Douala : dostum iyi hoş tanıtım yapıyorsun da her mesajında öbür serverlara bi taş görüyorum.Başarıyı bu şekilde değil kalitenizle yakalayın.Mahalle ağzıyla değil.

bol şans

serverla uzaktan yakından alakam yoktur,bilgisayarımda connectoru bile bulunmamaktadır!!

douala kardeşim bir server hakkındada güzel konuş.Şu anda sitedeki bütün server tanıtımlarına bir karalama postu atmışsın.Adamlar gayet üslubuyla tanıtım yapmış screen shotla ingamelerini paylaşmış,twicth adresi paylaşmış.

Bu arada servera başarılar ph olayını iyi düşünmüşsünüz ama bu yaştan sonra uğraşamam diye düşünüp connectoru bile indirmedim :D İyi çalışmalara kalıcı olması dileğiyle..
Cesaj :
Douala : dostum iyi hoş tanıtım yapıyorsun da her mesajında öbür serverlara bi taş görüyorum.Başarıyı bu şekilde değil kalitenizle yakalayın.Mahalle ağzıyla değil.

bol şans

serverla uzaktan yakından alakam yoktur,bilgisayarımda connectoru bile bulunmamaktadır!!

douala kardeşim bir server hakkındada güzel konuş.Şu anda sitedeki bütün server tanıtımlarına bir karalama postu atmışsın.Adamlar gayet üslubuyla tanıtım yapmış screen shotla ingamelerini paylaşmış,twicth adresi paylaşmış.

Bu arada servera başarılar ph olayını iyi düşünmüşsünüz ama bu yaştan sonra uğraşamam diye düşünüp connectoru bile indirmedim :D İyi çalışmalara kalıcı olması dileğiyle..

Merhaba Cesaj,

O kadar da zor değiliz ve yaş ortalaması olarak yüksek sayılırız. Aramızda keyifli vakit geçireceğini düşünüyorum ^^ Birde seni çağıranlar var sunucuya, kıyak adamdır diyorlar =)

Sende bizim görmek istediğimiz oyuncu kişiliğine sahipsin sanırım. Denemeni tavsiye ederim.
bir ara uğramayı planlıyorum zaten.Tanıdık varsa selamlar :D
Gel gel ph sıkıntı değil.Adam olan oyuncular lazım .Perge ile tanıştırırım senide iyi bir yaverdir.Böyle klon sunucuların atarlı ergen playerları gelmesin ama.Multiye alışmış, item olmadan nefes alamayanlar gelmesin ama dımam sen gel mesela :p
Günlerdir madende üç kişi çalışma yapıyoruz ve aldığımız keyfi anlatamam. Bu sunucuya gerekli ilgi ve alaka kesinlikle gösterilmeli. Sonuna kadar hakediyorlar.
Novice
-0.500001
Bende suan indiriyorum umarım ph bizi zorlamaz

edit:

böyle bi uyarı aldım geri sildim duzenleme yaparsanız iyi olur

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2015-02-19 00:40, 9 yıl önce)
Nowanka : Bende suan indiriyorum umarım ph bizi zorlamaz

edit:

böyle bi uyarı aldım geri sildim duzenleme yaparsanız iyi olur

Chrome'nin söylediği gibi sık indirilen bir uygulama olmadığından bu hatayı alıyorsunuz. Google gerekli verileri topladıktan sonra bu uyarı vermeyecektir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. ^^
Novice
-0.500001
Indırdım ve başladım oynamaya fakat bence biraz fazla zor kasmak balıgı tutmak farklı zor pişirmek farklı her hali zor serverın neyse sayenizde uo loop sayfası altındaki trollemeleri bi kere daha gordum her girişimde eglenirim yorumlardan
Beta test sürecinde bizi yalnız bırakmayan ve kaliteyi tercih eden değerli oyuncularımıza teşekkür ederiz.

Beta testimiz yakında bitiyor. Gelişmeleri forumlarımızdan takip edebilirsiniz.

Silmaril Ultima Online
Silmaril Ultima Online Forum

Bu konu emekkk tarafından düzenlendi(2015-02-21 21:31, 9 yıl önce)
Merhabalar,

Dün akşam 20:00 itibariyle sunucuyu kapattık ve betayı sonlandırmış bulunmaktayız. Güncellemeler ve fikslemeler yapıldıktan sonra hafta içi açılacaktır. Açılış zamanı kesin belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Teşekkürler.

Bu konu bellow tarafından düzenlendi(2015-02-24 12:52, 9 yıl önce)

Merhabalar,

Başarılı ve amacına uygun geçen bir beta test sürecinden sonra 28.02.2015 Cumartesi günü akşam saat 20:00’de sunucumuzu aktif ediyoruz.
Sunucumuz hakkında genel bilgilendirmeler aşağıda olup sistemler ve oynayışlar hakkında detaylı bilgileri web sitemizden edinebilirsiniz. (Yetişirse web sitemiz sunucunun açılış tarihinde yenilenen tasarımıyla yayına alınacak.)

Ayrıntılar aşağıda

Açılıyoruz!

Bu konu emekkk tarafından düzenlendi(2015-02-28 18:54, 9 yıl önce)
Hayırlı olsun umarım sorunsuz bir açılış geçirirsiniz..
Her serveri deneye deneye bunaldım artık. Son olarak silmaril'e de bir şans verelim bu akşam ailedeki bir kaç arkadaşımla. Umarım hayal kırıklığı olmaz, başarılar.

edit: siteye biraz özen gösterirseniz daha iyi olur. Vasatın altında kalmış.
jimmy_ariance : Her serveri deneye deneye bunaldım artık. Son olarak silmaril'e de bir şans verelim bu akşam ailedeki bir kaç arkadaşımla. Umarım hayal kırıklığı olmaz, başarılar.

edit: siteye biraz özen gösterirseniz daha iyi olur. Vasatın altında kalmış.

Sitemiz yakında güncellenecek. WP'i terk edeceğiz ^^

Şimdiden hoş geldiniz.

Deniz ötesinde bekleyen bir güzel, bir bakire ,dikkat et de kara büyüleriyle beynini bulandırmasın .Adaya hakim olurum aklını çelerim diyen yakışıklıları süprizler bekliyor.Kılıcınamı güveniyorsun yakışıklı, yada okuyabildiğin büyülerinemi?

Gemine bin ve gel, bakalım önüme sereceğin marifetlerini beğenecekmiyim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.