şuan serverdayım ve 11kişiyiz. www.uolist.net'e reklam vermek bu sayıyı en az 10 katına çıkarıcaktır. emin olun
ne de çok biliyon joalves kardeş.o dediğin siteye günde 3 kişi giriyodur 1i sensindir
kardeş, googela ultima online server list yazınca ilk site o yüzden. ben burda gelipte abi tavsiyesi falan vermiyorum, kendi oynadığım sunucuya yardımcı olmaya çalışıyorum
joalves : şuan serverdayım ve 11kişiyiz. www.uolist.net'e reklam vermek bu sayıyı en az 10 katına çıkarıcaktır. emin olun

Merhaba, teşekkür ederiz.

Uolist.net web sitesi google'da Ultima Online kelimesin'de 2'ci olmuştur. Ultima Online server veya server listesi gibi kelimelerde devam'lı 1'ci sıradadır. Tabi'ki şimdi @joalves adlı kişi bayram diyecekler reklam yapıyor diyecekler @joalves ben değilim. Kim olduğunu tanımıyorum.

Google sıralama sonuçlarımız.

Norn Ultima Online sunucusuna başarılar dilerim.
G-Defender :
joalves : şuan serverdayım ve 11kişiyiz. www.uolist.net'e reklam vermek bu sayıyı en az 10 katına çıkarıcaktır. emin olun

Merhaba, teşekkür ederiz.

Uolist.net web sitesi google'da Ultima Online kelimesin'de 2'ci olmuştur. Ultima Online server veya server listesi gibi kelimelerde devam'lı 1'ci sıradadır. Tabi'ki şimdi @joalves adlı kişi bayram diyecekler reklam yapıyor diyecekler @joalves ben değilim. Kim olduğunu tanımıyorum.

Google sıralama sonuçlarımız.

Norn Ultima Online sunucusuna başarılar dilerim.

Merhaba,
İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımla...

arkadaş haklı. geçen sene açtığımız server 73 playerdı uoliste reklam verdik şuan en az 730 player sabit mevcut. gönül rahatlıgıyla reklam verebilirsiniz.
Başarılar dilerim.
Awe : Başarılar dilerim.
Merhabalar,
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Saygilarimla...
Güzel bi server başarılar.Herkese tavsiye ederim.
Başarılar.
Mysterious : Başarılar.
Teşekkür ederiz.
basarılar :):yes
quantin : basarılar :):yes

Sağolun teşekkür ederiz.
Başarılar.Uyduruk alcora benziyor.
uyduruk alcor dediğin serverda oynamadım ama açıkcası daha öncede oynadığım hiç bir servera benzemiyor. Server sahibinin adı Fatih'miş daha önce tanıyanınız varmı bilmiyorum ama sırf böyle bir yönetici için bile oynanıcak bir server

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.