İlk yaratılış amacı nedir bilmiyorum fakat bence illegal bir program. Bazı arkadaşlar lafı kıvırta kıvırta bu programı legal hale getirmeye çalışıyor, öyle böyle diyor haklı çıkarmaya çalışıyor fakat bu program illegaldir. Sen başında durmayacaksın minoc madenlerinin kökünü çürüteceksin gece gündüz otomatik kazma vuracak. Üstüne otomatik bankaya kalort olup çantayı boşaltacak. Eee senin emeğin nerde? Nerde UO ruhu? Nerde sabahlara kadar maden kazmak?
Çok yönlü kullanılabildiğinden illegaldir. Evet uoloop gibi kullanılabilir ama haksızlığa neden olacak yönleri de kullanılabilir. Ve kimin ne yönlü kullanacağını tamamen analiz edemeyeceğimiz için kesinlikle yasaklanmalıdır. Aksi taktirde oyundaki gerçekten dürüst insanları da kaybedersiniz.
Valla yönlü yönsüz bilmem ama gerkeçten illegal olarak kullanılmasa güzel birşey oldugunu biliyorum onun için bize düşen görev kullandırmamaktır iki kişi legal kullanır bir kişi illegal kullanırsa zaten anlamsız olur KAPATILMALI.....

Keşke öyle olmasa ama olmalı :(
Illegal Bir Programdır Neden: Easyuo Ile Biton Iş Yapabiliyorsunuz Daha Once Bir Adam Kullanıyordu Quest Yapılırken Bir Acti Ceset Direk 0 :) Hıcbır Item Cektirtmiyor Ve Bunu Daha Iyı Kullanmayı Bilen Kişiler Kendilerine Script Yaparak Adamın Hpsini Bile Ekranında Gostertıyor 50 70 20 Hp Gibi Kısaca Easyuo İllegal Bir Programdir.... :)
Silindi
Neophyte
0.5
zaten sonuc acık ara bellı scp yazanların servr acanların hakkıyla oyun oynayanların emegını hıce sayan bır programdır. daha tartısmanın bıanlamı yok bence dostlar. sız uo yu oynarken emegınızle kestıgınız adamın zevkı baskadır tuzaga cekılıp kesılen adamın zevkı baskadır program la kesılen adamın zevkı varmıdır pekı bence yoktur cunkı player degıl program kesmıstır.
Ultima Online Icin Gereksiz Bir Program , Dogru Ellerde Guzel Islr Basarablen Kotu Ellerde Ise Emegı Hıce Sayabılıcek Fakat Sız Bu anketı Forumlarda Download Lınkı Verılsınmı Dıyorsanız Verılsın Sız Vermesenız Baskaları Verıcek ççç
Free serverlarda işe yarayan.Oside kesinlikle yasak olan bir program.orjinalinde yakalandıgınzıda accountunuza ban atılmasını 3 dk icinde saglıyan bir program.ahtta razor a bile pek sıcak bakmayan osi yi baz alırsak yasak..Yurdumuzda Osi yi örnek alan yada bosiyi bilip oyle bir server yapabilen 2 yi gecmedigi icin easyuo yasalmıs gibi gösterilmesini normal karsılıyorum.Buna benzer programların WoW da oldugunu düşünün sizce yasalmı olur ?.Ultimada yasal olsun.Free serverlar adı üstünde Free. Uo yu easy mahvetmedi.Uo yu mahveden Ultima hakkında en ufak bilgisi olmadan Ultima serverı acan insanlar mahvetti.bunlara canak tutup onaylıyanlar mahvetti.Asıl yara veren easyuo oldugunu sanmıyorum.Asıl yarayı verenler Ultima hakkında bilgisi oldugunu sanıp kısıtlı bilgisi olanlardır.Bir istatistik yapalım.Kaç tane server acıldı Sanane Den beri.Düşünün İçlerinde 10 tane hatırlanan yokdur.Herkesin kabul ettigi harbi cok iyi serverdı osi gibiydi denilebilicek 5 i gecmiyor.Runuo daha da berbat Sphere a göre .En azından temel dengeleri pek oynamaya cesaret etmiyorlar.Runuo da Durum cok vahim.Oynanmadıgı yer yok su anda halihazırda olan serverlar arasında.İnanın yüzde 10 luk ultima yapan yok gercegine ve aslına uygun.NErflenmiş her yeri bütün özellikleri Olasılıkları bozulmus.orası burası yamalanmıs.Scriptleri editlemekden baska bişi yapılmamış(Custom script) kullanan 5 taneyi gecmiyor Runuo cıktıgından beri.Daha dogru dürüst matematik bilmiyen kişiler coderım diye ortaya cıkarsa .bu ultima cok zor eski zamanlarına gelir.Daha Stygian abyys Sacmalık olarak nitelendiren,uydurma diye bakan oyuncu kitlesi olursada zor ilerler.Stygian abyys Maalesef Ultimada 1994 yılında cıktı.yeni uydurma bişi degil.yeni gelen ek paketlerin Ultimanın gercek hikayesine baglı kalıdnıgnın bile farkında degil.Ultima yı online diye biliyor cogu kişi..Stygian abbys in Nasıl oldugunu görmeniz ve yaklaşık 40 yasında olan Ultima nın hikayesini Okumanız icin link veriyim..

https://bloggingultima.blogspot.com/2007/04/ultima-underworld-day-1.html

Ultima Ne second age dir nede aos nede mondein legacy nede Stygian abyys dir.Age Of shadow İlhsenar ın Bulunmasını baz alır .yabancıyı keşfederler.Diger boyutları farkederler.Giffon un yazıtları ile bulurlar.ML sürümü Lord Mondein in hikayesini baz alır.Stygian abyys Underworld macerasını baz alır.SE ise sadece uakdogu oyuncuları cekmek icin yapılmış bir pakettir.Onda hemfikirim herkesle uo ile ilgisi yokdur
Sunuculardaki tüm dengeleri mahveden, emeği ve yeteneği hiçe sayan bir program bence. çok fazla hırs yapan yeteneksizlerin tercihi bir program. illegal

Katılıyorum Noxier
bilgisayar başında easyuo ile madenede bırakabilirsin tame de kasarsın tek gereklilik unattended olmaması. unattended uo loop bile yasaktır ama şimdi oyuncu kaybetmeme çabası içinde değişti bu durum
Tabiki illegal multi açılıyor silah makroları pot makroları yapılıyor pp serwerlarında olmaması gereken şeyler.
şıklar çok iyi evet illegal bir programdır hayır illegal bir programdır :D
tekrar oku
gözler bozuk olunca uzaktan görememişim :D
Luceyi görünce r yaptı :D
hayır bi de defalarca baktım "adam niye böyle yazmış da kimse farketmemiş" diye düşündüm hatta dsafjhs

Bu konu prudent tarafından düzenlendi(2011-08-08 19:49, 12 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.