha
Hayatta küpe takmam cok saçma gelio xDxD

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.