burada yazılanlar kuyruk acısıdnan daha ileriye gidememiş gibi görünüyor :no
@Fream yaklaşık 12 senedir falan ultima online oynuyoruz hepimiz. dediğin adamı tanımıyorum, tanımamamın ayıp olduğunu da düşünmüyorum. US'a üye olup, post kasarak ultima online'cı olunmuyor maalesef. uzun zamandır takip ederim ama üye olmadım. neyse konumuzdan sapmayalım ama yine galiba mesajlar okunmadan cevap veriliyor. "içip adam bıçaklayıp, sarhoştum demek gibi bir şey" demişsin. mesajlarımda üstüne basa basa söyledim. banlar atılmadan önce hiç bir şekilde hiç bir argo kelime dahi kullanılmadı kimseye karşı. 100 kere yazmama rağmen sürekli "küfür etmişsiniz, banlanmışsınız" lafı geçiyor. yani niye anlamak istemiyor kimse anlamadım. orada eskiden stafflık yapmış olabilirsin ama objektif olmaya çalış. yine söylüyorum yaklaşık 15 tane karaktere durduk yere ban atıldı. banlardan önce hiç kimsenin ağzından küfür değil hakaret bile çıkmadı ki pagelere dikkat ederseniz anlayacaksınız ne zaman atıldığını

TheMyth : burada yazılanlar kuyruk acısıdnan daha ileriye gidememiş gibi görünüyor :no

bak tipi görüyor musun? bu adam buraya üye olsa ne olur, milyonlarca post atsa ne olur? bu mesajı niye atar ki bi insan? amaçsızca yazmaktansa hiç yazmassın daha iyi
Ya hala neyin kavgasını yapıyorsunuz, banlandıktan sonra küfürlü page attınız mı? Attınız, sonuç olarak önceden suçsuzsanız ve açılacaksa dahi artık açılmaz, boşa kürek çekmeyin.
C ailesi cocukları siz kimsiniz millete sövüp duruyorsunuz sizin gibi bebe aile cok uoda.Başta diklenirsiniz ardından tehtid ardından küfür gelir blockd yiyince abi abi naptım ben asdasdasd.Gelmişin burada koşun koşun demiş staff koşmasaydın abicim?.Ben kac yıldır oynarım bu uoyu Nebulada 1 kere bile haksız ban atıldı diye duymadımda görmedimde.Elinizde ne bir ss var ne bir şey gelmişin burada yazı yazıyorsun.Artı adam serverın owneri keyfi keder yapar sen oynama der?Sana ne oluyor ?.Adam kendi cebinden para verip server acmış sizin gibi coluk cocugumu cekcek?
YÜzsüzlüğe lüzüm yok beyler o ban acılmaz unutun
Neophyte
26.6001
Konuyu çirkinleştirmeden noktalayalım. Gereken cevaplar karşılıklı verildi sanırım. İki tarafa da teşekkür ederiz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.