joalves : inanılmaz sabırsızım şuanda... tahmini bir süre verebilirmisiniz açılış için

Merhaba,
Açılış net açılış saati web sitemizde yazıyor.
Saygılarımla
Merhabalar.
Sunucu zamanında Alcor UO olarak açılmış olan sunucunun altyaspı ile açılış yapacaktır.Benim tarafımdan sıfırdan kodlanmış pack'i Fatih arkadaşımız satın aldı.Sunucusu açık olduğu sürece Ultimadestek - Nefrelius olarak ben hertürlü destekte bulunacağım.Bu pack ile yaklaşık 1 sene açık şekilde sıfır hata ile oyun oynanmıştır.Bir hata veya bilgisizlikten kapanacağını sanmıyorum.Zamanında çekemeyip çok laf atan olmuştu aynılarıyla uğraşması gerekeceği bilgisini zaten öncesinden iletmiştik çok şükür ki fatih arkadaşımız gayet kişiliği yerinde bir insan.

Destek verdiğim ve ALcor UO da beğenerek oynamış olanlara kesinlikle tavsiye ettiğim bir sunucudur.Hatasız adil bir ortamda oyun süreceğinizi garanti ederim.

Konuşmam yanlış anlaşılmasın yetkili kadrosunda kesinlikle değilim sadece yazılım desteği sundum ve gerektiği her zaman ilk öncelik olarak bu sunucuya destek vereceğimi belirtmek istedim..

Şimdiden başarılar Norn UO ;)
Nefrelius : Merhabalar.
Sunucu zamanında Alcor UO olarak açılmış olan sunucunun altyaspı ile açılış yapacaktır.Benim tarafımdan sıfırdan kodlanmış pack'i Fatih arkadaşımız satın aldı.Sunucusu açık olduğu sürece Ultimadestek - Nefrelius olarak ben hertürlü destekte bulunacağım.Bu pack ile yaklaşık 1 sene açık şekilde sıfır hata ile oyun oynanmıştır.Bir hata veya bilgisizlikten kapanacağını sanmıyorum.Zamanında çekemeyip çok laf atan olmuştu aynılarıyla uğraşması gerekeceği bilgisini zaten öncesinden iletmiştik çok şükür ki fatih arkadaşımız gayet kişiliği yerinde bir insan.

Destek verdiğim ve ALcor UO da beğenerek oynamış olanlara kesinlikle tavsiye ettiğim bir sunucudur.Hatasız adil bir ortamda oyun süreceğinizi garanti ederim.

Konuşmam yanlış anlaşılmasın yetkili kadrosunda kesinlikle değilim sadece yazılım desteği sundum ve gerektiği her zaman ilk öncelik olarak bu sunucuya destek vereceğimi belirtmek istedim..

Şimdiden başarılar Norn UO ;)
Merhaba,
Verdiğiniz ve vereceğiniz desteklerden ötürü sizlere teşekkürü borç bilirim.Sizlerin zaman içerisinde olgun ve oturaklı kişiliklere sahip olduğunuza bizzat şahit oldum.Keşke herkes birbirini kötülemek yerine,kişilere destek olmaya çalışsa!Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılar..
açlış günü tam bayram zamanları.. Sunucunun ilk günlerini memlekette olduğum için kaçırıcağım ve benim gibi bir sürü oyuncu vardır. Açılış tarihini 10 temuuz gibi yapmak mümkünmü
Hayırlısı olması dileğiyle başarılar dilerim. Nefrelius Yaptığı sunucu güzel bir codlamadır ufak tefek hatalar çıkar ama Nefrelius arkadaşımız gerekli desteği verdikten sonra arkanıza bakmadan ilerleye bilirsiniz..
joalves : açlış günü tam bayram zamanları.. Sunucunun ilk günlerini memlekette olduğum için kaçırıcağım ve benim gibi bir sürü oyuncu vardır. Açılış tarihini 10 temuuz gibi yapmak mümkünmü

Açılış belirlediğimiz tarih olsada Ph oranları belirtilen tarihte kapanacak,skill dummyler belirlediğimiz tarihte kalkacaktır.Bu aradaki Bayram tatilini göz önüne alarak süreci biraz daha uzatabiliriz.

İlk 2 hafta binek spawnı yer almayacktır.Geri kalan kullanıcılarımızın da rahat rahat kasacağına eminim.Çoğu server gibi para ve item oranlarını tek bir noktaya bağlamadık.Bütün craft karakterlere ayrı ayrı item kasabilecekleri imkanlar tanıdık.Pek fazla bişey kaçırmayacaksınız.

Saygılarımla..
Player olsaydı alcorda olurdu ve sunucu sürekli açılıp kapanmazdı :)
Bu sunucununda tutacağını sanmıyorum bol şans yinede.
Smook : Player olsaydı alcorda olurdu ve sunucu sürekli açılıp kapanmazdı :)
Bu sunucununda tutacağını sanmıyorum bol şans yinede.
Merhaba,
Tutup tutmayacağı oyuncularımıza bağlı bir olay.Norn Uo içerisinde ister 20 olsun,ister 100 player olsun bizim için farketmiyor.Bizimle olan playerlarımızla yola devam ederiz.Amacımız editsiz,kişilerin eğlenebilmesi için ortaya bir server çıkarmaktı,onuda başardık.Herkesin eşit olduğu kalıcı bir uo shard olarak adımızı hafızalara kazımak için burdayız.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılarımla
@Smook
Burda ben Norn UO yu korumam tabiki sunucu hakkındaki görüşlerinizi sunucu sahibiyle görüşebilirsiniz ancak merak ettiğim birşey var.

Player olsa Alcor'da olurdu demişsiniz ve sürekli kapanıp açılmazdı demişsiniz.
Alcor olarak ben iki tane sunucu açtım birisi 2012 yıl sonu 2013 yılsonu arası açık kalan PVP türündeki Alcor pVp
Diğeri ise 2014 kasımda açtığım ve 1 sene sonra hastalığım ve ailevi sorunlarım dolayısı ile kapattıgım Alcor UO...

Alcor pVp kapandığı zamanlarda 50-60 arası player vardı keza aynı şekilde Alcor UO'nun facebook sayfasındanda gecenin saat 2-3'ünde bile +50 player olduğunu görebilirsiniz.Haaa şu konuda haklısınız ben hiç bot eklemediğim için +100 +200 gibi rakamlar olmadı 20 player varsa 20 yazdı 50 varsa 50 yazdı.Zaten birçok çeşitli sunucu olmasının sebebi her playerin sadece 1 serveri sevmeyeceğinin bilinmesidir.

Dediğim gibi ben Norn Uo yu savunacak vs. durumda değilim cünki srumluluk benim değil ancak ön yargılı olmayın Alcor UO açıldıgı günden sonra sadece 2 gün boyunca EMİR ARIKAN isimli kişi tarafından yapılan saldırılar sonucu kapanıyordu.Bunuda farkedip düzelttik.Tabi hiç hata olmadan spherenin birden bire kapatılabilcek olması biraz moralimi bozmuş ve yurtdışı anonsları kapattırmak için host değiştirirken 2-3 gün kapalı kalmıştı sunucu (bunu playere farklı yansıtmıştım ozamanlar moralimin bozuk olduğunu paylaşmak istememiştim) yoksa kapanıp açılma durumu hiç olmadı yanlış hatırlıyorsunuz sanırım :)
ben 15 yıl oldu uo oynamıyorum. yeni döndüm tesadüf sizinkine denk geldim..

mümkünse böyle kalsın abi serverınız.. Klasik candır.

Şimdiki gençlerin run uo ve pvp hayranlığını anlayabiliyorum. Laf da etmiyorum ama bizim gibi yaşı ermişlere de hizmet vermek lazım. Klasik ve geleneksek uo sistemlerini bineklerini görmek istiyoruz..

ayrıca brit köprüye koyduğunuz o yell sistemi de çok iyi valla eski günlerim geldi aklıma..

köprüde pk vaar !!
erosin : ben 15 yıl oldu uo oynamıyorum. yeni döndüm tesadüf sizinkine denk geldim..

mümkünse böyle kalsın abi serverınız.. Klasik candır.

Şimdiki gençlerin run uo ve pvp hayranlığını anlayabiliyorum. Laf da etmiyorum ama bizim gibi yaşı ermişlere de hizmet vermek lazım. Klasik ve geleneksek uo sistemlerini bineklerini görmek istiyoruz..

ayrıca brit köprüye koyduğunuz o yell sistemi de çok iyi valla eski günlerim geldi aklıma..

köprüde pk vaar !!

Merhaba,
Öncelikle Ultima'ya tekrardan hoşgeldiniz.Yorumunuz için çok teşekkürler.Çok yakında sizlerleyiz.
Saygılarımla
Hayırlı ugurlu olsun,

umarım bu serverın sürekliliği olur.

Forumlarınızdan da takip ediyorum sizi, merakla bekliyorumm.. İnşallah sadeliği yakalamışsınızdır dediğiniz gibi

aslında eskisi gibi itemlerin zor bulunduğu, platemaili kuşanıp brit mezarda item ve para kastığımız günlerin serverları gelse ne güzel olur :))

tekrardan hayırlı ugurlu olsun.. Tebrik ederim Norn ailesi
Sunucu Genel istek üzerine AKTİF edilmiştir.Hepinize iyi oyunlar dilerim.
uolist vs tarzı sitelere reklam vermeyi düşünüyormusunuz?
joalves : uolist vs tarzı sitelere reklam vermeyi düşünüyormusunuz?

Facebook üzerinden reklam vericez.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.