Son 15 dakika kaldi :)
Nasipse son 5 dakika kala kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın diyeceğim :D
:D gör bakalım fenerbahce alsın tüm ultima sitelerini hacklicem :P :) Ayrica zaten fener yencekte mac bitisinde görücem hepinizi fenerbahce'yi sevmeyenleri :)
Sevip sevmemesi önemli değil ama bir Türk takımı olarak,Türklerin Fenerbahçe yanında olması gerekli hadi onuda yapmadı diyelim yabancı bir takıma başarılar diyip onların tarafında olmamalı diye düşünüyorum.

Unutmayalım Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.
Gollll Deivid !!!

İşte bu teşekkürler Deivid

Chelsea 1 - 0 Fenerbahçe
lol zuahausfashfausf koptummm deivid attı hll deivid
@ZOLLY
Efendım Gs Elendıgınde 5 yedıgınde Kadıkoyde Rakıp Formayı Gıyen Kımdı..Youtubede Heryede 8jk Yazanlar Kımler..Bunlarada Cevap Verırmısın..Bız Lıverpoolu Yendıgımızde Bır Allahın Kulu Helal Demedı Ama Ne zaman 8 Tane Yedık Yok Adamlar Popolarıyla Gol Attı Oldu..
Galatasaray lıyım, Fenerbahçe&裟nin yenmesini istiyorum hemde iyi bi farkla. Bunun aksini söylüyen şahısların Türklükleri tartışılmalıdır.

Teşekkürler.

Bu konu dtuncer tarafından düzenlendi(2008-04-02 23:45, 16 yıl önce)
Silindi
Journeyman
1.2
@dtuncer
Türk'lüğümüzü tartışmak kimsenin haddine değildir.

Asıl ben teşekkür ederim.

Infernus : Umarım bu maçı Chelsea kazanacaktır.
Umarım! Başarılar Chelsea
Hehe olaya gel :) İbrahim o takım ne olursa olsun üzerindeki Ay ve yıldız yeter, Türklüğümüzü tartışmak kimsenin haddi değildir diyorsun ama Türk takımın karşısındaki takımı tutuyorsun oda çok güzel :)
Silindi
Journeyman
1.2
Kazım Attı 64. Dk Hll :D

Fenerbahçe : 1

Chelsea : 1
GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL OLeyyyyyyyyyyyyy BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....
GOL BE GOL İŞTE YA GOOOOOOOOL
HELAL 2-1
sanırım ağzımdan bal damlıyor hehe 2. golde gelicek şimdi demiştim önceki mesajda editledim gol yazdım :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.