fotonu koymadan önce düsüncektn onları

snn post sayın cokda biseymi deisiyo özel bi yetki gelmio direk oraya baglayıp eziklik yapma surda

bn sdc okurum bunları snn gibi slk slk seyler yazıp msj sayımı artırmıyorm
mephistopeles : bn sdc okurum bunları snn gibi slk slk seyler yazıp msj sayımı artırmıyorm

Yazış tarzından belli oluyor ne kadar zeki olduğun Kes tamam uzatma.
Senin Seviyene düşemem.
bncede uzatma konuyu saptırmayalm inanmıyosn yazma bisey olsun bitsin dalga geçmnde snn seviyesizliğin oluyo farkındamısın bilmiyorm
Ben Espiri yaptım bunu niye yanlış algıladınızki.
Hiçbi kötü niyetim yoktu
1) Mthn ByTymaron arkadaşı ve sadece geyik yapıyor.
2) Amaç burda gerçeklik değil hoşuna gidip paylaşmak.
3) Türkçemizi güzel kullanki ileride sorun olmasın sana.
Mephisto senide koyda senide görelim :p
Boşver kıskanırım belki :D
Ben bi kere yapmıştım bunu street fighter oynarken Ryu'yla yapmıştım galiba ama adam ölmedi:D
konuyu baslatan geyik amacıyla baslatmamıs belliki bncede gayet ciddi bi konu daha önce komik biseler olurdu geyik bölümünde komik msn nickleri falan bu konunun yanlıs yerde oldugunu dusunuyorum ayrıca türkçemde bi sorun yok kelimeleri kısaltmam bi sorun diil yazılılarda bole yapmıyorm nasılsa :D
Ama bu Türkçe'mize sahip çıkmıyorsun anlamına geliyor.Herhangi bir istersen yere bile yaz ama Türkçe'ye sahip çık
mephistopeles : konuyu baslatan geyik amacıyla baslatmamıs belliki bncede gayet ciddi bi konu daha önce komik biseler olurdu geyik bölümünde komik msn nickleri falan bu konunun yanlıs yerde oldugunu dusunuyorum ayrıca türkçemde bi sorun yok kelimeleri kısaltmam bi sorun diil yazılılarda bole yapmıyorm nasılsa :D

Yemin Ederimki sana sataşmak amacı ile söylemiyorum fakat seni anlamakta güçlük çekiyorum.
ya konu psiballdan türkçeye nası kaydı ben hala anlamadım su konuya bi donemediniz

neyi anlamakta güçlük çekiyosun bende onu anlamadım
İki tarafda birbirini anlamamakta anlaştığına göre susabilirsiniz artık :D
Bu konuyu biraz araştırdım.Ama psişik enerji topu yaratmak en son kademeymiş.Deneyenlere söyliyim bence bu konuyu bi araştırın, öle deneyin.
Ya ben çok denedim ama yapamadım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.