hala daha bot yok online yaz diyo spdıjf
kendin inanıyo musun cidden söylediğine? inanıyosan ağır problemleirn var demek gerçekten üzüldüm kardeşim. maddi manevi desteğim arkanda.

edit. o değil bakim dedim gunluk maksına dotun gunluk ortalamasının altında :D üzüldüm çok ooofof bot olmasa oynardım sunuucda böyle kendinizi kandırıyonuz

* lütfen kullandığınız ifadelere dikkat edin, uyarı II /Ghlahn

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-11-29 02:28, 11 yıl önce)
Silindi
Banned
0
Nelph : Birsn benim sunucumdamı bot var :) oyuna girip online yazıp tek tek aktif oyuncuları sayabilirsin. Sayamıyorsan istediğin vakit pm at video cekip göndereyim ben.
Bazı şeyleri kabullenmeniz artık gerekiyor. İstatistikler ortaya her şeyi koyuyor zaten.

https://evaluate.gen.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=228&Itemid=28

Ayrıca ben Quera'da bot var demedım status'damı sorun var dedim sürekli 9 player görüyorum dedim 109 degil :con

basligin yeri burasi degil ama cok ozur diliyorum. soylemeden duramayacagim

Leeeeeeeeeeeeeeen ! bana soyleme bari videolari salacam ortaliga tekrar gorecen botu ayakkabiyi :bagirma
cidden guldum aksam saat 8.30da geldiğimde video cekıp atıyım rahman sal bakalım videoları
Yine çekemezlik almış başını gidiyor
Neophyte
26.6001
Quera dışı tartışmalarınızı buradan devam etmemenizi rica ederim
@Ghlahn

Sana katılıyor ve ekliyorum Ne olucak bu yeni queranın hali dedikodular var almış başını yürümüş staff char açmış editlemiş vs diye..
@haywansewer
Tartışma uzatılmasın diye mesaj atılıyor gelmişsin Ghlahn ile dalga geçer gibi queraın hali dedikoldular var almış başını yürümüş tartışmaya devam ediyorsun.
Neophyte
26.6001
Dedikoduyu millet olarak ne kadar çok seviyoruz değil mi :) Doğruluk derecesi tartışılabilir şeyler bunlar tabi üzerinde durmak bu hali ile yanlış olur, varsa eğer öyle bir şey zaten resimler, videolar mutlaka paylaşılır eminim, bunun değerlendirmesini ondan sonra yaparız :P
Dedikodu dedikse adımız dedikoducu demedik yahu tıkla bakalım

Oyuncular demiş ben demedim o bakımdan dedikodu ama yönetimden yalanlama gelmemiş bu da dikkat çekici durum.. E paylaştık işte resim vs değerlendirin bakalım

Bu konu haywansewer tarafından düzenlendi(2012-11-28 20:01, 11 yıl önce)
Bu Serverin Scripti Her yerde Dolanıyor :con :no
Bu nasıl bir yönetim şekli ya? Adam bana hakaret etsin uyarı alsın nerede bu adalet? Neden bu kullanıcı uzaklaştırılmıyor ! Bıktım artık sırf bu olaylar yüzünden insanların çekememezliklerinden dolayı , herkes kendini bir şeyler sanıp ona buna laf atmasından bıktım, eskiden böylemiydi ya , Yönetim ekibi artık kuralcı olun lütfen böyle insanlara göz yumarsanız bizim gibi insanları kaybedersiniz. 7 yıllık üyeyim burada gelipte böyle insanlar laf edince damarıma dokunuyor !

Platform üzerinde bu insanlara gerekli cezayı verilmediği sürece bundan sonra ultima-strike destek bannerlarımı kaldırıp hiç bir yetkilimle bu platforma bir süreliğine giriş yapmıcağız. Buyrun bot var diyenler "Evaluate Pvp" konusu altından devam edin orada videolar ve online oyuncuların bulunduğu liste konuldu.

https://www.ultima-strike.com/

Saygılarımla
ne demek istediğini anlamadım.
Kim hakaret etti bilmiyorum fakat yukarıda şikayet et buttonu var. Hakaret eden kişiyi bu şekilde şikayet edersen hemen gereken işlemi yapabiliriz.
Quera yetkililerine ve aktif player'lara duyrulur;

Konuya çok detaylı girmeyeceğim sadece özet geçiyorum pazar alanında vendorum vardı içinde pek bir şey yok 25 rare dye 6 tane şarj dye vardı scripter yaptığı konuşmada;

- vendor taşından süre uzatma devre dışı bankanızda para varsa otomatik yenilenir.
velasıl oyuna girdim ve baktım ki vendor silinmiş ve başka biri yerime vendor kurmuş..

1-) Page atıyoruz staff geliyor bu vendor zaten hep burday dı diyor :)
2-) Yan tarafta diğer staff beni dinliyor invis'den çıkıyor bana anlat diyor
3-) Arkadaşa tekrar basan anlatıyorum verdiği cevap eee , normal , bakmadın mı , senin sorunun
4-) Siz nasıl iş yapıyorsunuz diyorum jail'e atıyor
5-) Diğer charım'dan giriyorum lan bu nasıl anlayış tarzı nasıl bir sistem uyguluyorsun senn karşında cocuk yok ben 26 yaşındayım senden adamlık mı öğrebeceğim charını silerim bak diyor.
6-) Diyorum çözüm sorunun bumu ? beğenmediysen gir başka serverda oyna diyor :)

Velasıl olay böyle, pek uzun süreli düşünmediğim zaten otomatik makroyla kastığım, denemek amaçlı girdiğim bir sunucuydu fakat hani ben emek verdim makro kendi kastı o kadar da deli gibi emek verenler var onlara da bu yapı uygulanırsa çok kötü olur gibime geliyor yinede takdir oyuncuların tabi :)
Geçmiş olsun kardeşim bana söylesene senin vendorun yerine konan vendorun sahibi Tiffany Departuremiydi?
Evet aynen öyle kardeş

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.