Bi kapak gördüm sanki omfg :D:D:D:D
Saldırganlık günümüzün sorunlarından biri, yapılmış işi beğenmemiş olabilirsiniz Ristie, hayırlı olsun demek bu kadar zormu? Sizin gibi insanlar heryerde mevcut o yüzden şu yazdıklarınızı okuyunca hiç şaşırmadım. Eleştirinin bir noktası hududu vardır siz kendinizi aşmışsınız. Dedicated sunucuya verilen ücreti arkadaş bilgilendirme olsun diye yazmış fakat siz kendi yorumunuzla olaya tamamen saçmalık katmışsınız. Eleştiri her zaman kabulümüzdür fakat belli bir saygı çerçevesinde olduğu sürece..

Kendini bilerek yorum yapan geri kalan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Vikont,
UO-Regal Developer&Scripter.
Extirecide : Bi kapak gördüm sanki omfg :D:D:D:D
Hadi arkadaşım uzatacak birşey yok artık.
Ristie :
Extirecide : Bi kapak gördüm sanki omfg :D:D:D:D

Bende bir salak gördüm 1600 TL gözü kapalı bir uo sunucusuna veren. 8)
Hala konuşuyorsunuz yazık ya, o parayla bir aile 3 ay geçinir yazık.
Siz bonkörlük yapıp hava atarsınız anca bu şekilde.

Hadi Mustafa uzatma konuyuda dağıtma, parası var ki veriyor bu seni irdelemez.
.save
vikont:onur?
Oh be acıldı sonunda :)
yahu giriyorum oyundan düşüyorum asdas :) acaba vınn ile bağlandığım içinmi diyecem ama ne alaka.
Son sürüm connectoru siteden çekiniz lütfen. Test connectoru ile giriyorsunuz muhtemelen
Netzuk : yahu giriyorum oyundan düşüyorum asdas :) acaba vınn ile bağlandığım içinmi diyecem ama ne alaka.

interneti kapat geri ac sonra girmeyi dene olmazsa internetinden olabilir.
evt test conn. ile girmişim ondan atıyormuş sorun yok.
Regal'in tekrar açıldığına aile olarak çok sevindik. Hayırlı olsun , başarılar :)
Server'a bağlanılamıyor connector'de sorun var sanırım.. güncelleştirmeleri yaparken windows vista otomatik programı durduruyor ve yükletmiyor. CPU düşürücü aktif diyor ancak connector cpu'yu %50 lerde kullanıyor ve açılmıyor.. forumlar aktif değil herhalde kayıt olunuyor ancak giriş yapılamıyor...

Bu durumlar hakkında bir çözüm önerisi olan varsa bizlerde giriş yapmak istiyoruz artık.. 10 kişi online görünüyor nasıl girebilmişler enteresan..

sorun vistada mı, ulml'demi, connector de mi yoksa client 6x da mı? yardımcı olabilirseniz sevinirim tşk..
Dronnector yapımcısına ilettim. Muhtemelen vistadan kaynaklı. İlk defa böyle bir problem duyuyorum. Sitemizi değiştiriyoruz forumları o yüzden kapalı tutuyorum.
marje : Dronnector yapımcısına ilettim. Muhtemelen vistadan kaynaklı. İlk defa böyle bir problem duyuyorum. Sitemizi değiştiriyoruz forumları o yüzden kapalı tutuyorum.

İlginiz için teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyoruz..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.