Silindi
Psişik enerji topu yaratmayı öğrendiğiniz zaman onu istediğiniz bir objeye yönlendirebilir hatta objeleri yerinden oynatabilirsiniz...

Birçok aşaması vardır. Burda sadece bu aşamaların temelini vermek istiyorum....

Önce sağ işaret parmağınla sol avucuna spiral çizecek sekilde dokun. Bu hissi aklında tut sonra aynı hissi parmağını kullanmadan diğer elinde hisset. Şimdi bu hissi biraz farklılaştır. Sıcak ve daha sonra soğuk hissetmeye çalış. Bunları yapmaya alıştığında psiball yapmayı deneyebilirsin....

O hissi avuclarının arasında hisset sonra da ellerini birbirine yakınlaştırıp bir enerji topu yaratmayı hayal et...

Şimdi kendinize uyan renkte uyan bir stil seçmelisiniz. Daha sonra enerji kaynağınızı belirleyin...

Mesela dünya/ay/güneş üçlüsünden birini seçtiniz...

Sıcak bir psiball için güneş, soğuk psiball için ay,herhangi bir güçte psiball olusturmak için de dünya.

Daha sonra kaynağınızdan enerji çekmeye başlayın...

Bunun için birkaç dakika boyunca enerjiyi çektiğini hayal etmelisin. Enerjinin vücuduna aktığını düşünün. Sonra çektiğiniz enerjinin ellerinizin arasında bir top haline getirdiğinizi düşünün. Topladığınız tüm enerjiyi topa aktarın. Bütün enerji ellerinizin arasına yönelmeli. Eğer güçlü bir konsantrasyonu sağladıysanız başarıcaksınız...

Şimdi de topu istediğiniz gibi kullanın, ister bir objeye ister bir insana yöneltebilirsiniz... (alıştırma yaptıkça daha da güçlenicektir)

Alıntıdır....
Doğrumu acaba
Silindi
Expert
1.7
Dogruymus cocuk bu yuzden kopeğini oldurmus ;(
Vaşş deniycem la birazdan oyundayım Dota atıyom Bitsin denicem söz:D
Bunlar eski yöntemler bizim Marsta bunun silahı var nişan alıyorsun ve ateş tamadır işte kül oldu.Güneşe falanda gerek yok gittiğimde getiririm. Bu arada ellerim soğudu ama Ayı görmediğim için bişey olmadı!|-):sikkin:dusun

Bu konu Ali3n tarafından düzenlendi(2008-02-01 01:18, 16 yıl önce)
heeee.. bende duydum.. bununla bütüün sevmediklerinizi.. size harçlık veermeyen babaızı
kötü not veren öğretmeninizi öldürebilrisiniz..
Hatta bu öyler bir şey ki fiziksel olarak yok olsa da.. biz inanıp köpeğimizi öldürdüğümüzü iddia edebilriiz..

Ey gidi güzel dünya..
Denenecekmiş birde..
Birde doğruymuş..
Birde doğrumuymuş..

Siz fiziksel olarak olmayan bir şeyden söz ettiğinizin farkında mısınız?
Artık bırakın böyle saçmalıkalrı ya..

Birsine tam 13 gün kötü kötü bakabilirseniz o kişi de ölüyormuş.. hadi bi deneyin bakalım..
Silindi
Novice
4
atacker : heeee.. bende duydum.. bununla bütüün sevmediklerinizi.. size harçlık veermeyen babaızı
Hatta bu öyler bir şey ki fiziksel olarak yok olsa da.. biz inanıp köpeğimizi öldürdüğümüzü iddia edebilriiz..

Ey gidi güzel dünya..
Denenecekmiş birde..
Birde doğruymuş..
Birde doğrumuymuş..

Birsine tam 13 gün kötü kötü bakabilirseniz o kişi de ölüyormuş.. hadi bi deneyin bakalım..

İster inan ister inanma inandırcak durumdada değilim sadece bir siteden alıntı yaptım ve paylaştım eğer inanmıyorsan hiç yazma boş koy gitsin
atacker : heeee.. bende duydum.. bununla bütüün sevmediklerinizi.. size harçlık veermeyen babaızı

Ey gidi güzel dünya..
Denenecekmiş birde..
Birde doğruymuş..
Birde doğrumuymuş..

abi insanlar beyninin sdc %3 veya biraz daha fazlsaını kullanır bu oran artarsa boyle seyler rahatlıkla yapılabilir konsantre olmak bu oranı artırabilir bnce mümkün çok önyargılı davranmamak gerek ayrıca 13 günümü birini öldürmeye ayıramam bu tür seylere calısırm bnce daha karlı :D
Yaptım Yaptım Yaptımmmm

Duvarı yıktım.

Napıcam Şimdi Babam Görürse ?
Silindi
Apprentice
2.5
Zaten sizinle birşey paylaşanda suç
Ya saçma Ama :D

Denedim olmadı
Lan mete dalga geçme bakim|-)
inanmıyosanız bisey yazmayın bizide ugrastırmayın inananlar tartıssın

mesela mthn ın tipi kaymıs gibi bi konu acıp orda tartısadabilirsnz bizi kendi halimize bırakın

NOT:bnce cidden kaymıs. bi estetik operasyon gerek(bi dediysem lafın gelişi en az 4 tane)
Silindi
Members
0.2
Burak saol canım koru benı bu site gercekten eskisi gibi degil eskiden kımse kımseyi kotulemıyordu dalga gecmıyordu herkes dostca yaklasıyordu ınsanlık kalmamıs
Sen Beni Nerden Tanıyorsunki Yorum Yapıyosun.
Töbe Töbe.
Uraşamıcam Gece Gece Post Sayısı 2 olan insanlarla.

----------
#######################

alıştırma 2
Adım 1
Psi-Top'unuzu Nerde Oluşturacağınızı Belirleyin

Eğer kendinize göre olan stili seçtiyseniz ikinci adıma geçin..

Adım 2
Enerji Kaynağınızı Belirleyin

Genellikle insanlar herhangi bir nesneden enerji enerji çekmeyi düşünürler ama ben size Dünya/Güneş/Ay üçlüsünden birini seçmenizi öneririm.Çünki onlaran alacağınız enerji size daha fazla Psişik Güç kazandıracak ve Psi-Top'unuzu daha güçlü oluşturmanızı sağlayacaktır..

Sıcak bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Güneş..Soğuk bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Ay..Herhagi bir güçte Psi-Top oluşturmak için Dünya'yı seçin..Eğer size göre olanı seçtiyseniz üçüncü adıma geçin.

Adım 3
Kaynağınızdan Enerji Çekmeye Başlayın

Enerji çekmek işin en kolay ama en uzun kısmıdır..Yaklaşık 2 dakikayı bu işleme ayırmanız gerekir..Enerjiyi çekmek ise tek bir olaya bağlıdır..İmajinasyon..Sadece enerjiyi çektiğinizi imaje edin..Enerjinin vücudunuza aktığını düşünü..Bu kadar.(bilmeyenler vardır diye yazıyorum.İmaje etmek,hayal etmek demektir. burda enerjinin içinize dolduğunu hayal ediceksiniz yani)

Adım 4
Çektiğiniz Enerjiyi Ellerinize Yöneltin

Böyle birşey hayal edin..Ama tam bunu değil..Çektiğiniz enerjinin elleriniz arasında oluşacak bir top haline getirdiğinizi hayal edin..Ve topladığınız bütün enerjiyi topa aktarın.

eğer gerekli konsantrasyonu sağladıysanız enerji topunuz oluşacaktı

###########
-------------------------

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.