Öncelikle selam,

Oyuncu üzerinden herhangi bir kâr amacı güdmeyen aksine aylık belirli masraflarla sunucu sahibine yük olmasına rağmen oyuncunun hizmetine sunulup bedava bir şekilde oynamasına imkan veren bir sunucuya karşı takınılan yıpratıcı tavırlarla ne yapılmak istenildiğine anlam veremedim.

Sunucunuzda başarılar dilerim umarım istediğiniz hedefe ulaşırsınız.
İnsanları kandırmayın kendinizide uzatmayalım kişisel bir problemim yok olamazda burası polis karakolu değil sonuçta kimseyi kimseye şikayet etmiyorum forum kullanıcısı olarak yazı yazma hakkımı kullanıyorum iyi yada kötü eleştiri yapma hakkınada sahibim başarılar dilemiyorum çünkü başarılı olunabilenecek bir ortam yok şu an.
Benim anlayamadığım şey hizmet vericek kitle yoksa neden bunca zahmete ve uğraşa giriyorsunuz ? Stones Uo vb. var iyi olmalarına rağmen oyuncusu yok diyorsunzu kendi ağızınızla bunu idrak etmişsiniz ama aynı kuyuya sizde atlıyorsunuz bu yüzden bize garip geliyor :D

Bu somaliye kuyumcu dükkanı açmak gibi birşey yani...
Zerox : Benim anlayamadığım şey hizmet vericek kitle yoksa neden bunca zahmete ve uğraşa giriyorsunuz ? Stones Uo vb. var iyi olmalarına rağmen oyuncusu yok diyorsunzu kendi ağızınızla bunu idrak etmişsiniz ama aynı kuyuya sizde atlıyorsunuz bu yüzden bize garip geliyor :D

bunun kararını sen veremezsin yada adamı sorguliyamazsın.Parası varsa açar isterse hiç girmez kenar bekler bu senin sorucağın veya sorguliyacağın bir şey değil.Belkide adam 1 player olunca bile mutlu oluyordur.Yaptığın yorum çok saçma.Veya parasını harcıcak bir yer yoktur taşıyordur.Azda olsa böyle yerlere yatırıyordur.Şimdi sen gidip bir aç doyur yetime ver dersin ben sana cevabımı veriyim buna sen karışmazsın.Belkide diğer sunuculardan sıkılıp yeni sunucu arayışına giren kişilerin geliceğini düşünüyor nerden bilebilirsin.Az düşünüp yorum yapın.

Ben bu polemiklere hiçbirşey yazmak istemedim, sadece yenilik olduğu için sayfayı güncelliyorum.

Quera'dan bir yenilik daha!

Websitemiz güncellenmiştir.

https://www.quera.gen.tr
Yeni web siteniz diğerlerine göre daha iyi olmuş elinize sağlık.Web sitenize siz kimsiniz necisiniz onları da yazarsanız daha iyi olabilir :)

Edit : Logonuz hazır logo sanırım daha güzel bir şey seçilebilirdi.
Yönetim Kadrosunu eklemedim henüz. Güncelleme yapıcaktık çünkü. Birazdan eklerim. Uyarı ve önerin için teşekkür ederim.
Silindi
Apprentice
1.1
unknow : Öncelikle selam,

Oyuncu üzerinden herhangi bir kâr amacı güdmeyen aksine aylık belirli masraflarla sunucu sahibine yük olmasına rağmen oyuncunun hizmetine sunulup bedava bir şekilde oynamasına imkan veren bir sunucuya karşı takınılan yıpratıcı tavırlarla ne yapılmak istenildiğine anlam veremedim.

Sunucunuzda başarılar dilerim umarım istediğiniz hedefe ulaşırsınız.
+1
Syntax : Yeni web siteniz diğerlerine göre daha iyi olmuş elinize sağlık.Web sitenize siz kimsiniz necisiniz onları da yazarsanız daha iyi olabilir :)

Arka fondaki eleman age of empires oyunundan
Luftwaffe :
Syntax : Yeni web siteniz diğerlerine göre daha iyi olmuş elinize sağlık.Web sitenize siz kimsiniz necisiniz onları da yazarsanız daha iyi olabilir :)

Arka fondaki eleman age of empires oyunundan
oha ciddimisn :D
evet bu tarz arka planlar çoğu sunucuda kullanılıyor, world of uo sunucusuda örnek vermek gerekirse son destan oyunundaki demirkıran ve kara büyücü karakterlerini arkaplan yapmış, bunlar doğal şeyler olarak görülebiliyor.
amaolmadisimdi :
Zerox : Benim anlayamadığım şey hizmet vericek kitle yoksa neden bunca zahmete ve uğraşa giriyorsunuz ? Stones Uo vb. var iyi olmalarına rağmen oyuncusu yok diyorsunzu kendi ağızınızla bunu idrak etmişsiniz ama aynı kuyuya sizde atlıyorsunuz bu yüzden bize garip geliyor :D

bunun kararını sen veremezsin yada adamı sorguliyamazsın.Parası varsa açar isterse hiç girmez kenar bekler bu senin sorucağın veya sorguliyacağın bir şey değil.Belkide adam 1 player olunca bile mutlu oluyordur.Yaptığın yorum çok saçma.Veya parasını harcıcak bir yer yoktur taşıyordur.Azda olsa böyle yerlere yatırıyordur.Şimdi sen gidip bir aç doyur yetime ver dersin ben sana cevabımı veriyim buna sen karışmazsın.Belkide diğer sunuculardan sıkılıp yeni sunucu arayışına giren kişilerin geliceğini düşünüyor nerden bilebilirsin.Az düşünüp yorum yapın.

Dostum ben kimseyi sorgulamıyorum isteyen server açar 2 3 kişi takıl benım bununla derdım yok ama insanlar eleştri yaptığı zamanda Vay efendim sen nasıl böyle dersin biz böyle çalışıyoz bizde bunlar var YENİ SİSTEM'ler var diyorsunuzda YENİ player kitlesi yok :D Reklam yapmak,piyasada kalma güzel tabiki isimleri unutturmamak lazım insanlara da eskiler pek yemiyor işte :D Bizde kendimizce yorumumuzu yapıyoruz kızma-yın hemen yaf :D

Sitenin dinamikleri güzelmiş bu arada tebrikler.Diğer sunuculardan sıkılıp gelicek arkadaşlara :P iyi eğlenceler Quera ekibine başarılar diliyorum...
Zerox :
amaolmadisimdi :

Dostum ben kimseyi sorgulamıyorum isteyen server açar 2 3 kişi takıl benım bununla derdım yok ama insanlar eleştri yaptığı zamanda Vay efendim sen nasıl böyle dersin biz böyle çalışıyoz bizde bunlar var YENİ SİSTEM'ler var diyorsunuzda YENİ player kitlesi yok :D Reklam yapmak,piyasada kalma güzel tabiki isimleri unutturmamak lazım insanlara da eskiler pek yemiyor işte :D Bizde kendimizce yorumumuzu yapıyoruz kızma-yın hemen yaf :D

Sitenin dinamikleri güzelmiş bu arada tebrikler.Diğer sunuculardan sıkılıp gelicek arkadaşlara :P iyi eğlenceler Quera ekibine başarılar diliyorum...

kızdığım yok ya sert bir dille yazmış olabilirim ama bende burdaki yorumları okuduktan sonra oynanmaz dedim girdim baktım ortam çok güzel çok güzel sistemler güzel.Yani burdaki yorumlara aldanıp milleti galeyana getirilmemesi için çok fazla kişisel eleştiri yapılıyor.Adamın daha önce sunucu açıp kapatmasından kimene ki ? Serverda şu hata var dersin şu olmamaış dersin ama hiç birşey göstermedende server kötü diyemezsin.Benim gibi servera girmeden yorumlarla kişileri etkilemek çok yanlış bir davranış.
birbirimizi kırmamaya dikkat edelim

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.