wandal : Sunucu sahibi banlansa da, sunucusu hala açık duruyor sanırım.

Hoş değil durum
Sunucu sahiplerinin sorunu bu durum bizi pek ilgilendirmiyor açıkcası
wandal : Sunucu sahiplerinin sorunu bu durum bizi pek ilgilendirmiyor açıkcası

Şöyle ilgilendirir ki ;
Uslub yüzünden platformdan banlanan bir sunucuda oynamak ister misin?

Burada ki uslubunu göz önünde bulundurup sunucuda nasıl davranacağını çıkartabilirisin yanlı medya
Novice
12.5
Fream :

Şöyle ilgilendirir ki ;

Burada ki uslubunu göz önünde bulundurup sunucuda nasıl davranacağını çıkartabilirisin yanlı medya

Bu marjee adına değil tamamen kişisel düşüncem olarak yazıyorum Can.Üslubu değerlendiren kim ortak kanı olarak kabul edilmeli mi ? Bence platformdan banlandı diye biri eleştirilmemeli.
Mortal :
Fream :

Şöyle ilgilendirir ki ;

Bu marjee adına değil tamamen kişisel düşüncem olarak yazıyorum Can.Üslubu değerlendiren kim ortak kanı olarak kabul edilmeli mi ? Bence platformdan banlandı diye biri eleştirilmemeli.

Yunuscum ben olaya politik bakıyorum. Malesef ki yani burad uslubdan banlanan yarın öbürgün sunucuda napar diye dusunuyorum
Novice
12.5
Fream : Yunuscum ben olaya politik bakıyorum. Malesef ki yani burad uslubdan banlanan yarın öbürgün sunucuda napar diye dusunuyorum

Burası sanal bir ortam herkes her her yerde aynı üslubu kullanmaz.En azından ben her yer de aynı ciddiyeti göstermeyebilirim.
Mortal :
Burası sanal bir ortam herkes her her yerde aynı üslubu kullanmaz.En azından ben her yer de aynı ciddiyeti göstermeyebilirim.

tanıtım yaptıgın yerde de yapmazsın bunu reklam yaptığın yerde ama
Novice
12.5
Fream :
Mortal :

Yok bu marjee'yi belirterek yazmıyorum zaten.Genel olarak belirtiyorum burada haklıdır haksızdır bilmiyorum konuyu zaten.
Mortal :
Fream :
Mortal :

Yok bu marjee'yi belirterek yazmıyorum zaten.Genel olarak belirtiyorum burada haklıdır haksızdır bilmiyorum konuyu zaten.

Öyle bakarsan bende her yapılanı onaylamıyorum lakin 5 Uyarı yüksek bir rakam olmaması gereken hareketler bunlar
HA ama şuda var sunucu sahiplerinin daha dikkatli olması gerekiyor
UO-regal; tecrübelerle dolu bir staff kadrosuna sahip , server yeni sistemler yavaş yavaş oturuyor , inanıyorum ki başarılı olucaktır :)
nefarian : UO-regal; tecrübelerle dolu bir staff kadrosuna sahip , server yeni sistemler yavaş yavaş oturuyor , inanıyorum ki başarılı olucaktır :)

Katılmamak elde değil. Tecrübelerle dolu bir staff ;
Bir iğneleme mi yapıyorsun anlayamadım ?
0.1
-------- Orjinal İleti --------
Tarih : 2013-04-13 03:13 GMT
Başlık : ...
Ben berk değilim. Berkin nick Robert. Benim ki gördüğün gibi Marje. Biz berk ile yollarımızı ayırdık. Önceki regali birlikte açmıştık. Bu farklı bir proje ve ilerleyişide farklı olacaktır.
-------------
-------------

=) Akil adam bunlar, akil adam, babadan oğlada nesiller ayrıca... Bu adamların sunucusunda oynayıp 1-2 ay sonra kapanınca forumlarda ağlamaya devam.Belinize kuvvet dürüst! , çooook bilgili! , yardımsever! , editsevmez! staff kadrosu :selektor
Adam 2 kere burdan banlandı.Marje=Robert hikayelere devam yazık
iğrenç

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.