Ban

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2016-06-17 17:24, 7 yıl önce)
Ultima - strike prim yaptı gene u-s ye yaradı iş
her şeyi anladım da güzel akrdeşim madem siber suç dediğin gibi ki dediğin şey doğruysa kötüye kullanımdır siber suç olma ihtimali vardır, madem elinde belgen var gitsene savcılığa bulunsana suç duyurusunda
Ne kadar boş laf var konuda ROF'da hiç oynamadım oynamayıda düşünmüyorum ama görülen köy kılavuz istemez 200 playerı var şuan oynamayan oynamaz gelip bu sunucu üzerinden prim yapmayın VALOR'muş bi b*kmuş VALOR gerçekten sistemleri güzel bi sunucu sitesini takip ettim ama sahiblerimidir afedersiniz köpeklerimidir her konuda bu sunucunun adını paylaşarak hakkettiği değeri bence kaybetti azcık köpeklerini çekse belki kendini toparlar.Şimdi NEBULA PYRAMİD EVA ROF vb. sunucular nolcak bekleyip görelim:)
Başka bir portalda bir kullanıcı şunu yazmış suç duyurusu ile ilgili olarak,

.... Şimdi, avukatımın bana verdiği bilgiler dahilinde; durumla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Savcılık dosyayı inceler ve gerekli birimlerin araştırması sonucunda davayı destekleyebilecek somut verilere ulaşılırsa kamu davasını açar. Bu noktada eğer siz benim kimsede olmayan resimlerim, bilgilerim vb. sizi zora sokacak, mağdur edecek türden ve ispat edebildiğiniz durumlar dahilinde bu davaya ek olarak tazminat davası açabilirsiniz. Fakat böyle bir durum söz konusu değilse gidip ben bu kişi veya kişilerin davasını takip etmek istiyorum diyerek yandan davayı takip edebilirsiniz. X'den y'ye kadar hapis cezalarının hepsi para cezasına çevrilmiyor bunu hatırlatmak isterim. Siber suçlar dahilindeki yaptırımları bilmediğimiz için, avukatımdan sadece bunları öğrenebildim. Böyle bir dava açılırsa connectörün yazılım haklarına sahip kişi ve ftp'nin alan adı sahibine yönelik olacağını söylemiştim bu konuda haklıymışım. Her neyse hukuki açıdan yapılabilinecek olan budur. Toplu olarak savcılığa başvurulursa durumun önemi ve ciddiyeti göz önünde bulundurulabilinir. Kolay gelsin.
rof da sütten çıkmış akkaşık değil saçma işler yapıyolar da tekrar söylüyorum madem belgen var git kardeşim savcılığa neymiş tesadüfen wireshark açıkmış arkada da.. yok ya tesadüfen açıkmış bak sen.. iki zevkimiz var şurda uo atıcaz ramazanda vakit geçsin diye limon sıkın hep olur mu limon sıkın anasını satim
G-Defender :
Nelph : :) ya şakamısınız siz allah aşkına hadi benide ispat etsenize biz nereye atıyoruz screenleri hangi ftp bi baksanıza :)
O olayı biz açıkladık ve bilen biliyor ayrıca. Varsa Evaluate hakkında şikayetleriniz gidip nereye ne şikayet ediyorsanız açın.
Hadi böyle birşeyimiz var gidip oraya sysmessage ile ekran görüntüsünü almak istediğiniz oyuncuyu seçin diye birşey mi yaparız komik olma :))

Ayrıca ercan gerekli açıklamayı yapmış rof üzerinden, bu işin içerisinde büyük parmaklar var dönen dolaplar çok.

Bugün ROF UO karalamasını yapan kişiler xxx sunucu sahipleri ve bir diğer yardımcısı da ercanın kaynak kodlarını sattığı G-defender yani Bayramdır.
Hadiyin allah ıslah etsin sizi.

İftira atmada bir numarasın. Konuya neden beni dahil ediyorsun. Benim konu ile ilgim ve alakam yoktur. Bu arada çok üzücü bir durum gerçekten vahim bir olay. ErCaN'dan zaten bu beklenir. Ben ErCaN'dan dürüst olmasını beklerdim. Ben ondan kaynak kodları almadan önce, İmzasında proje kaynak kodları satılıktır, bu işleri bırakacağımdan satıyorum diyordu. ve ben ona parayı yolladıktan sonra şerefsizlik yapıp gene satmaya devam etti. ben hakkımı helal etmediğimi söyledim. Ben sırf bu işi bırakacağı için aldım projeyi ve devam ettim zaten benim projem vardı. Projeye ihtiyacım yoktu'ki. Neyse uzatmıcam ama benim connectorum'da böyle şeyler yoktur. Beni tanıyanlar tanıyor.

BAYRAM KARATAŞ

Şimdi burda herkez bir farkına varsın asıl suclu ercan degil rof bu kesin ercana ne istersen onu yapar iyi kötü tanıyoruz ama bayram senide tanıyoruz osman alyu ve ben naci oktay
O bu değilde yorumlara bakıyorum herkesin ağzında şu laf var ' milletin karısı kızı dikizlenmiş, siz oyun derdindesiniz'..
Ulan milletçe sapık olduğumuzu tahmin ediyordumda bu piyasada herkes karısına kızına webcam showmu yaptırıyor ? Hergün karınızın kızınızın görüntüleri ss lere giricek ? Olayı nasıl velveleye getiriyorsunuz vallahi tebrikler yani :D
Sanırsın adam işi gücü yok UO oynadıktan sonra yan odadaki karsıına laptopa geçte webcamda bana bi şov yap hele diyor...Varmı lan böyle sapıklar ? gerçekten varsa yazık yani :D

Korkunuz bitek karı kızınınızın dikizlenmesi vs.vs. kimse çıkıp demiyorki ben banka işlemlerimi vs. yapıyordum (ki bunu dese bile keyloger yokki ss alıyor tüm bankalarda şifreler gizlidir' herkes diyorki karım kızım dikizlendi...

Allah hepinize akıl fikir versin arkadaşlar.Şu piyasada yaklaşık 1 sene sunucu hizmeti verdim ne birisi çıkıp bi laf diyebildi nede atılan iftiralar sonuç bulabildi.Kişi kendinden eminse ve işini doğru yapıyorsa korkmaya gerek yoktur.Arada bir canım sıkıldıkça oynadıgım şu valor sunucusunuda şimdi sildim bilgisayarımdan yazık yani biryerlere gelmek için başka sunucuları kötüleme ihtiyacı duyuyorsa heleki bahaneside ' multi ile birçok karakter açıp belli noktada tutuyor ' ise (ki bunu kendiside yapıyor) sistemi kaliteli de olsa yönetimi kalitesiz olduktan sonra güzel bi ortam sunamaz...

Ben bu konuda FAKE değil kendi hesabıyla yorum atanların çoğunu tanırım daha doğrusu tanışırız FAKE hesap açıp kendini gizlemeye çalışanlarda ülkemdeki vatan hainleri gibi annesinin eşarbının altına saklananlar kadar korkak ve acizdir.
Bazı kişiler rof yanlısı çok açık belli. Dürüst bir şekilde evet bu yapılmamalıydı. Yapılan terbiyesizliktir demek yerine rof staffarının kendilerini kandırdıkları gibi oyuncularınıda kandırmasına ortak olabiliyorlar.

Yapılanın yanlış olduğunu kabullenip özür dilemek yerine başkalarını karalama çabaları daha acınası durum. Oyuncu sayısı mühim değildir. Önemli olan oyuncuna gösterdiğin saygıdır.Bu yapılan oyuncuya saygıyı geç resmen özeline tacizdir. kim ne hakla oyuncudan izinsiz ekran görüntüsü alabilir ?

olay ortaya çıkınca ;
biz yapmadık , haberimiz yok, bizden habersiz yapmışlar gibi hikaye ile savunulması terbiyesizliktir.

olayı idrak edemeyenler var hala.pis düzenekleri ortaya çıkmış. Bunun ne hakla yapıldığını sormak yerine saçma sapan yok gdefenderin parmağı var yok onun parmağı var gibi ahlaksızca ithamlarda bulunmak nedir ?

herkes hata yapabilir. yaptığı hatayı kabullenip özür dilemek kimseyi zayıf kılmaz.aksine yüceltir.

bu kadar aciz mi rof staffları ?

rof staff connectorun güncellendiğini söylüyor. belki dahada kötü hale gelip web cam ile video çekme düzeneği aktif hale geldi ? nasıl güvenebiliriz ?
dreadtur : Bazı kişiler rof yanlısı çok açık belli. Dürüst bir şekilde evet bu yapılmamalıydı. Yapılan terbiyesizliktir demek yerine rof staffarının kendilerini kandırdıkları gibi oyuncularınıda kandırmasına ortak olabiliyorlar.

Yapılanın yanlış olduğunu kabullenip özür dilemek yerine başkalarını karalama çabaları daha acınası durum. Oyuncu sayısı mühim değildir. Önemli olan oyuncuna gösterdiğin saygıdır.Bu yapılan oyuncuya saygıyı geç resmen özeline tacizdir. kim ne hakla oyuncudan izinsiz ekran görüntüsü alabilir ?

olay ortaya çıkınca ;
biz yapmadık , haberimiz yok, bizden habersiz yapmışlar gibi hikaye ile savunulması terbiyesizliktir.

olayı idrak edemeyenler var hala.pis düzenekleri ortaya çıkmış. Bunun ne hakla yapıldığını sormak yerine saçma sapan yok gdefenderin parmağı var yok onun parmağı var gibi ahlaksızca ithamlarda bulunmak nedir ?

herkes hata yapabilir. yaptığı hatayı kabullenip özür dilemek kimseyi zayıf kılmaz.aksine yüceltir.

bu kadar aciz mi rof staffları ?

rof staff connectorun güncellendiğini söylüyor. belki dahada kötü hale gelip web cam ile video çekme düzeneği aktif hale geldi ? nasıl güvenebiliriz ?

senin bu dediğini amerikada NSA yaptı zaten belki bizim mit de yapıyodur git savcılığa şikayet etsene hadi onları da nerden bilecez bununla mı yaşicaz yorumlarına baktım da saçmalicak daha ne konu bulcaksın onu merak ediyorum tamam dostum evet doğru stafflar belki bişeler yapmışlardır bilemezyiz söylenenlerin bunu ispatlicak bi yeri yok sadece ssler var evet belki o anda mailine bakıyodu ve aktivasyon maili geldi orda şifre göründe ifşa edildi evet ben bunlara bişey demiyorum yapılan şey hatalıdır serverın durumu zaten ortada oynayan bir oyuncu olarak söylüyorum ben bunu ama yani sanmıyorum ki öyle adamın işi gücü yok milletin neyle uğraştığını tek tek izlesin oturup ama süpheli bir durum sonuç olarak
speed,easy vb programları engellemek için okadar yol varken ss yoluyla engelleyen bir kadro varsa o kadrodan herşey beklenir şu anda tek bekledigim birisinin şikayetimi ettim diye fotolar koyması merakla bekliyorum :yes
Ercan Dorly Kullandığı tüm sunucuların ekran görüntüsü alma özelliği var,Başka xxx Pvp sunucusunda ekranında zaten mevcut Üstüne Rof uoda eklendi,Demekki herşey doğruymuş..
Bundan sonra xxx Pvp ve Rof UO Benim için bitmiştir..Bende sizlere bilgi böyle ekran görüntüsü almaya çalışan sunuculara asla girmeyin.Özel bilgilerinizi alıp farklı yerlerde kullanıp başınızı dert açabilirler.

Aşağıdaki resimde xxx Pvp sunucunun Ekran görüntüsü aldığına dair bir kanıt göstermektedir.
Ybqv3E.png
xxx Uo Platformda görmüştüm buraya yazayım dedim..

Xxxx Pvp Sunucusu

xxx Sunucu sahibi .
Ekran görüntüsü almak için playerları dolaşırken ekran resmi çekmiş ancak kendi yaptığı kuyuya kendisi düşmüştür.Böylelikle xxx pvp sunucusunda ekran görüntüsü alındığına dair resimde bir kanıttır.Yani kısacası oyun oynarken özel bilgilerinizi bu şahsi insanlara kolaylıkla vermiş oluyorsunuz..
Nelph : :) ya şakamısınız siz allah aşkına hadi benide ispat etsenize biz nereye atıyoruz screenleri hangi ftp bi baksanıza :)
O olayı biz açıkladık ve bilen biliyor ayrıca. Varsa Evaluate hakkında şikayetleriniz gidip nereye ne şikayet ediyorsanız açın.
Hadi böyle birşeyimiz var gidip oraya sysmessage ile ekran görüntüsünü almak istediğiniz oyuncuyu seçin diye birşey mi yaparız komik olma :))

Ayrıca ercan gerekli açıklamayı yapmış rof üzerinden, bu işin içerisinde büyük parmaklar var dönen dolaplar çok.

Bugün ROF UO karalamasını yapan kişiler xxx sunucu sahipleri ve bir diğer yardımcısı da ercanın kaynak kodlarını sattığı G-defender yani Bayramdır.
Hadiyin allah ıslah etsin sizi.

Hatırlarsanız aylar önce eva için böyle bir iddia' da bulunmuştum, Bu rahatlığının altında bir korku sezdim mesela 1,2 kişinin ekran görüntülerini attın küfürleştin hatırlarmısın ???

Bayram dediğin adam emin ol sen ve senin gibi zihniyetli kişilerden daha temizdir, karalar içindesin milleti karalama..
Rof uo'nun yaptığı etik ya da legal değildir orası beni ilgilendirmez. Sadece oyun içindeki eşitliği sağlamak adına böyle bir sisteme ihtiyaç duymuş olabilirler. Bu kimi playere göre sorundur kimine göre değildir. Ben rof uo açıkken beni riske edecek birşeyi çalıştırmam olur biter sadece oyun ssini alır.
Fakat asıl hata olan kısım bana göre böyle bir sistem geliştirdin diyelim ilk olarak oyuncuları bilgilendir isteyen oynar kendinden korkan oynamaz. Orasını geçtim aldığın sslerin wiresharkla yakalanacak kadar güvenlik açıklarıyla dolu bir sistemle saklamak gerçekten profesyonelce değil.Birde şu yönden düşünün bu arkadaş kasti ya da değil bu açığı yakaladı sslerin alındığını kanıtlamak için buraya sundu. Ya bu açık hakkında bilgi vermeyip aylarca alınan ssleri toplasaydı? Bence ne rof staffın, ne connector yapımcısının nede playerlerin hiçbir şeyden haberi olmazdı ve belki ya olsaydı dediğiniz şeyler olmuş olurdu. Burada rof ucuz yırttı diyebiliriz.

Açıkça Rof'un hataları belli,
-Güvenlik sistemleri hakkında oyuncularına bilgilendirme yapıp rızalarını almadılar.
-Günvelik ile ilgili aldıkları sorumluluğu korumada aşırı amatörce davrandılar

Açıkcası böyle bir risk almak yerine speedden şikayet edilen adamı 10 dakika takip edip banlamayı tercih ederdim.En azından böyle başım ağrıyacağına banlanan playerin speed açmadım diye ağlamasından başım ağrırdı.

Ha biz yapmadık sistemi dll sonradan hackleyip eklediler falan diyorsunuz fakat bunu yapan adam niye ss almak için uğraşsın. Gider işine daha çok yarayacak bilgileri çeker.Hadi onu geçtim niye ercan denilen şahsın adına kayıtlı ftp yi kullanıp yakalanma riskini göze alır?

Arkadaşlar hiçbirimiz çocuk değiliz, tamam sırf oyun içi adalet amaçlı bir risk aldınız,elinize yüzünüze bulaştırdınız oyunculardan özür dilemek yerine boş hikayeler yazmayın. Zaten oynamak isteyen oyuncu her şekilde oynar.
maddoq : Burada rof ucuz yırttı diyebiliriz.

Açıkça Rof'un hataları belli,
-Güvenlik sistemleri hakkında oyuncularına bilgilendirme yapıp rızalarını almadılar.
-Günvelik ile ilgili aldıkları sorumluluğu korumada aşırı amatörce davrandılar

rof birşeyi yırtmadı bu o kadarda basit değil 1 aydır donate ekleyelim diyorlardı forumda ne malum donate için olanı geç txt içinde bilgim olsaydı ve hacklenseydim örnek vereyim sana

alınan ss lerde bunlarda varsa ne bok yenilecek?ben güvenliğimi rof uo yada drolyn in insafınamı bırakacam? adamlar kıçı kırık oyunu idare edemeyip ekran izliyor ve çözüm bu diyor lafta bu kadar masum olduklarınıda sanmıyorum eee sonuç?maddi manevi zarar görürsek bu arkadaşlar karşılayacakmı yoksa iz bırakmadan kaybolacaklarmı?sabri koyunbaba delinquen simurg ben bunları sorumlu tutarım bırakın uosuna sıçayım

unutmadan forumunda connector kırılmış diyen rof yönetim duyurularda .illegal adlı komutla ilgili bilgi girmiş mac adresine ulaşır gereken bilgileri verir demiş şimdide öyle bi komut yok bilmemne diyor sıçtınız sıvamaya geçtiniz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.