Kingston : Adının hakkını gerçekten veriyorsun salamsucuk başka bişey değilsin :)

Yaşlarınızıda belirtsenizde insanlarda çoluk çocukla uğraştıgını görse..

Sizin gibi şahsiyetler varken zaten TR de UO gram yol alamaz..

Hep aynı aktörler, her UO konusunda bişeyler saçmalamış durmuşlar bir tane beğendikleri bir tane kara çalmadıkları server yok gülermisin ağlarmısın :)

Bunları fişlemek lazım veya kopyalayıp kopyalayıp çoğaltmak lazım..

Gülmek için baya faydalı oluyorlar çünkü :)

Bizim gibi şahsiyetler yüzünden alamaz he?

Benmi açıyorum başında durmayacağım sunucuyu?

Benmi insanlara kalıcı olucaz ilgilenicez diyip ses seda etmeden kapıyorum ?

Benmi ortada zaten adam akıllı 2 server varken onlardan hiçbir farkı olmayan kapanacak özenti bir sunucu açıyorum player bölüyorum?

Stones gibi farklı yaratıcı bir server açıyorlarda benmi kapattırıyorum yada karalıyorum?

Bunlara cevap ver sen önce sonrada uo ya faydan ne bilelim.2 boş script yazıp server açıp sonrada 10 kişinin emeklerini hiçe sayıp kapatanlar uoya çokmu faydalıda biz zararlıyız

Söyle bi ya Dottan,stonestan,nebuladan daha iyi bir server yapabiliyormusunuz yapabiliyorsanız neden dolmuyor neden kapanıyor neden tutmuyor?

Etrafa bok atanlar biz değiliz.Uo ya zarar veren hiç değiliz.Uo ya zarar veren developerlardır ve yıl oldu 2012 halen vermeye çalışıyorlar.Al işte ne oldu bu kadar ego yapmaya asla kapanmıcak süper olucak demeye ne gerek vardı?

Çaba bile gösterilmeden bu querada son buldu

Şimdi bakıyorum legend uo açılmış ve websitesine ayıracak paraları yokmuş.O server kaç ay açık kalır 1 ay 2 ay ?????

Başarılı olan emek verilen ilgilenilen herşeye destek veririm oyuncularda verir.Veriyorlarki şuan Dot 250 oyuncu çekiyor.Diğer yerlerde oynayanlar char kasmaya üşendiği için geçmiyorlar

Pvp serverlarındada durum ortada.Eva en çok adamı çekiyor neden bir sebebi var değilmi

Bu gibi yerler ise ego tatmini için açılıp 15 maks oyuncu görünce egolarını tatmin edememenin verdiği üzüntüyle kapanan yerler
Az önce bir server daha açılmış gördüm Web sayfası desen yok forum desen onu bile açmışlar başlık açmaktan acizler. Tanıtım yapmışlar uo forumunun birinde ne yazdıkları belli değil. Ama elleme salamsucuk bu tiffany hemen girmiş oynamaya demekki iyi oyuncular iyi serverlarda kötüler heryerde. Ardından da çamur atarlar milletin orasına burasına. Kendileri iyi serverlarda bir yere gelebilecek kalitede olmadıklarından dolayıdır başka birşey değil. Takmaya takılmaya bile değmez.
Stones,Dot ve Nebula.. Neyse yorum yapmıyorum.

Bu gibi yerler ise ego tatmini için açılıp 15 maks oyuncu görünce egolarını tatmin edememenin verdiği üzüntüyle kapanan yerler
Demişsin..

Ben bazıları gibi bu serverda tutmazsa kapatıp yenisi açıcam yazmıyorum.
Ben o EGOLARIMI 12 13 yaşımdayken tatmin ettim. 12-13 yaşımdayken zaten 300 playerlarlı sunucum vardı benim.
O yüzden neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum.

Şuan 15 kişi olması veya olmaması çokta umrumda olan bir durum değil.
Belli bir amacım var ve o amaca hizmet ediyorum.

Kimseyi ilgilendirmez.

Gelip önyargısız oynayan 1 tane oyuncu yok daha bu server kötü diyen. Hatta ve hatta en iyisi en oynanabiliri bu derler.
Talihsizlikler ve şanssızlıklar bazen yakanı bırakmaz. Ama sorun değil.
he he ok :D
Cyclone : Stones,Dot ve Nebula.. Neyse yorum yapmıyorum.

Demişsin..

Ben bazıları gibi bu serverda tutmazsa kapatıp yenisi açıcam yazmıyorum.

tabiki hayatım kesinlikle açmıyorsun ^^'
bu arada uzun soluklu hedefin sönmüş, gitmiş. üzüldüm. asdfg
Sevgilim sunucu açık zaten ?
Cyclone : Sevgilim sunucu açık zaten ?
Yani hala 1 haftadır kapalı staffların koşarak kaçtığı ilgilenmediğin serverin başarılı ve ego için açılmadığını savunuyorsun :D :D :D
laf gelince evden açmış hemen zaten 10 kişi var oda bot boşuna sunucu kiralamasına gerek yok sdfds
Hiç 9 a düşmüyor yada 11 olmuyor bu kadar bariz yapmayın bari :)
kendileri bile girmiyor ;(
yok bebeğim rutin son 1 haftadır girdim kapalıydı, ben yazınca açıldı ^^'

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.