yanlış düşünce çeki kapatmanın bir önemi yok. o çekler sitede listede nakit gözükmesin diye yapılmış birşey, tekrardan bu bugı gerçekleştirmeme nedeniyse uğraşmayı bıraktığım içindir. ayriyetten yapılan bug ise inanılmaz derecede kolay, checki kapatmayı zerre gerektirmeyen birşeydir.
Başarılar Quera UO, uzun zamandır takip ettiğim başarılı bir sunucu ve developer .
Teşekkürler Aradhell
Başarılar...
umudum en kısa sürede kapanmanız yönünde.
:selektor
drumbanger : umudum en kısa sürede kapanmanız yönünde.

umudum şuan yok olmanın yönünde.

Senin umuduna gelince. Üzgünüm. Umudun bile senin gibi umutsuz bir olay.
Expert
34.0001
reklam bannerında yazım hatası var, "bu reklam alanıNI kiralıktı..."

verilmek istenen mesajı da anlamadım aydınlatırsanız sevinirim.
Birşey sorucam ne zaman sitenize baksam 9 oyuncu görüyorum sorun mu var? Daha önce sitenizde online olan oyuncuları görebiliyorduk aktif edermisiniz onuda?
Sorun sizde.

Daha öncede online oyuncular gözükmüyordu. Ancak gerekirse önümüzdeki günlerde kodlayıp aktif ederim.
Nelph : Birşey sorucam ne zaman sitenize baksam 9 oyuncu görüyorum sorun mu var? Daha önce sitenizde online olan oyuncuları görebiliyorduk aktif edermisiniz onuda?

ahahah laf eden kendine baksa keşke önce sııjdfg
Silindi
Banned
0
ragenear :
ahahah laf eden kendine baksa keşke önce sııjdfg

aynen ha bu adamin botlarini bi ben bilirim ufff :bagirma
:lol:
Birsn benim sunucumdamı bot var :) oyuna girip online yazıp tek tek aktif oyuncuları sayabilirsin. Sayamıyorsan istediğin vakit pm at video cekip göndereyim ben.
Bazı şeyleri kabullenmeniz artık gerekiyor. İstatistikler ortaya her şeyi koyuyor zaten.

https://evaluate.gen.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=228&Itemid=28

Ayrıca ben Quera'da bot var demedım status'damı sorun var dedim sürekli 9 player görüyorum dedim 109 degil :con
Kendi başlığında konuşursan sevinirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.