@salam, olan hep bu oldu. mesela ne zaman ortada 200-300lü rakamlara ulaşan server varsa tıpatıp aynısını kuruyorlar. amaç nedir belli değil, bi çalma bölme isteği var ama nedendir bilmem. farklı bir tür kurulsa tamam derim ama piyasadakilerin tıpatıp aynısını kurup da player bölmekteki mantık nedir bilmiyorum. bu konularda yenilgiye uğruyorsan git oyna 200 300lü shardlarda niye illa sen yöneteceksin ?
Xantier : @salam, olan hep bu oldu. mesela ne zaman ortada 200-300lü rakamlara ulaşan server varsa tıpatıp aynısını kuruyorlar. amaç nedir belli değil, bi çalma bölme isteği var ama nedendir bilmem. farklı bir tür kurulsa tamam derim ama piyasadakilerin tıpatıp aynısını kurup da player bölmekteki mantık nedir bilmiyorum. bu konularda yenilgiye uğruyorsan git oyna 200 300lü shardlarda niye illa sen yöneteceksin ?
Zaten bu staff olma yönetme ihtiyacını çözmüş değilim.Oyunu oynamak herzaman daha eğlencelidir şahsen bana gelip deseler gel şurda gm ol 300 playerlı server deseler olmam neden olayım neden uğraşayım oynamak varken

İşte burda gerçek hayatta ulaşılamayan liderlik konumu,başarı gibi kompleksler ararım ben oynamak varken sıkıntısıyla uğraşmak neden?Hem zaten hali hazırda yerler varken

Yapsalar veya deselerki ben şuan mevcut sunucuları beğenmiyorum oynamam onlardan farklı bir konsept sunacağım eyvallah ama gidip aynısını yaparsan bu tarz kompleskler aranır insanlarda her zaman
@superadministrator
yapmacık olmadığımızdandır belki, ya da sanaldan netten konuştuğumuz insanları pek takmadığımızdan da olabilir. çünkü benim zaten gerçek bir hayatım var ben burada sadece eğlenirim ve hepte bunu yaptım. çünkü buradan kimseyle gerçek bir görüşmem olmamıştır e doğal olarakta sanala kendimi kaptırıp burada gerçek muhabbetler, gerçek ilişkiler peşinde koşmuyorum.

kısacası yok efendi olayım karizma yapayım gibi bir derdim yok, kim ne derse desin umrumda olmuyor, güler geçerim. eğer 32 yaşındaysan sanalın ne olduğunu benden daha iyi bilmen gerekli. burası gerçek değil, sadece eğlence :) o yüzden neyin kara listesi bu? hayalin mi? doğrudur gerçek hayatta hiçkimseyle problemim yok, o yüzden belki burada eksikliği gideriyorumdur :) bana düzgün yaklaşana benim nasıl tepki verdiğimi bu başlıkta post atmış çoğu dostumuz bilir. ama işte ders aralarında eğlence için uygun yerdir buralar...

bu arada bugünün hediyeside bu olsun benden;

valla oyunda çok para kıtlığı varmış onu oyuncu arkadaşlarımızla çözdük bu gece. videoda herşey açık ve net karakter adınıda gizlemedim çünkü söz konusu yöntem bir bug değil, malum herkesin kendi packine yaptığı birşeyler vardır. player charla gm yetkisine sahip olmanın bulunamaz bir yolu gibi...bu şaheseri cyclone kadroya girdikten sonra afronola kodlamıştır, ileride başımıza kötü birşey gelirse diye...çok kızmıştım cyclone güvenimden ötürü ama iyi etmiş :) paraları check olarak tutuyorum char pazarda cyclone ban remove falan atarsın birşeyler işte (:

buyrunuzz, her yiğidin ayrı bir yoğurt falan filan işte;
https://www.youtube.com/watch?v=EO-AHzzxncc&list=UUTb7hc0NoEfhL2XoBvwaKXA&index=1&feature=plcp
Abi sene 2012 oldu. Pack i vs dağıttınız ama bunlar ayıp ya
neye göre, kime göre?
Yaşına göre?
Buxiun : neye göre, kime göre?

Cidden berkay haklıken haksız duruma düşmeyin böyle şeylerle. Yani ne gerek var yazmışsınız herkes görmüş insanlar tavırlı vs. vs. vs. Tcip sen vs. için saçma artık bunları yapmak ...

insanlar haklı olduğunuzu da kabul etti. Ama Para verilen vs. vs. yapılan bir yerde bunu yapıp üzerine Video almak gereksiz artık
mert sana bir soru sorduğumu hatırlamıyorum cnm? anladık semih kardeşin objektif olamıyorsun. bu arada yaşım 23 senden 1 yaş gencim. sen hala yaşla ezme gibi bir düşünce aptallığına sabitsen, kendi akıl yaşını sorgulamalısın.

onun dışında;

öyle fream ama bunlar böyle hadi paylaştık bitti denecek şeyler değil. çünkü cyclone yüzsüzdür, haklılarsa haklılar durdular ya sonunda o bana yeter der devam eder.

Bu konu Buxiun tarafından düzenlendi(2012-10-30 08:46, 11 yıl önce)
ya millet cevabını veriyor zaten niye pack yayınlıyonuz ki cyclone hariç kişiler de mi açsın ? 2007 ya da 2008de yaptım ben bunu hiç faydasını görmedim. senin gibi scriptlerim de scriptlerim diye ağladım forumlarda kaç ay bana hiç mi hiç katkısı olmadı, daha çok antipati yarattı. hırsızların arasına eşyam çalındı imdat diye girmekten farkı yok çünkü.
öylede deniz UO ile alakamız kalmadıki biz bırakalı oldu baya, o yüzden paylaşıp paylaşmamamız sonucunda bizi etkileyip etkilememesi önemli değil
Berkay'cım Semih'le aramdaki muhabbet seninle olan muhabbetimden öte değildir. Ben sana "Yaşına göre?" cümlesini kurduğumda şuanda profilinde yazan 21 yaşını gördüğümden dolayı gayet olgun olabileceğini artık böyle muhabbetleri yapmamak gerektiğini anlatmak istedim kesinlikle ezmek veya aşağılamak gibi bir niyetim yoktu sana ne garezim olsun ki? İnan ki ezmek isteseydim başka bir şekilde izah eder bu şekilde de açıklayıcı bir yazı yazmazdım sana. Beni yanlış anladığını düşünerek ve söylediğin o "aptal" kelimesini bir anlık sinirine veriyorum. Beni ipleyip iplememek zorunda değilsin bu senin en doğal hakkın fakat, burası herkese açık bir platform olduğu için ve sende "msn, skype, vs" gibi özel bir odada sohbet etmediğin için herkes gibi bende düşüncelerimi dile getirebilirim.
Buxiun : mert sana bir soru sorduğumu hatırlamıyorum cnm? anladık semih kardeşin objektif olamıyorsun. bu arada yaşım 23 senden 1 yaş gencim. sen hala yaşla ezme gibi bir düşünce aptallığına sabitsen, kendi akıl yaşını sorgulamalısın.

onun dışında;

öyle fream ama bunlar böyle hadi paylaştık bitti denecek şeyler değil. çünkü cyclone yüzsüzdür, haklılarsa haklılar durdular ya sonunda o bana yeter der devam eder.

ben biraz Çirkinleşmeden şikayetçiyim.
Tamam haklısınız siz yazdınız oldu bitti. Şahıslardan Cyclone'u çok tanımam . Ama dediğim gibi diyorsan eğer öylesede bunu bilen insanlar biliyorlardır.
Her haklı taraf gibi artık çekilme zamanı geldi. Çünkü U-S 'de bunların paylaşılması senelerdir oyuncular için çok bir anlam ifade etmiyor oynuyanlar oynuyorlar . Yoksa Bkz: Verilebilecek shard çoktu...

Gerek yok artık bunlara bence
yoo bence gayet hoş olmuş bunu yapması. Kendi scplerim kendi emeklerim diyodu 1 yıllık emek diyodu şimdi soralım semih efendiye 1 yıl baktın ettin bulamadınmı o kodları ? İşin gerçeği söylenen gibi copy paste yapıp açmış şunucuyu
Neophyte
26.6001
Çalışma arkadaşlarınızı ya da ortamınızı seçerken biraz dikkatli olsaydınız bugün bunları yaşamazdınız. Burada kimsenin kimseyi suçlama hakkının olduğunu düşünmüyorum. Scriptler ne kadar iyi olursa olsun bu başarı için yetmez unutmayın, başarının kriterleri farklıdır. Şunu da söylemeliyim ki sizlerin yetişkin birer insan olduğunu düşünürsek, konuşmalarınız dışarıdan oldukça çirkin görünüyor. Script bilginiz ne kadar tartışılamaz seviyede olursa olsun isimlerinizin geçtiği sunucuları tercih etmezdim. Herkes kendine göre elbet haklıdır ama bu bir şeyleri değiştirmek için yetmiyor. Her şey ortaya dökülmüşken konuyu dahada uzatmak anlamsız olacaktır. Sayenizde kimlerin ne olduğunu oyuncular olarak görebildik sanırım bu tadı kalmadı dediğimiz oyuna önemli bir katkıdır diye düşünüyorum.
Quera sunucusuna başarılar dilerim :)
herneyse bir yönden haklısınız aslında, eğer tarafıma ''senin değil o hep bizimdi'' cümlesi tekrar kurulmadığı sürece bazı şeyleri gizliden yürütmek bu saatten sonra daha iyi olur. ama bundan rahatsızlık duyarsa o kişiler, kendileri buraya yazabilir orası benden öte birşey ^^

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.