desperate : poıison buyusu atıyorum adama bi tane bınek var heralde ona bınınce yemiyor bu adam o buyuyu pure mage bu adama karşı ne yapabılır ?

Emir, bahsettiğin binek Arcane galiba, teklonoji ilerledi :p
güldürdünüz akşam akşam :d
Qnd :
desperate : poıison buyusu atıyorum adama bi tane bınek var heralde ona bınınce yemiyor bu adam o buyuyu pure mage bu adama karşı ne yapabılır ?

bence saçma olmuş buda bir eleştiridir
desperate :
Qnd :

bence saçma olmuş buda bir eleştiridir

Kanka demek istediğim sen eski topraksın Arcane falan sana ters gelir ama yeni nesil gençlik bunları istiyor.
efe sole bana pure mage bu adama karşı ne yapıcak ? Pure mage yi bitiren bi olaydır
Şöyle söyliyim , Arcane binekler sunucuda zor bulunan ve değerli bineklerdir.Bu kişiyi mage dediğiniz gibi evet zor keser.
desperate : efe sole bana pure mage bu adama karşı ne yapıcak ? Pure mage yi bitiren bi olaydır

Orası öyle kanka, Pure Mage İn Nox atamadıktan sonra zaten bişey yapamaz.
tamam oyuna çoğu insan gibi warrior başladım ama pure mage' nin bir asaleti var 10 senedır bu şekılde oynuyorum pvp serverı zaten herkezde wanq silahlar var deatly poiler var kaçmaktan başka ne yapıcam an manı ile mi kesicem adamı 2 vurucak ölücem bunada bir açıklama yap
Arcaneli bir warlock yada warrioru pure magenin tek başına kesemeyeceği doğru.Ama şunuda unutmamak lazım Vanq ve Power silahlarda sunucumuzda zor bulunuyor.
Intense : güldürdünüz akşam akşam :d

şimdi ben gülmeye başladım bi eksiğinizi bi başka bişi ile kapatmaya çalışıyorsun yukardaki topic indende bunu ben anladım bana göre pure magenin + larının olmadığı bi server benim kafamdaki insanların ilgisini çekmiyeceği kanaatindeyim pure mage'yi harcıyan sunucularada karşıyım.

not: bu benim seviyeli bir öz eleştirimdir
Peki ya bir mage Arcaneye binerse , tüm classlarımız eşittir.Oynamaya devam ederseniz bunu anlayacaksınız.
bindi diyelim karşısındakı adamdada arcane olursa ? +15 li bi adama karşı poi siz bu sefer ne yapıcak
Hiç mi arkadaşı yok bu magenin :O_o Arcane bulmak o kadar kolay değil.
Son sözüm çok uzadı pure mage oynamak bi sanattır uo da. Bu sanatı lütfen yoksaymayın yoksaydırmayın

İyi geceler
Katılıyorum.Ama sunucumuzda tüm classlar eşittir pure mage hele çok güçlü bir classdır eline kalkan aldığınde ve energy robe giydiğinde armoru 110 olmaktadır.

Diyeceğim şu ki , sunucumuzda Pure Mage'i yok saymıyoruz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.