ya deniz sınavdan sonra bir yerde buluşalımmı :) hem sohbet ederiz hemde biraz bana script dersi verirsin.:)

bu arada sen hangi okulda sınava giriyordun ?
şükrü seher ergil tic mes lis
Xantier : öf birden kazanamıcağım aklıma geldi allah belanı versin

Bela Okuma Oğlum Ters Döner Fln Elini Duvara Vur =)
ByTymaron : @Spawnsas Ben bu siteye 14 yaşında yani senin şu anki yaşında üye olmuştum o zaman daha çömezdim habire nick değiştiriyordum Tymaron benim sabit asıl nick&裟im olarak kaldı bir ara Shnier gibi lShinerl sedurcan sedur gibi ve daha hatırlamadığım nick'lerle nicklerle siteye üye olmuştum ve bir konuda bende sınav heyecanı olduğunu belirtmiştim ama şimdi sana o konuyu nerden nasıl bulim =)

o konu çoktan sinilip tarih olmuştur:) zaten bu sitedeki en küçüklerden biri benim bizden küçük yok zaten bu sitede benle yaşıt olan burda najash(can),xantier(deniz),Spawnsas yani ben : P,bide falcon çıktı :).ama canı bi türlü göremiyorum başarılar dicektim kendisine ama :)
sinirden muna zükköm gibi garip küfürler uydurdum :D
Silindi
Master
8.5
Neyse konu dağılmasın tekrardan başarılar Falcon sonuçları aldığında ilk bana söyliceksin ona göre sana hediyem var
bana yokmu ya:D
allah insanı , mustafa kemal , hayrettin duran , seyit şanlı gibi liselerden korusun.
Xantier : sinirden muna zükköm gibi garip küfürler uydurdum :D

Ya Zaten Net Ortalaman İyi Relax Ol Meditasyon Yap 3-5 Dakkalık ... Beynin Rahatlasın ben 20 net yapmama rağmen Relaxım :D

By Tymaron..

Tabi İlk Sana Soylicem Ağbi ... Bu Arada Teşekkürler Hediyeyi Merak Ettim Şimdi Allah Allah :)
oksden sonra milli eğitim bakanlığı önünde kendimi yakcam..
ya da dur niye kendimi yakıom oraya kadar gitmişim yaw gidip milli eğitim bakanını yakayım daha iyi :)
ya geometriyi bilmiom ben ya , üçgenlerde alan , çokgenlerde muna zükküyom
Shaziment : oksden sonra milli eğitim bakanlığı önünde kendimi yakcam..
ya da dur niye kendimi yakıom oraya kadar gitmişim yaw gidip milli eğitim bakanını yakayım daha iyi :)

Bırak Hapis Yersin :) Ona Değil Kendine Acı Biraz ..
Xantier : allah insanı , mustafa kemal , hayrettin duran , seyit şanlı gibi liselerden korusun.

bu saydığın liseler hepside 3 tane yapsan bile girersin bunlar dandik lise :O_o
Bende giriyorum oksye hiç heyecanlı değilim netlerimde iyi değil annemler ama iyi bir liseye girmezsem benim bitaraflarıma bişey yyapcaklar:D İzmir/Vali Erol Çakır da giriyorum.......
Ah keşke kazansam su oks yı yarın gırıyorum inşallah guzel bir anadolu lısesı tutturum eger tutturamadım dıyelım uo benım ıcın bıtıyor sayılır tutturamadım bare duz lısede calısayım ıyı bır unıversıte ye gırebıleyım...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.