Silindi
@Mistick Ben kıza aşık oldum :) bırak yaptıklarını çok tatlı gözler falan 10 numara

Alın Size Psiball Enerji bu konuyu açarken kimseyi inandırma gibi bir niyetim yoktu sadece okudum denedım denemedım değil ama sıcak soguk olayını gerçekten hissettim

[youtube]r7WmRPY8R_o&feature=related[/youtube]

Bu konu ByTymaron tarafından düzenlendi(2008-02-07 20:25, 16 yıl önce)
:D ama o koydugun video fake butun psi ball videoları fake :D sadece kendin gorebiliyorsun bu topu :D
ByTymaron sen bu video yu izledikten sonra bu olaya gerçek diyebılıyorsan artık ne dim
bilgisayarda yapıldığı çok belli
mistick telekineziyle ugrasıyorum vede yapıyorum dedin bize bi videonu yollasana
bide telekinezinin nasıl yapıldığını bize anlatırmısın??
Novice
-14.8
La ben pc yi kırdım leptop tan yazıyorum şimdide duvarda delik açtım bizimkiler dışarıda nasıl düzelticem bunları :s
Hah Hah Huh :bagirma
Novice
-14.8
mthN : Hah Hah Huh :bagirma

Mete Senin duvar işi noldu baban kızdımı ? :D
Silindi
Novice
-14.8
coyote : ByTymaron sen bu video yu izledikten sonra bu olaya gerçek diyebılıyorsan artık ne dim

Ben bu video'nun gerçek olduğunu söylemedimki videonun ne kadar saçma olduğunu anlatmak istedim ve evet biraz olsun inanıyorum bunları yapan kişiler varmış
yalnız video daki cocuk rolunu iyi oynamıs ve efektleri iyi yapmıslar
bencede fake o video
Tebrik ederim Badboy :)

----

Bi ara Haberlerde,Show Programlarında falan çıkmıştı adamlar Kaşıkları büküyorlardı.
tebrik neden onu anlasam :D
eger demeye calıstıgın psi-ball un gercek olduguna inanmadıgım ve bunun ıcın tebrigi hakettigim ise bosuna etme :D
cünkü inanıyorum ylanızca video daki cocuga inanmıyorum :D
Ya Hastamısınız :D
Cokmu Belli Ediyorum :utangac2
:D:d lol saka bi yana sasırdım tebrik etmene
Ya Videoya Fake demişsin onu tebrik ettim of be :)
muhauhua bunu meslek edinmek istemezdim
ılerde muhtemelen bı cocugum olucak ve okula gıtmeye baslayınca tipik okul sorularıyla karsılasacak babanız ne is yapıyo
cocuk: Kasık Bukuyo Ogretmeniiiiiiiim :D :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.