Federal : Evet aynen öyle kardeş

Müneccimmiyim neyim başkası olamazdı zaten :yes
Dimi birde vendorda ki binekler falan çok güzel duruyor :) Sunucunun en iyi vendor yeriydi neyse yüzlerini belli ettiler yazık oldu gerçekten kapatsınlar böyle yapacaklarsa.
Baştan demedikmi böyle ucuz yerlerde oynamayın emek vermeyin diye başlangıcı fiyaskoydu illaki olur böyle şeyler
Sunucumuz evet burada ucuz ucuz yorum yapan insanların oynayamayıp ancak ucuz diye .ok atabileceği bir sunucudur.

Kimse kusura bakmasın.
Scripter arkadaş yeni başladığı dönemde hakim olamadığı için öyle demiş galiba ancak vendorların kesinlikle süresi uzamıyor. Çünkü en güzel yerlerde hep aynı insanların olması haksızlık olduğu için. 1 hafta sonunda siliniyor. Bu şekilde ilerliyor sistem öncelikle bunu söyliyeyim.

Onun dışındada zaten söylenecek hiçbirşey yok. Kimseyi zorla oynatmıyoruz oynatmayızda. Herşey ortada herşey berrak. Herkes gibi gizlimiz saklımız yok.
Sayın Cyclone şu anda ben de varım oyunda ama yeni duyuyorum 1 haftada silinen vendor olayını eminim serverınızdaki çoğu oyuncunun haberi bile yok sistemler bölümünüzde vendorlarla ilgili sadece bu link var ve dedikleriniz yazmıyor . https://www.quera.gen.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=17&Itemid=29

İnsanların İyi yerlere konması haksızlık da sistemler hakkında bir diğer oyuncudan az bilgi sahibi olup zarar etmesimi haksızlık değil yapmayın. Bu konuda yönetici olarak vermeniz gereken tepki kanımca konuyu inceleyeceğim demek ve ardından da loglara bakarak gerekli cevabı ona göre vermek olmalıydı düşüncesindeyim.

(Not: Her taşın altından da eski Quera da olduğu gibi yine ismi geçen oyuncunun çıkması da manidar bilginiz dışı bir staff ın arkadaşı falan olmasın?)

Bu konu haywansewer tarafından düzenlendi(2012-12-04 15:56, 11 yıl önce)
böyle yerlerde oynayarak başınıza gelecek her şeyi hakediyorsunuz zaten
Cyclone : Sunucumuz evet burada ucuz ucuz yorum yapan insanların oynayamayıp ancak ucuz diye .ok atabileceği bir sunucudur.

Kimse kusura bakmasın.
Scripter arkadaş yeni başladığı dönemde hakim olamadığı için öyle demiş galiba ancak vendorların kesinlikle süresi uzamıyor. Çünkü en güzel yerlerde hep aynı insanların olması haksızlık olduğu için. 1 hafta sonunda siliniyor. Bu şekilde ilerliyor sistem öncelikle bunu söyliyeyim.

Onun dışındada zaten söylenecek hiçbirşey yok. Kimseyi zorla oynatmıyoruz oynatmayızda. Herşey ortada herşey berrak. Herkes gibi gizlimiz saklımız yok.

Bu zihniyetle açmayın oynamayın arkadaş o zaman madem hem argo kullanacaksın hem de ilgilenmeyeceksin boşa emek harcatma yazıklar olsun ki sizin gibiler yüzünden zaten bu hale geldi Ultima Online dünyası pes doğrusu emek hırsızı olmuşsunuz hepiniz.
başarılar
başarılar.
kişisel problemlerinizi pm ile çözün. gereksiz mesajlar silindi.
Quera down :no
haywansewer : Quera down :no
+10
Cyclone : Halen daha çalıntı script diyorsunuz.

Beyler bayanlar bakın.. Geçen sene açtığımız Quera sunucusu kimindi yine benimdi. Buxiun ve Afronola ise geliştirme ekibiydiler ancak işleri yapmadıkları için atıldılar.
Olay bu kadar basit. Yani ne demek oluyor Quera benimdiyse eğer scriptlerde Buxiun ve Afronola'nında emekleride olsa yine bana kalmış ve benimde hakkım olduğu için benim oluyor. Ki packte bahsettiğiniz iki isimden dahada çok emeğim olduğunu bilenler bilir.

Bu açıklamayıda güzelce okuyup anlamayıp halen daha laf edicek kadarda küçükseniz şayet sizden şüphe edeceğim.

Ayrıca
@sucuklusalamlı
2003 Yılında Storm ile başladım ve bu güne kadar Storm,Quarrel,Erador ve son olarak Quera isimli sunucularım oldu. Başarı kıstasımız player ise Storm ve Quarrel 300 player idiler Storm'a limit koymuştum 200 player olarak.
Erador ise 180-200 arası idi.
Son olarak geçen sene açtığım Quera ise kapanmadan önce 1.5 ay içerisinde 120-130 playerı görmüştü.

Teşekkürler
iyi günler

Beyler bayanlar 2012 quera maks oyuncu 19 başarı kıstasımız 150m li buglu playerlar

Ve daha 2.ayına girmeden server bitti

Gerçekten istikrarlıymış :D
Adının hakkını gerçekten veriyorsun salamsucuk başka bişey değilsin :)

Yaşlarınızıda belirtsenizde insanlarda çoluk çocukla uğraştıgını görse..

Sizin gibi şahsiyetler varken zaten TR de UO gram yol alamaz..

Hep aynı aktörler, her UO konusunda bişeyler saçmalamış durmuşlar bir tane beğendikleri bir tane kara çalmadıkları server yok gülermisin ağlarmısın :)

Bunları fişlemek lazım veya kopyalayıp kopyalayıp çoğaltmak lazım..

Gülmek için baya faydalı oluyorlar çünkü :)
Kingston : Adının hakkını gerçekten veriyorsun salamsucuk başka bişey değilsin :)

Yaşlarınızıda belirtsenizde insanlarda çoluk çocukla uğraştıgını görse..

Sizin gibi şahsiyetler varken zaten TR de UO gram yol alamaz..

Hep aynı aktörler, her UO konusunda bişeyler saçmalamış durmuşlar bir tane beğendikleri bir tane kara çalmadıkları server yok gülermisin ağlarmısın :)

Bunları fişlemek lazım veya kopyalayıp kopyalayıp çoğaltmak lazım..

Gülmek için baya faydalı oluyorlar çünkü :)

Yol alamaz cunku heves icin server aciyorlar.

Quera son acildiginda ilk kayit olanlardan biri olarak tavsiyelerde bulunmustum neydi bunlar devamlilik, ve bunu istiyorsaniz oncelikle ilgi yani oyun sahipsiz kalmamali Cyclone (tanimiyorum) sanirim asil ilgiliymis birkac kez topic actim biraz elestirel biraz da destekvari yazmistim hoslarina gitmemis olmali ki silmis sevgili arkadaslar burada not ve pot kirdilar zaten bir player'in yazdigi bir topic'ten rahatsiz olacaksaniz idarecilige soyunmayacaksiniz Belutra (tanimiyorum) kendisiyle oyunda konustum yardimci olmak istedim ancak dinlemediler belki de yetkisini asan bir durumlar vardi neticede gelinen nokta sekilde goruldugu gibi, uzuldum keske hesap kitap bilenler yapsa butun bu isleri! bircok player saatlerce hatta gunlerce cabalar, umut baglar skill kasar, para kasar ve birileri de bunun icine iser... Quera forumdan enstantaneler...

https://forum.quera.gen.tr/viewtopic.php?f=48&t=503

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.