'' Esenyel '' gerçekten başarılı olabilecek bana umut veren bi projeydi açıkcası üzüldüm.
artık olan oldu gökberk'e çok üzüldüm açıkcası ve ardaya neyse artık başka projeye
O kadar bekledik keşke kapanmasaydı
Çok üzüldük gökberk ama hayatın sonu değil tabikide uo yu kafanıza takmayın.
oha emin ultimanın nesi kutsal :D
Osman (Esenyel Pack) Uo Shard Aktif ! (30 TL ftp arayüzlü host ile) yakında klonlar çıkar. Gökberk vallahi gerçekten adına çok üzülüyorum senin gibi canına dişine takıp şu işi yapan sayılı adamlardandın senide bezdirdilerse olay bitmiştir.
Ramazan ramazan iyi dua ediyorum o x şahsına kulakları çınlıyordur umarım...
@zett

bence kutsaldı yani birşey ifade ediyordu ama artık etmiyor malesefki tek bir ümidim kaldı oda boşa çıkarsa hayatımdan uoyu adam gibi bir sunucu gelene kadar çıkartıcağım buda imkansız gibi birşey adam gibi bir sunucu gelmesi oynanılabilitesi +0,1 olan sunucuda olur :)
Esenyel, esti ve dindi. bir yaz rüzgarı gibi önce çok iyi serinletti sonra terletti -.-

Hakkınızda hayırlısı, demek ki böyle olması gerekiyormuş. İşin tam iş yüzünü bilmesekte, kadroda ki herkesi sever sayarım..
@UO Esenyel ekibine;

Patlicağını zaten biliyorduk. Dream team ifadesiyle anılabilecek türkiye sphere grubuydunuz. Böyle bir takım asla tek çatıda toplanamaz.
Dilerim ki yeteneklerinizi sphere dilinde değilde c# tarzında hem uo hem ticari yazılım amaçlı geliştirir ve kullanırsınız.
@Eques, o kadar boş mesajların var ki, insanlar da birşey sanacak. Başka bir başlıkta yazdığın saçma sapan bir sunucuyu övmen zaten tam bir fiyasko.

Nebula'nın da patlayacağını biliyor musun?

Ben de sana şunu söyleyim, bir gün internet patlayacak. Bütün insanoğlu internetten mahrum kalacak. Belki 3000 yılında.

Bir runuo fanatikliğin var orası kesin. (c# ve uo)

Ancak Türk Ultima Online oyuncularının çoğunluğu, sphere'in oynanış tarzını seviyor. Çünkü bunu gördüler. Zamanında nebula kapanıp, Darkvenue devam edebilrseydi, şu an runuo oynuyor olurdu herkes. Zamanında bronx nbl pack'i yayınlamasaydı, şu an runuo oynuyor olurdu herkes.

Ama gelişim böyle olmadı, insanlar sphere üzerine yoğunlaştı.

Bunu artık kabul etmeli ve en azından öveceksen demise gibi kendini ispatlamış sunucuları öv.
ya ben daha önce nimloth da falan sölemiştimde yüklenilmişti bana baya bu kadro bi sürü server açtı Slothere olsun neran olsun tanınan kişiler oldukları için millet seçiyor fakat hemen yarı yolda bırakıyorlar insanı aslında bu işi daha iyi yapabilicek kişilerin sunucuları ise boş kalıyor bu boş insanların sunucuları doluyor yapcak bişi yok millet inandıkça bunlarda içip içip hadi server açalım demeye devam eder bi hevesle başlar sonra yüzüstü bırakırlar
tukrok : @Eques, o kadar boş mesajların var ki, insanlar da birşey sanacak. Başka bir başlıkta yazdığın saçma sapan bir sunucuyu övmen zaten tam bir fiyasko.

Nebula'nın da patlayacağını biliyor musun?

Ben de sana şunu söyleyim, bir gün internet patlayacak. Bütün insanoğlu internetten mahrum kalacak. Belki 3000 yılında.

Bir runuo fanatikliğin var orası kesin. (c# ve uo)

Ancak Türk Ultima Online oyuncularının çoğunluğu, sphere'in oynanış tarzını seviyor. Çünkü bunu gördüler. Zamanında nebula kapanıp, Darkvenue devam edebilrseydi, şu an runuo oynuyor olurdu herkes. Zamanında bronx nbl pack'i yayınlamasaydı, şu an runuo oynuyor olurdu herkes.

Ama gelişim böyle olmadı, insanlar sphere üzerine yoğunlaştı.

Bunu artık kabul etmeli ve en azından öveceksen demise gibi kendini ispatlamış sunucuları öv.

Ah canım benim,

sen sanki çok anlamlı konuşuyorsun. Sphere oynayanlar hala azınlıktadırlar. Bakınız WOU bknz DV bknz NS hepsi 400-500 online oyuncuyu RUNUO emulatörde gördü..

Fanatikliliğim falan yok. Birdahada benle muhattap olma.
Olmam şekerim zaten. Eleştiri yapmayı bilmiyorsan, böyle -afedersin- kafana işerler.
Yazmış olduğun kodları dağıtıp insanların gelişime katkıda bulunduğun için saygı duyuyorum Slothere. Ne yaşamış olursan olup olgun bir tavır sergiledin tebrik ederim.

Emeklerine saygılarımla.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.