Bir daha açılmayacaktı diye birşey denildiğini hatırlamıyorum.En son 2008'de kapanmıştı ve 2011'de tekrar hayata döndürdük.
RieL : Bir daha açılmayacaktı diye birşey denildiğini hatırlamıyorum.En son 2008'de kapanmıştı ve 2011'de tekrar hayata döndürdük.

Intense ana sayfasında böyle bi demeç yer aldı bir daha açılmayacağına dair web archive'den bakamıyorum en az 2005'e kadar bakabiliyoruz daha ileri gidebilseydik size bunu ss olarak kanıtlayabilirdim ama şüpheniz olmasın böyle bir demeç yer aldı ana sayfada.

Sonradan ekleme;

İntense , zorluk derecesinde bi değişme olmayacaktır.Bilginize.

Ben kestirip atarsınız diye konunun başında belirttim u-s kullanıcıları önündede ispatladım Intense PvP'yi yöneten insanlar dediğim dedikçi, kendilerinden başka kimsenin düşüncesini önemsemeyen, dar görüşlü insanlar(en azından bu konuda) .

Ultima ile ilgili bir platformda bile belirtmeme rağmen aynı şeyi yaptılar ve konuyu kestirip attılar yine dediğimiz olacak birşey değişmeyecek diyorlar.

Artık öldürselerde Intense PvP sunucusunda oynamam başındaki insanlar ortada bu insanların yönettiği sunucuda bugün kötü olmasak yarın kötü oluruz elbet bundan sonraki yolunuzda başarılar. Çok ümidim olmasada.

Bu konu EdgeOnes tarafından düzenlendi(2011-02-24 20:06, 13 yıl önce)
Haberim yoktu , kusura bakmayın.
Banned
-3
Başarılar.
Teşekkürler.
https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sunucular/intense-acilmis-q46612#386348

Şu konuda savunduğum intense eski intenseydi, şuanda ne kadrosu 5 para eder ne de scriptleri
lag sorunu mevcut 10kere page attim ilgilenen yok ( bizde lag yok sizden kaynakli - ulan arkadaş başka sunucularda lag yok bir tek intensede var diğerleridemi benden kaynakli)
silahlar 2 vuruyor diyoruz ki bunu rahat forumda 5kişi dile getirdi.Oyun içindede çoğu kişi şikayetçi aldiğimiz cevap ;
- guild kalkani ile dengelenecektir.
Warriorlar 60 armor , warlocklar 75 armor :D - hayatimda ilk defa böyle birşeye rastladim gerçekten çok komık bır rakam.Forumda 2kez dile getirdiğim halde herhangi bir cevap alamadım.
.kufurbildir yaptim 3kere 3ündede ceza almadilar , foruma resım koydum ilgilenen yok..
Corp por 2sn , büyüyü attiktan sonra yürüme paha biçilemez.Britainden basiyorsun minocda corp por yiyorsun o derece koşuyor herif peşinde ayrica 55-65 arasi hp aliyor , kalvas yerine corp por atalim.( Buda değişmeyecekmiş Trina sizin sözlerinize itimat etmiyorum isteyen oynar istemeyen oynamaz gibi bir sözü vardi forumda bunu 10kere dile getirdik , hadi ben appyim şikayetçiyim 10kişi demi app ?)

Ibranice büyü renki gözükmüyor dungeonlarda herif s.a diyip kalvas atiyor , ne olduğunun farkina bile varamiyorsunuz :D

Şimdi gelip bana intenseyi savunma playeri takmayan bir sunucu isterse dünyanin en iyi scriptleri yazsin en iyi sitesine sahip olsun benim için KOCAMAN BIR SİFİRDİR.
Novice
-14.8
Rhinehart : https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sunucular/intense-acilmis-q46612#386348

Şu konuda savunduğum intense eski intenseydi, şuanda ne kadrosu 5 para eder ne de scriptleri
lag sorunu mevcut 10kere page attim ilgilenen yok ( bizde lag yok sizden kaynakli - ulan arkadaş başka sunucularda lag yok bir tek intensede var diğerleridemi benden kaynakli)
silahlar 2 vuruyor diyoruz ki bunu rahat forumda 5kişi dile getirdi.Oyun içindede çoğu kişi şikayetçi aldiğimiz cevap ;
- guild kalkani ile dengelenecektir.
Warriorlar 60 armor , warlocklar 75 armor :D - hayatimda ilk defa böyle birşeye rastladim gerçekten çok komık bır rakam.Forumda 2kez dile getirdiğim halde herhangi bir cevap alamadım.
.kufurbildir yaptim 3kere 3ündede ceza almadilar , foruma resım koydum ilgilenen yok..
Corp por 2sn , büyüyü attiktan sonra yürüme paha biçilemez.Britainden basiyorsun minocda corp por yiyorsun o derece koşuyor herif peşinde ayrica 55-65 arasi hp aliyor , kalvas yerine corp por atalim.( Buda değişmeyecekmiş Trina sizin sözlerinize itimat etmiyorum isteyen oynar istemeyen oynamaz gibi bir sözü vardi forumda bunu 10kere dile getirdik , hadi ben appyim şikayetçiyim 10kişi demi app ?)

Ibranice büyü renki gözükmüyor dungeonlarda herif s.a diyip kalvas atiyor , ne olduğunun farkina bile varamiyorsunuz :D

Şimdi gelip bana intenseyi savunma playeri takmayan bir sunucu isterse dünyanin en iyi scriptleri yazsin en iyi sitesine sahip olsun benim için KOCAMAN BIR SİFİRDİR.

bu konuda sana katılmamak elde değil.

fakat sana şu konuda katılmıyorum.intensenin şu an ki kadrosuna yeni atanmış olan yetkililer çok beter.hemen hemen hepsi kayırıcı,gevşek ve çoğu tecrübesiz.onun dışında trina ve dsc'ye hiç birşey diyemem.

madem cevap yazıyorum şu konuyada değinmek istiyorum;
intensenin şu an için herşeyi mükemmel derecede güzel.delaylar büyüler silahlar vs. pvp'nin tadı çıkıyor.hiç olmadı millet birbirini binekle kesmiyor.
başarılar ..
RieL : Intense türkiye yapılmamış sistemleri yapmış bir suncudur , 3 sene önce yapılan otomatik pvp turnuvası şuan 2011'de olmamıza rağmen hiç bir sunucu bunu başarmış değil.

Bunu başaran sunucular mevcut. Araştırmadan konuşmayalım lütfen.

RieL : Şimdi ise , diğer kolay pvp sunucularına alışanlar forumlarda hazineler çok zor , yumilerden sürekli ostard çıkıyor gibi şikayetlerde bulunuyorlar.Burası intense , kolay olacağını kim söyledi !

Bir Pvp Sunucu tabiki kolay olacak. Sonuçta oraya giren insanlar pvp yapıp çıkıyorlar, Birde Pvp sunucusunda, Power Play sunucularındaki gibi item mi kasacaklar?
Eleştirilerinizi tekrar gözden geçirmenizi rica edicem. Arkadaşlar şahısları bile ücretlendiriyorsunuz burada, bu şekilde aşağılanmayı kimse haketmediği gibi hiç kimsede kimseye böyle bir fiyatlandırma yapamaz, Tekrar rica edicem dikkat edin eleştirilerinize.
Sunucunuzun başarılarını diler, umarım istediğiniz duruma gelirsiniz.
Narsia : Bunu başaran sunucular mevcut. Araştırmadan konuşmayalım lütfen.

Merhaba ; tam otomatik olarak şu anda türkiyede bir tek intesede var bu sistem.

Örneğin : Pyramidde otomatik pvp turnuvası var ancak , oyuncuları staff komut ile alana çekmektedir.

İntensede böyle değil , 8 alan'a otomatik playerlar'ı çeker ve 8 staffdan daha hızlı hatasız bir şekilde yapar.

Yorumlarınız için teşekkürler.
Novice
-14.8
bu sistem intenseden çok önce açılmış olan bir pvp sunucusundada vardı.Fakat intensedeki kadar kapsamlı değildi.Biz burada neyin tartışmasını yapıyoruz ? başarılar.
@Riel

Biraz araştırsaymışsın. Gcx yaptı, 1 ay gibi kullandık fakat kısıtlı zamanından ötürü pek fazla ilgilenemedi; birkaç sistemle çeliştiği için çöp kutusuna attık. Yoksa sunucu hata veriyordu. Yani büyütülecek birşey yok bunda... Yapan yapıyor, yapılamayacak hiçbir şey yok, düşündükten ve kafaya koyduktan sonra.

* İntense'nin eski oyuncusuydum, bilmiyorum şimdi nasıldır fakat UO gerçekten zaman kaybı, sadece vakit öldürüyor. Sunucularını yurtdışından almışlar sanırım, pingleri yüksek, lag sebebi odur. Türkiye'den sunucu almaları lazım.
Staffların player account'u pek hoş değil :)
Player alınan bi staff'ın player account'u kapatılmıştır.

Saygılarımla , Forever.

_________________________________________________________________________________________________

26 şubat cumartesi günü saat 18:00-21:00 arası Role Play quest yapılacaktır.

Quest hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Bu konu RieL tarafından düzenlendi(2011-02-25 03:56, 13 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.