sunucuyu forever açmamıştır

foreverın sunucu ile bir alakası yoktur sadece playerdır. Staff yetkisi verildiysede basit bir hatadır. Buda trinanın ultimadan uzak kaldığından dolayı kimin kim olduğunu bilmemesinden kaynaklanıyor

Trina serverı açmıştır.
Player değil staff ve bugun 303 de kendisi söyledi ismi farklı ;)
Ben hep sunu merak etmişimdir.Özellikle Sphere cılara soruyorum.neden Bu boyalı mutant binekler yaratıyorlar.Olmuyan şeylerin peşindeler.uzun süredir sphere serverlarda bir modadır gidiyor.hiç bir sphere coder ı acıpda stratics e bakıp Ultimanın orjinalinde ne oluyor bitiyor incelemiyormu,incelesede neden sphere e yapmayı denemiyor.Şimdi cogu kişi diyecekdir belkide EA uo yu aldı bozdu falan filan.EA ultimayı satın aldıgında Ultima online yokdu 1992 de aldı ea ile birlikde yaptılar ultima online ı.Ayrıca geliştirme paketleri Samurai Empire dısında 40 yıl önce yazılmış hikaye'ye göre gidiyor.Ne biliyim Bu boyanmış binekleri boş verip,Orjinalindeki binekleri neden almıyorsunuz.NE biliyim reptalon, Cu Sidhe,Rune bettle falan gibi,Sphere serverların yapısı orjinal ultimaya yakınlaşması gerektigini düşünüyorum artık.O kadar cok uzaklaşmış durumdalarki sphere a girdigimde ultima olmadıgını görüyorum.belki bana kızanlar olucak ,Kızanlara karşı fikirde olanlara Orjinal servera bir girip 14 gün trial den yararlanıp keşfetmelerini öneriyorum.Cogu Kişi gercekten Bilgi sahibi olmadan fikir edinmiş durumda.En azından Uo straticsi okusalar,Bu yeni eklenenen paketlerin hangi sebebden eklendigini açıklıyorlar.Hala OSide insan var.Evet eskisi gibi 100 binleri aşmıyor ama 10 binin üstünde oyuncu var devam ediyorlar.Varki hala geliştiriyorlar.Bir cok yerde Sphere in bütün paketleri icinde var daha stabil runuo elimatörden daha iyi denildigini iddaa edildi.ee peki Sphere de birebir uygulamanızı beklemiyorum fakat Uyarlıyın Ne biliyim Stygian dragon u alıp uyarlıyın.MEdusa yı alıp uyarlıyın.Boss sisitemini değiştirin .Yani Binlerce yenilik var.her yerni acılan sphere a bakıyorum bir tanesi bile alınmamış.Her renkden aynı binek.Devekuşunun envai çeşitde renkleri var ama kimsenin aklına reptalon veyahut cu sidhe koymak aklına gelmiyor.Enteresan geliyor bana acıkcası
Expert
34.0001
Pek severdim Intense'i, ama var olan sistemlerini geliştirmemişler diyor herkes. Neyse Trina işini bilir, başarılar.
Teşekkürler.
Intense Yapılacak Listesi

Yapılanlar

Yakın zamanda başlanacaklar

Yapılacaklar

_____________________________________________________________________________________________________

*Açık arttırma sisteminin geliştiriliyor, patlama sorununu çözünce bir kaç ekleme yapıp aktif edeceğim.

*Client versiyonu yükselecek, herkesin ML kullanmasını tavsiye ederim bu olduğunda. 3d binek vb. şeyler kullanacağım büyük ihtimalle. Yeni clientle beraber Aztec bölümü kaydırılacak (şu anda dağlar çıkıyor güncelleyince uoyu)

*Şampiyon sistemi son boss drop düzenlenecek.

*İsim girerek chara item yollama. ( Bilgi: Safe alanda bulunan dealerdan yapılabilecek olan bir işlemle, dealer yanında "item yolla" yazınca çıkan dialogdaki isim girme yerine aktarma yapacağınız char ismini gireceksiniz. Daha sonra çıkan target ile aktaracağınız item, kasa ya da her neyse ona tıklayacaksınız. Tıkladığınız item 60k karşılığında anında belirttiğiniz kişinin bankasına atılacak. )

*Party sistemi.

*.durum komutuyla kill fame karma durumunuzu görme eklendi.

*;Futbola .futbolizle komutuyla izleyici alınması (TV şeklinde, kamera topun olduğu yeri gösterir.Taraftar şeklinde değil)

*.pm komutu ile ozel mesaj atma

*Loto sistemi

*UO - Counter Strike etkinliği - cantony (de_aztec).

*Champion sistemi.

*Futbola guildler arası eklemesi.

*Otomatik pvp sistemi, böylece her gün pvp yapılabilecektir.

*Yumurta sistemi.

*Futbolun gol ile değil 90 dakika(tabi ki daha az) bittiğinde kazanılması.

*Referandum sistemi.

*II.Guildmaster sistemi by Baron Mysterio

*İddaa taşı by Baron Mysterio

*Düşman guild/faction grubunda bulunan kişiyi öldürünce normalden daha fazla fame gelmesi.

*Şanslı Kasa yarışma sistemi by kumbayya.

*Eski Çağ Savaşları[ECS] yarışma sistemi by overlord.

*Hazine sisteminin tamamlanması.

*Bombermanda, patlayan taşlardan özellik veren item çıkması.

*Magic Arrow büyüsü kalkansız black rock setlilere gayet iyi bir damage veriyor, azaltılsın hatta setlilere hiç birşey yapmasın.

*Harm büyüsünün delayının azaltılması gerek.

*Bandajın delayının düzeltilmesi.

*Npclerden çıkan paraların düzenlenmesi.

*Site anasayfadaki UO-Top 15 player bölümünün 24 saatlik player öldürmeye göre düzenlenmesi, her 24 saatte sıfırlanması.

*Küfür bildiri sistemindeki ufak sorunun fixlenmesi.

*Spawnlara giden gate'lerin beyaz renkte açılması.

*Kelle avcılığı sistemi - Arkadaşın kesmesi ile para kasılmasına çözüm bulana kadar İPTAL

*GM Topuk tarzı el torro'dan kaçış yerine gerçek boğadan kaçış by agvali31

*Kredi sisteminin geliştirilmesi. - Yapıldı ancak bir pvp serverı için gereksiz - İPTAL
*Client versiyonu yükselecek, herkesin ML kullanmasını tavsiye ederim bu olduğunda. 3d binek vb. şeyler kullanacağım büyük ihtimalle. Yeni clientle beraber Aztec bölümü kaydırılacak (şu anda dağlar çıkıyor güncelleyince uoyu):

3D binek örnekleri koyarmısınız çok merak ettim.
şuan için unicorn ve armorer steed koymayı düşünüyorum.armorer steed guildmasterlara özel olacak ve komut ile şaha kalkacak.

Facebook Sayfamız

Intense Pvp Facebook sayfamız açılmıştır.Bilginize.
Son değişiklikler

* Guilde girmek için gerekli kill sayısı 15'e düşürüldü. 23.03.11
* Guild kurmak için gerekli kill sayısı 100'e düşürüldü. 23.03.11

* Kumar sistemi action'ı bitirdiği için kaldırılmıştır. 23.03.11
* Dealer menüsüne gereksiz silahların satılabileceği bir buton eklendi. Vanq -> 105, power -> 60 puana satılıyor. 23.03.11
* .skilldusur menüsü daha kolay bir hale getirildi. 21.03.11
* Scriptlerdeki target kodları revize edildi. 20.03.11
* Bazı scriptlerde item equip kısmı yeniden yazıldı. 20.03.11
* Düelloda Bölüm 5'te silahlar poison vurmuyor artık. 17.03.11
* Düelloda alan dolu olsa bile kabul edince puan gitmesi sorunu farkedildi ve fixlendi. 17.03.11
* Kumar sistemi yazıldı. 16.03.11
* Şampiyon sisteminde level 5 altından da puan çıkıyor. 16.03.11
* Hazineden item çıkma olasılığı, özellikle yumurta, arttırıldı. 15.03.11
* Otomatik yeniden başlatma programı yazıldı, sorunu çözene kadar artık server ne nedenle olursa olsun çalışmadığında en geç 3 dakika sonra geri gelmiş olacak. (makinada sorun oluşursa işin rengi değişir tabi). 14.03.11
* Artık oto-pvpde ölünce protection water gidiyor. Düelloda hala gitmiyor. 14.03.11
* Şampiyon sistemi bossunun hpsi %30 düşürüldü. 13.03.11
* Oto yarışma yapımı açıldı, ama artık sadece tek saatlerde yarışma oluyor. 13.03.11
* Sunucu ipsini değiştirmek gerektiğinde mecburen yeni client çıkarma olayını kaldıracak 1.9.1 clienti çıkarıldı, yüklemek zorunlu değil. 13.03.11
* CS tab dialog bugu fixlendi ve tekrar açıldı. 13.03.11
* Ceset çıkacak şekilde ölmeden protection water etkisi gitmiyor (DM alanında gidiyordu, düzeltildi). 13.03.11
* Açık artırma sistemi açıldı, kasa safe alanda. 12.03.11
* Stam götüren silahların götürme miktarı düşürüldü. 12.03.11
* Vanq, power, ice, fire, energy çıkma oranları arttırıldı. (Npcden, hazine değil) 11.03.11
* Yumurtadan drake çıkma oranı 1/650, Nightmare oranı 1/550. 09.03.11
* Hazine dragonunun canı azaltıldı. 09.03.11
* Büyü atarken sol altta çıkan simge kalktı. 07.03.11
* Oto-Pvp ödülü robelar eskimiyor, çıkarıp giyince yenileniyor. 05.03.11
* Yeni düello sistemi yazıldı ve aktif, komut komutlar menüsünde mevcut. 05.03.11
* Artık Kii-rin sadece 15 saniyede bir stamı 100 lüyor. 05.03.11
* Artık sadece stamınız full veya daha yüksek iken birinin üzerinden geçebilirsiniz. 05.03.11
* Evlerde kapı kitleme sorunu giderilmiştir. 24.03.11
Otomatik pvp sistemi güncellenmiştir.

Artık pot sınırlaması var ve Otomatik pvplere class pvpleride eklenmiştir.

Örneğin : Otomatik mage pvpsi , potion sınırı : 5.Her turda 5 potion veriliyor otomatik.
Pure mage oynuyan insanları kaybettınız başta ben. Poi büyü attığım zaman bu adam bunu yemiyorsa oynamaya gerek yok iniyim attan kes beni diyim başka bişi yapılmaz
Dediğinizi anlayamadım , biraz açarmısınız.Sunucumuzda poison büyüsünün delayı çok kısadır.Rahatlılıkla atılabilir yani.
poıison buyusu atıyorum adama bi tane bınek var heralde ona bınınce yemiyor bu adam o buyuyu pure mage bu adama karşı ne yapabılır ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.