Yukarıda belden aşağı konuşan kendini bilmez için yazıyorum, ben ve benim gibi okul ya da iş için farklı şehirde olan insanlar aileleriyle, sevgilileriyle dumanla mı haberleşecekler pardon? Yağlıboya tablosunu çizdirip mi yollayacak? Hem, kamerada fantezi yapan varsa bile bu seni ne ilgilendirir hadsiz herif? Ağzına yamulta yamulta yok "karınız kızınız cam show mu yapıyor"muş. Aksi hali bile senin için mahrem ve mühim değilse, meraklılarına değer verdiğin insanları 24 saat canlı yayın yap madem. Kart bilgilerin, şifrelerin çalınmasın da gerisi mühim değilse dediğin gibi, buyur.

edit: nefrelius'muş şahsın nicki.
Bak eğer buraya yazıyorsan birazda olsa beynin vardır ve bunu kullan.

Hali hazırda benim nedemek istediğimi birçok kişi anlayacaktır.Beni kışkırtmaya çalışmana gerek yok keza senin seviyene düşecek değilim.Yayın yapmamı tavsiye etmişsin ama ben senin bahsettiğin durumları hiç yaşamadım yani bilgim veya tecrübem yok.Eğer bi yayın yapılacaksa meraklılarının aradığı şeyi bulması gerekir ve senin bu konuda bilgin var gibi...

Boşu boşuna insanları kendi seviyesizliğinize çekmeye çalışmayın.Amacı sadece sağa sola çamur atmaya çalışmak olan varlıklarsınız.Aklı başında insanlar zaten konunun açılma sebebinide biliyor ben ve benim gibi tarafsız bi şekilde konuşan insanlarında nedemek istediğini anlıyor.
rahatsız olan varsa ya oynamasın, yada gitsin dava açsın burda zırlamyın kimsenin umrunda degilsiniz. Taraflı yada tarafsız her ikniizde boş yapmayın uzayın hadi.
bu tür forumlar tartışmak için var neyin kafasındasınız ? isteyen istedigini yazar size niye bukadar koyuyor ?
@Conan
Açıklaması yapılan ve sonunun biryere varılamıcak durumda olan olan bi konuyu, senin gibi boş insanlar tartışır zaten :D :D :D
Smook : Valla açık ve net söyliyim ben rof oyuncusu olsam hiç düşünmeden dava açarım. 4 sayfa yazı olmuş bitane sunucu yetkilisi gelip adam gibi açıklama yapmıyor, giriyorlar fake charlarla rof 200 player selamlar vs.Bu mevzu savcılığa gitsin oturturlar sizi 200 kere kazığa playerı görürsün ondan sonra. Enayilik yapmayın gidin şikayetçi olun. 4 yıldan iyi hale 1 yıla düşse bile babalar gibi yatarlar içerde.
edit falan mı yaptılar susman için hayırdır birden döndün :D
Öncesi
Conan53 :
Smook : 4 sayfa yazı olmuş bitane sunucu yetkilisi gelip adam gibi açıklama yapmıyor,
Sonrası
Smook : @Conan
Açıklaması yapılan ve sonunun biryere varılamıcak durumda olan olan bi konuyu, senin gibi boş insanlar tartışır zaten :D :D :D
Işsizlik yapıp nerelerden neler bulmuşunda bari bulduğunu azda olsa anlayabilseydin :D :D

* kullandığımız ifadelere dikkat edelim

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-18 11:05, 7 yıl önce)
İnanır mısın seni kışkırtmaktan başka işim yok benim. Düşük seviyeyle konuşan kimmiş, tarafsızlığınla bir daha bir değerlendir bakalım. Hala terbiyesizliğe devam ederek, seviyeni belli ediyorsun. Sana kemik atan olmamasına rağmen, gelip insanlara belden aşağı ithamlarda bulunursan, yerler senin tarafsızlığını.
eee yani yapmaya yüzlerimi var ? ezerler burda anca kendi forumunda salak salak yalanlar atsın bir yere varılmayacagını 2 hafta içinde görecegiz kimler şikayetini bildirdiyse aslan parçası ister uzatırız ister uzatmayız rahatsız oluyorsan okumazsın olur biter

* uyarı - II, ifadelerimizde seçici olalım

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-18 11:05, 7 yıl önce)
Deluxar : Ercan Dorly Kullandığı tüm sunucuların ekran görüntüsü alma özelliği var,Başka xxx Pvp sunucusunda ekranında zaten mevcut Üstüne Rof uoda eklendi,Demekki herşey doğruymuş..
Bundan sonra xxx Pvp ve Rof UO Benim için bitmiştir..Bende sizlere bilgi böyle ekran görüntüsü almaya çalışan sunuculara asla girmeyin.Özel bilgilerinizi alıp farklı yerlerde kullanıp başınızı dert açabilirler.

Aşağıdaki resimde xxx Pvp sunucunun Ekran görüntüsü aldığına dair bir kanıt göstermektedir.
Ybqv3E.png
xxx Uo Platformda görmüştüm buraya yazayım dedim..

Xxxx Pvp Sunucusu

xxx Sunucu sahibi .
Ekran görüntüsü almak için playerları dolaşırken ekran resmi çekmiş ancak kendi yaptığı kuyuya kendisi düşmüştür.Böylelikle xxx pvp sunucusunda ekran görüntüsü alındığına dair resimde bir kanıttır.Yani kısacası oyun oynarken özel bilgilerinizi bu şahsi insanlara kolaylıkla vermiş oluyorsunuz..

Resimdeki owner nelph i gizlemedikten sonra xxx pvp desende herkes anladı neresi oldğunu zaten :))
Beyler şu neferlius denen malı dinlemeyin, serverında oynadık 2-3 ay malın önde gideni, sen bir şey soruyorsun kendince bir şey anlıyor bari o anladığı şeyi doğru düzgün cevaplayabilse. neyse ya.. bunu adam yerine koymayın girdiği server veya kurduğu servera yaklaşmayın, hatta bu malın hangi serverlarla arklığı olduğunu bilsem o serverlarıda oynamazdım. çünkü bunun arkı gm bununla aynı iqya sahiptir.

benim sorum şu hangi tarihler arası hangi serverlarda kullanıldı bu sistem. Şu bilgiyi bir öğrensem bir daha uo yükleyeninde oynayanında ....
zaten gevşekliğe bakarmısın bir taraf iddaa ediyor böyle bir şey var diye diğer taraf gerizekalı olduğu için ne ispat ediyor ne bir şey anca boş sohbet.
yani kabak gibi belli bu sistem kullanılmış ama o bilgiler silindi mi, hangi serverlar hangi tarihlerde kullandılar? şunun cevabı beni rahatlatsın ondan sonra istediğiniz serverı açın ne bokumu yiyorsanız yiyin.

* uyarı - I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-18 22:52, 7 yıl önce)
Ben bir şey soracağım.

Neden burada RofUo'nun ve ya Ercan'ın açıklaması neden alıntı yapılmamış ?

Tüm mesajları tek tek okudum ve 2-3 kişinin laf çevirmesinden başka tek kayda değer mesaj Burak bir arkadaşın sistemin çalışma prensibini anlatması.

Ciddi bir açıklamada göremedim.
@Selth kardeşim bu tarz bi yazıyla yaş aralığını belli etmissin zaten.Fazla söze gerek yok bence :)
@Selth
Öncelikle gerek yazım şeklinden gerek konuşma şeklinden kendini belli ediyorsun.Seni umursayıp cevap attığım için teşekkür etmelisin.Sanırım sende sunucuya gelirken edit isteyenlerdensin kapı suratına sertçe kapanınca zoruna gitmiş.Eğer benim arkadaş çevremin sunucularında oynamamayı düşünüyorsan ultimayı silmelisin keza tüm oynanabilecek sunucuların sahipleri benim dostumdur.
Madem ben bukadar kötü birisiyim neden beni fake hesapla kötülemeye çalışıyorsun? Benim bir kuyruk acım yada birşeyden korkum olsa fake hesapla girip sizin gibi dalavere sohpetler yapmayı bende bilirdim ama şeffaf değilsiniz sadece kendi pisliğinizi etrafınızdakilere sıçratmaya çalışıyorsunuz.Ayrıca merak etme ben sunucu açsamda ne seni nede senin gibileri sunucumda barındırmam ki bunada zamanında şahit olmuşsunuz demekki.

Senin beni kötülemen beni bitirdi yani tamam bundan sonra tüm piyasa beni senin demenle leş ilan etti.Bir fake hesabın gelip beni kötülemesi bitirdi beni eyvah eyvah ne yapacağım ben şimdi :(.... Yaşınızın insanı olun konuyu ne amaçla açtınız ? amaca ulaşamayınca banamı sarıyorsun ? hadi abisi hadi...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.