Hehe =) Benden Başka Bu Belaya Giren Yokmu Ya ? Xantier,Spawnsas Da Olması Lazım Nerde Onlar =)
Yarın bende bu sınava giricem vede çok iyi geçiceğini umuyorum Türkçeden ful çıkartıcağıma inanıyorum yani kısacası

Türkçe 20
Matematik 15
Fen 15
Sosyal 15-20 arası yapttımmı kesin bir anadolu lisesindeyim ama türkçeden daha fazla bekliyorum:) 400 puanlarda aldımmı sınav benimdir.Bütün sene çalıştığıma deyicek
ya küfür etçem valla şu oks yi yapana. çok kötü paniğe sokuyo. şöle oks e girmeden önceki gün bi adamı karanlık odaya alıcan , bağlıcan sandalyeye , canın sıkıldıkça vurcam. o güzel olur işte
Uuuu Tam Kadroyuz İşte :) Aranızda En Tembel Benmiyim Yhaf :(
yok elektrik vericez o adama:D
Spawnsas : yok elektrik vericez o adama:D

Allahtan Diploma Notuyla Almıyorlar Genede Bu Yanı İyi ''Yaramaz'' Öğrenciler İçin Zorluk Olurdu En Azından Sallayıpta 225-300 yapanını Gördüm =)
bende bi köy hizmetlerini kazanırım
371.bilmemne puan yaparsam süpü koyuncuya giricem zaten güzel orası güzel D
Silindi
Master
8.5
Eskiden u-s'de oks'ye bu kadar kişi girmiyordu artık u-s'nin yarısı büyümüş oks'ye giriyor =) Allah yardımcınız olsun
ByTymaron : Eskiden u-s'de oks'ye bu kadar kişi girmiyordu artık u-s'nin yarısı büymüş oks'ye giriyor =) Allah yardımcınız olsun

Amin Cümlemize :)
eyw tymaron :D ben su oksde güzel yeri kazanıyım uo ya efsane geri dönüyo :)
bytmaron siz bu siteye kayıt olduğunuzda herhalde 16-17 yaşlarınızdaydınız.Ben bu siteye kayıt olduğumda 11-12 yaşlarımdaydım arada dağlar kadar fark var.Bütün oyun hayatımı zaten bu sitede öğrendim uo ile ilgili herşeyi burda öğrendim.bitek uoda script admin komutları felan kaldı bilmediğim onun dışında usta bir uocuyum:)
Hadi Bakalım ...

yagiztasel

Çok İdaalı Gözüküyorsun Hayallerin Suya Düşebilir [UO] konusunda :)
öf birden kazanamıcağım aklıma geldi allah belanı versin
Silindi
Master
8.5
@Spawnsas Ben bu siteye 14 yaşında yani senin şu anki yaşında üye olmuştum o zaman daha çömezdim habire nick değiştiriyordum Tymaron benim sabit asıl nick&裟im olarak kaldı bir ara Shnier gibi lShinerl sedurcan sedur gibi ve daha hatırlamadığım nick'lerle nicklerle siteye üye olmuştum ve bir konuda bende sınav heyecanı olduğunu belirtmiştim ama şimdi sana o konuyu nerden nasıl bulim =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.